Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jaki jest koszt regeneracji pompy wtryskowej?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompy wtryskowej

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jaki jest koszt regeneracji pompy wtryskowej?
Jaki jest koszt regeneracji pompy wtryskowej?

Wykonanie usługi regeneracji pompy wtryskowej wynosi około 350 zł, jednak cena ta może być znacznie wyższa ze względu na doliczony koszt wymiany uszkodzonych części. Ponadto każdy specjalistyczny serwis samochodowy zajmujący się regeneracją pomp wtryskowych, ustala indywidualnie zakres cenowy tej usługi. Warto mieć na uwadze, że przeprowadzenie naprawy pompy wtryskowej jest skomplikowanym procesem, który wymaga szczegółowej weryfikacji przed założeniem na maszynę w celu jej sprawdzenia. Ponadto fachowiec, który zajmuje się jej naprawą, powinien posiadać stosowne umiejętności oraz używać odpowiednich narzędzi naprawczych. W autoryzowanych serwisach tego typu usługi odbywają się zgodnie z procedurami producentów pojazdów. Biorąc pod uwagę cenę nowej pompy wtryskowej, koszt regeneracji jest o wiele lepszym i tańszym rozwiązaniem.

Pompy wtryskowe Common Rail - Regeneracja pomp paliwa diesel

Jednym z najważniejszych modułów układu wtryskowego Common Rail jest pompa wtryskowa. Rolą tego podzespołu jest wytworzenie wysokiego ciśnienia paliwa, następnie wtłoczenie go do zasobnika ciśnieniowego, który jest połączony z wtryskiwaczami. W najnowszej technologii tego podzespołu ciśnienie może osiągnąć około 2200 barów. W przypadku pojawienia się pierwszych objawów, które mogą sygnalizować jej uszkodzenie lub zużycie, należy udać się do warsztatu samochodowego. Najlepiej, gdyby był to autoryzowany serwis zajmujący się diagnostyką i naprawą pomp wtryskowych CR. Jest to bardzo istotne, ponieważ specjalistyczne serwisy mogą zregenerować pompę i przywrócić jej pierwotne parametry. Ponadto całość naprawy jest wykonywana przez doświadczonych mechaników.

1.Czy warto kupować pompę wtryskową po regeneracji? - Wymiana pompy wtryskowej cena

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem używanej pompy wtryskowej, powinieneś wiedzieć, że ten element może okazać się niesprawny albo w bardzo krótkim czasie pojawią się z nią kłopoty. Niestety dzieje się tak, ponieważ regeneracja takiej pompy mogła zostać przeprowadzona w sposób nieprawidłowy. Problem polega głównie na użyciu nieodpowiednich narzędzi i części zamiennych.

Czy warto kupować pompę wtryskową po regeneracji?
Czy warto kupować pompę wtryskową po regeneracji?

2.Naprawa sterownika pompy wtryskowej BMW - Regeneracja pompy wtryskowej 1.9 TDI cena

Przed wykonaniem naprawy sterownika pompy wtryskowej w BMW, należy go sprawdzić za pomocą bezpośredniego podłączenia pod wtyczkę pinową profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. Po zakończonej naprawie błędy, jakie powstały w pamięci sterownika, są kasowane. Natomiast, jeśli doszło do uszkodzenia mechanicznego pompy wtryskowej, auto zacznie pracować głośniej i będzie można zauważyć kopcenie z układu wydechowego. W takim przypadku potrzebna jest regeneracja pompy CR. Koszt wykonania tej usługi w serwisach wynosi około 350 zł, oczywiście dodatkowo należy doliczyć koszt użytych części zamiennych.

Udostępnij wpis

Komentarze

Arek

Wystawiono 2 lata temu

Trudno jest podać dokładny koszt regeneracji pompy wtryskowej, ponieważ może on zależeć od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, rodzaj uszkodzenia pompy, cena części zamiennych i koszty robocizny. W zależności od tych czynników, koszt regeneracji pompy wtryskowej może wynosić od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. Zalecane jest skontaktowanie się z warsztatem samochodowym, który oferuje usługę regeneracji pomp wtryskowych, aby uzyskać dokładną wycenę.

Czy ta opinia była pomocna?

Ludwik

Wystawiono 2 lata temu

Moją pompę dało się zregenerować i się mega cieszę (póki co!), bo jak się dowiedziałem ile kosztuje nowa, to się za głowę złapałem.

Czy ta opinia była pomocna?

Bartłomiej

Wystawiono 2 lata temu

Jak dostałem wycenę nowej pompy wtryskowej to się przeraziłem, ale dobrze że jest ta regeneracja i się udało zaoszczędzić sporo kasy.

Czy ta opinia była pomocna?

Grzesiek

Wystawiono 2 lata temu

Ja za regenerację pompy wtryskowej zapłaciłem właśnie coś koło 3 stówek, nie pamiętam już dokładnie, ale nie było to jakoś bardzo dawno temu

Czy ta opinia była pomocna?

Antek

Wystawiono 2 lata temu

Dobrze, że jest podana orientacyjna cena regeneracji pompy wtryskowej. Przydatny artykuł

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki