Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jak długotrwały postój wpływa na wtryskiwacze w Dieslu – unikniesz problemów, stosując się do 3 zaleceń

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Jeśli pojazd stoi przez długi czas bez ruchu, może dojść do zatkania wtryskiwaczy. Paliwo w zbiorniku może podlegać degradacji, co może prowadzić do tworzenia się osadów, a te mogą zatkać wtryskiwacze. Zatkanie wtryskiwaczy może prowadzić do nieregularnego spalania paliwa, utraty mocy, stukającego wtrysku na zimnym silniku i innych problemów. Długotrwały postój może sprzyjać korozji różnych elementów układu paliwowego, w tym także wtryskiwaczy. Jeśli pojazd jest narażony na wilgoć, korozja może powodować uszkodzenia wtryskiwaczy.

Aby uniknąć tych potencjalnych problemów, zaleca się regularne uruchamianie pojazdu. Ponadto, stosowanie odpowiednich stabilizatorów paliwa może pomóc w utrzymaniu jakości paliwa w zbiorniku. Jeśli pojazd ma być pozostawiony na dłuższy czas bez użycia, można również rozważyć odłączenie zasilania paliwa lub stosowanie środków konserwujących zalecanych przez producenta.

Wtryski Common Rail w Dieslu
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Co niszczy wtryski

Od czego psuja się wtryski w dieslu?

Zanieczyszczenia w paliwie, takie jak cząstki, woda lub inne substancje obce, mogą przedostawać się do wtryskiwaczy. Te zanieczyszczenia mogą powodować uszkodzenia wtrysków. Użycie niewłaściwego rodzaju paliwa lub paliwa o niskiej jakości również wpływa destrukcyjnie na stan wtrysków. Wtryskiwacze wymagają odpowiedniego smarowania, które dostarcza się wraz z olejem silnikowym. Niedostateczne smarowanie może prowadzić do nadmiernego zużycia i uszkodzenia wtryskiwaczy. Regularna konserwacja, stosowanie wysokiej jakości paliwa, olejów i części zamiennych, a także odpowiednie utrzymanie silnika mogą pomóc w zminimalizowaniu ryzyka awarii wtryskiwaczy w silnikach diesla oraz uniknąć problematycznych objawów uszkodzonych w Dieslu wtrysków.

Jak długo wytrzymują wtryski w silniku diesla?

Ogólnie rzecz biorąc, wtryskiwacze mogą wytrzymać od 150 000 do 250 000 kilometrów lub nawet dłużej w zależności od wielu czynników. W przypadku wystąpienia problemów z wtryskiwaczami, takich jak nieregularne spalanie, utrata mocy, czy też nadmierna emisja dymu, zaleca się natychmiastowe skonsultowanie się z profesjonalnym mechanikiem. Regularne przeglądy i utrzymanie pojazdu zgodnie z zaleceniami producenta pomagają w zapewnieniu długiej żywotności wtryskiwaczy i innych elementów silnika.

Wtrysk po regeneracji

Czy warto kupić wtryski po regeneracji?

Jeśli wtryskiwacze zostały regenerowane przez rzetelny warsztat o dobrej reputacji, który stosuje profesjonalne metody regeneracji i używa wysokiej jakości części, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że regenerowane wtryskiwacze będą działały zgodnie z oczekiwaniami. Wtryskiwacze po regeneracji zazwyczaj kosztują mniej niż nowe. Jeśli budżet jest kluczowym czynnikiem, zakup regenerowanych wtryskiwaczy może być korzystną opcją. Sprawdź, czy dostawca oferuje gwarancję na regenerowane wtryskiwacze. Gwarancja może stanowić zabezpieczenie w przypadku ewentualnych problemów po zamontowaniu wtryskiwaczy w pojeździe. Dowodem sprawności wtrysków powinien być wydruk ze stołu probierczego, dzięki niemu dowiemy się, czy wtryski w dieslu leją, czy działają w pełni sprawnie.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki