Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jak samemu zregenerować wtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jak samemu zregenerować wtryski?
Jak samemu zregenerować wtryskiwacze?

Aby samodzielnie zregenerować wtryskiwacze, należy zaopatrzyć się w odpowiedni detergent oraz zestaw naprawczy do wtrysków. Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy zakupimy w każdym sklepie motoryzacyjnym, natomiast zestaw naprawczy zamówimy na popularnych internetowych platformach sprzedażowych. Aby wtryski mogły zostać dokładnie wyczyszczone należy je zdemontować przy użyciu właściwych narzędzi oraz rozłożyć na części pierwsze. Trzeba zatem wiedzieć, jak rozebrać wtryskiwacz Common Rail Następnie konieczna jest wymiana wszystkich uszczelnień oraz podkładek, które znajdziemy właśnie w zestawie naprawczym. Należy pamiętać o tym, by odpowiednio przygotować stanowisko pracy, ponieważ nawet niewielkie zabrudzenia mogą zaburzyć pracę wtryskiwaczy. Samodzielna regeneracja ma jednak wady, bowiem nie sprawdzimy parametrów pracy wtryskiwaczy na testerze diagnostycznym, a więc nie zweryfikujemy sprawności wtrysków. Ponadto nie mając doświadczenia, możemy doprowadzić do trwałego uszkodzenia wtryskiwaczy.

Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze

Biorąc pod uwagę dużą popularność naprawy wtrysków za pomocą regeneracji oraz opinie kierowców na temat tej usługi można stwierdzić, iż zdecydowanie jest ona skuteczna. Jest nie tylko korzystniejsza cenowo w porównaniu z nowymi częściami, ale dzięki regeneracji, nawet bardzo zużyte wtryskiwacze odzyskują nienaganną funkcjonalność. Zaletą regenerowania wtrysków w serwisie jest możliwość sprawdzenia wtrysków na komputerze, co w 100 % potwierdza ich sprawność i rzetelność przeprowadzonej regeneracji.

1. Jak zregenerować wtryskiwacze w silniku Diesel? – jak wyczyścić wtryskiwacze w dieslu?

Regenerację najlepiej przeprowadzić w warsztacie, który zajmuje się naprawą podzespołów układu paliwowego. Serwis taki dysponuje nie tylko profesjonalnym sprzętem naprawczym, ale i bardzo skuteczną chemią, dzięki której efekty czyszczenia są bardzo dobre. Samodzielne czyszczenie wtrysków ogólnodostępnymi preparatami, nie przyniesie aż takich rezultatów. Zapobiegawczo można stosować odpowiednie dodatki do paliwa, które należy wlać do baku po zatankowaniu.

2. Czy mogę samemu zregenerować wtryski denso? – jak sprawdzić wtryskiwacze diesel domowym sposobem?

Samodzielne regenerowanie wtrysków Denso nie jest zalecane, z uwagi na konieczność użycia profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń diagnostycznych. Istnieje także ryzyko, że w czasie demontażu czy czyszczenia dojdzie do uszkodzenia któregoś elementu wtrysku. Można jednak sprawdzić, który wtryskiwacz jest uszkodzony za pomocą testu przelewowego, przeprowadzonego w warunkach domowych. Potrzebne są wówczas tylko menzurki, które podłączamy do przewodów przelewowych. Niewłaściwa ilość paliwa w naczynku wskaże nam niesprawny wtrysk.

Czy można samodzielnie zregenerować wtryski denso?
Czy mogę samemu zregenerować wtryski denso?

3. Jak przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy common rail? – regeneracja wtrysków cena

Etapy regeneracji wtryskiwaczy realizowanej w serwisie samochodowym wyglądają następująco: demontaż, oględziny, czyszczenie, wymiana zużytych elementów, testy. Regenerację wtryskiwaczy należy powierzyć doświadczonym mechanikom, którzy zlokalizują przyczynę dysfunkcji wtrysków i sprawnie ją usuną. Cena regeneracji wtrysków zależna jest od toku naprawy, nie mniej jest nawet kilka razy niższa od ceny nowych wtryskiwaczy. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie zatroszczyć się o wtryski, zanim poziom uszkodzeń będzie naprawdę wysoki.

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy polega na ich naprawie lub wymianie uszkodzonych elementów, aby mogły one ponownie pracować prawidłowo. Przygotuj narzędzia i materiały, których będziesz potrzebować, takie jak: klucz płaski, klucz nasadowy, wkrętak płaski, przyrząd do zdejmowania podkładek (np. przyrząd uniwersalny do zdejmowania podkładek), środek czyszczący, papier ścierny, śruby, uszczelki, uszczelniacze, narzędzia do demontażu i montażu elementów wtryskiwacza.

Czy ta opinia była pomocna?

Igorek

Wystawiono 2 lata temu

Ja tam od samodzielnej regeneracji trzymam się z daleka. Co jakiś czas , regularnie jeżdżę do serwisu i tam wszystko załatwiają jak należy. Chwila moment i po temacie

Czy ta opinia była pomocna?

an.sul24

Wystawiono 2 lata temu

Super, ten artykuł pomógł mi zdecydować się na czyszczenie wtryskiwaczy w domu... muszę kupić tylko wszystko, co będzie do tego niezbędne

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki