Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK WYCZYŚCIĆ POMPOWTRYSKIWACZE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

JAK WYCZYŚCIĆPOMPOWTRYSKIWACZE

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czyszczenie pompowtrysków odbywa się w ten sposób, że podłącza się specjalną maszynę i pod odpowiednim ciśnieniem wprowadza się do obiegu płyn czyszczący. Inny sposób obejmuje demontaż pompowtryskiwaczy i ręczne usunięcie cząsteczek brudu za pomocą środków termochemicznych bądź metodą ultradźwiękową, która obejmuje kąpiel podzespołów przy pomocy specjalnej płuczki. W naszym serwisie dokonujemy takich skomplikowanych operacji, jak czyszczenie pompowtryskiwaczy, cena wtedy znacznie maleje i jest atrakcyjna dla odbiorcy w porównaniu z wysokimi kosztami wymiany.

Użytkownicy pojazdów zastanawiają się, jak wyczyścić pompowtryskiwacze w łatwy i przyjemny sposób, który nie będzie za sobą niósł wygórowanych kosztów. Większość profesjonalnych serwisów nie świadczy już tego typu usług i sugeruje zakup nowych podzespołów, co jest kosztowniejszym rozwiązaniem.

Jak wyczyścić pompowtryskiwacze
Jak wyczyścić pompowtryskiwacze

Dodatek do paliwa do czyszczenia pompowtryskiwaczy

Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać zanieczyszczeniom podzespołów, niż martwić się tym, jak wyczyścić pompowtryskiwacze albo tym, jak wyeliminować występujące problemy. Można w tym celu zapobiegawczo stosować środek Liqui Moly, czyszczenie wtryskiwaczy z jego użyciem jest dobrym działaniem profilaktycznym. Szczególnie jeżeli zdarzyło się nam w przeszłości wlewać do baku niekoniecznie sprawdzone i niedokładnie przefiltrowane paliwo. W ten sposób narażamy układ zasilania na zabrudzenia, których nagromadzenie spowoduje usterki wrażliwych podzespołów. To może prowadzić nawet do niemożności uruchomienia silnika. Warto zatem rozważyć zakup preparatu Liqui Moly Regenerator wtrysków, opinie także potwierdzają, że dobrze radzi on sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z układu zasilania. Niestety czasami to nie wystarcza, zwłaszcza jeżeli nasz pojazd przebył już w swej historii ponad 200 tysięcy kilometrów. Pompowtryski mogą po tym czasie wymagać specjalistycznej diagnostyki, która najlepiej określi ich faktyczny stan. W tym celu trzeba wybrać się do wyspecjalizowanej pracowni, jak nasza, gdzie poza oględzinami, jesteśmy w stanie zaproponować tanie, szybkie i skuteczne rozwiązania wszelkich problemów z układem zasilania.

Dodatek do paliwa do czyszczenia pompowtryskiwaczy
Dodatek do paliwa do czyszczenia pompowtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Aby wyczyścić pompowtryskiwacze, należy przeprowadzić kilka kroków: Przygotuj specjalne narzędzia do czyszczenia pompowtryskiwaczy, takie jak specjalne szczotki, klucze imbusowe, śrubokręty, itp. Odłącz akumulator i wyłącz silnik. Zlokalizuj pompowtryskiwacze i określ ich położenie. Użyj klucza płaskiego lub śrubokrętu, aby odkręcić zabezpieczenia pompowtryskiwaczy, takie jak osłony, plastikowe osłony, itp. Użyj specjalnego klucza imbusowego lub klucza płaskiego, aby odkręcić śruby mocujące pompowtryskiwacze do głowicy silnika. Użyj specjalnych narzędzi do wyjmowania pompowtryskiwaczy, takich jak klucze płaskie lub specjalne klucze imbusowe, aby wyjąć pompowtryskiwacze. Użyj specjalnych szczotek do czyszczenia pompowtryskiwaczy, delikatnie usuwając wszelkie zanieczyszczenia, takie jak sadza i osad. Użyj specjalnego rozpuszczalnika do czyszczenia pompowtryskiwaczy, aby usunąć resztki zanieczyszczeń.

Czy ta opinia była pomocna?

jar.kal78

Wystawiono 3 lata temu

Według mnie najlepszym rozwiazaniem jest czyszczenie pompowtryskiwaczy w serwisie, bo zadne preparaty domowego uzytku nie przyniosa takich efektow, jak regeneracja w serwisie.

Czy ta opinia była pomocna?

Benek Krzos

Wystawiono 3 lata temu

Zawsze dolewam do paliwa dodatek do czyszczenia pompowtryskiwaczy i jeszcze nie miałem kłopotów z nimi. Sprawdzam co jakiś czas w serwisie dla pewności

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki