Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK WYCZYŚCIĆ WTRYSKIWACZE DIESLA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK WYCZYŚCIĆ WTRYSKIWACZE DIESLA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Usługa, jaką jest czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI w profesjonalnych serwisach jest wykonywana za pomocą wysoce skutecznej myjki ultradźwiękowej. Ten sposób jest bardzo precyzyjny i pozwala uzyskać najlepszy efekt czyszczenia. Chociaż istnieje też szereg preparatów, które nie najgorzej radzą sobie z zadaniem wyczyszczenia wtryskiwaczy diesla i w przypadku benzyny też bywają pomocne. Dokładne wyczyszczenie tych elementów jest możliwe jedynie po uprzednim ich demontażu. Podczas tego zabiegu trzeba być bardzo ostrożnym i operować specjalistycznymi zestawami narzędzi hydraulicznych, by nie uszkodzić wrażliwych części, które stosunkowo często z powodu nagromadzonych zanieczyszczeń i rdzy się zapiekają i dotyczy to nie tylko silników o oznaczeniu 1.9 TDI.  Przede wszystkim, to jak wyczyścić wtryskiwacze diesla, wymaga odpowiednich środków, specjalistycznej wiedzy z zakresu działania układu zasilania oraz sporej rozwagi.

Jak wyczyścić wtryskiwacze diesla
Jak wyczyścić wtryskiwacze diesla

Czyszczenie wtryskiwaczy

Zanieczyszczenia w układzie zasilania, są bardzo częstym zjawiskiem, które z biegiem czasu postępują i powodują jego uszkodzenia. Żeby temu zapobiegać, można używać specjalnych preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy. Jednym z takich środków jest K2 Diesel Dictum, który dodawany sukcesywnie zgodnie z zaleceniami do baku z paliwem. Takie działanie pozwala zachować czystość układu zasilania za pomocą usuwania drobinek brudu znajdujących się w niedokładnie przefiltrowanym oleju napędowym. Istnieje także bardziej intensywny sposób, gdzie Liqui Moly czyszczenie wtryskiwaczy wykonuje, a jest to środek renomowany i cieszący się dużą popularnością. Robi się to przez wprowadzenie tego preparatu bezpośrednio do komory spalania w zamian za paliwo lub wlanie do naczynia z filtrem paliwa. W wypadku takiego czyszczenia trzeba się wykazać dużą ostrożnością. Mimo że sposób wydaję się atrakcyjny to tylko profesjonalne wyczyszczenie wtryskiwaczy diesla lub benzyny, gwarantuje przywrócenie układu wtryskowego do pełnej sprawności. Z uwagi na to lepiej wybrać autoryzowany serwis.

Czyszczenie wtryskiwaczy
Czyszczenie wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Czyszczenie wtryskiwaczy diesel jest konieczne, gdy zaczynają one działać nieprawidłowo, np. gdy silnik traci moc, dymi lub ma problemy z odpalaniem. Sposób czyszczenia zależy od przebiegu i stopnia zabrudzenia wtrysków. Profilaktycznie i przy niewielkich zabrudzeniach można użyć dodatków do paliwa, natomiast trudne do usunięcia osady wyeliminujemy, korzystając z profesjonalnego czyszczenia ultradźwiękami dostępnego w serwisach samochodowych.

Czy ta opinia była pomocna?

Karol

Wystawiono 3 lata temu

Kupiłam K2 Diesiel Dictum bo widze, że często go polecacie w artykułach. Zobaczymy jak da rade

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki