Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jak długo trwa regeneracja wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wartości wtryskiwacza

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jak długo trwa regeneracja wtrysków?
Jak długo trwa regeneracja wtrysków?

Zazwyczaj regeneracja wtryskiwaczy trwa od 1 do 2 dni roboczych. Podczas całego procesu wtryski te są poddawane wnikliwej analizie, wymieniane są stare elementy, czyszczone są brudne części, a także nie zapomina się o ich kodowaniu. Zdarza się, że jeśli podzespoły te są tylko zapchane osadami i nagarem i nie zauważono poważniejszych uszkodzeń, to wystarczy tylko je wyczyścić. W ten sposób zostaną przywrócone jego parametry, a Ty szybciej otrzymasz swoje wtryskiwacze i zapłacisz nieco mniej pieniędzy. Pamiętaj, że regeneracja wtrysków jest i tak dużo tańsza, niż jakbyś musiał wymienić cały ich komplet.

Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz - Wtryskiwacze

Jeżeli praca wtryskiwaczy znacznie się pogorszyła i samochód jasno daje nam odczuć, że coś się z nim niedobrego dzieje, to należy szybko zareagować i oddać go do serwisu na diagnostykę. Zbagatelizowanie problemu może doprowadzić do o wiele droższych i zdecydowanie poważniejszych awarii, np. rozrusznika, koła dwumasowego i filtra DPF. Czasami nawet ta naprawa nie będzie miała sensu, jeśli przekroczy wartość starego pojazdu (sprzed 8-10 lat).

1. Nawet autoryzowane zakłady zbytecznie regenerują sprawne wtryskiwacze CR - Regeneracja wtryskiwaczy

Zarzuca się warsztatom, że podejmują się regeneracji wtryskiwaczy, mimo że wcale tego nie wymagały i wmawiają klientom, że taka była konieczność, podobnie zresztą problem ten tyczy się także wymiany wtrysków. Prawda jest taka, że należy zregenerować czy wymienić taką ilość podzespołów, która faktycznie jest niesprawna. Oczywiście lepiej byłoby zregenerować, jak i wymienić cały komplet wtryskiwaczy, ponieważ jednakowo by się zużywały, natomiast decyzja należy do właściciela pojazdu. Tankuj dobrej jakości paliwo i użytkuj pojazd zgodnie z zaleceniami producenta, a kłopoty z wtryskami lub z innymi elementami układu Common Rail nie wystąpią zbyt wcześnie.

Nawet autoryzowane zakłady zbytecznie regenerują sprawne wtryskiwacze CR - Regeneracja wtryskiwaczy
Nawet autoryzowane zakłady zbytecznie regenerują sprawne wtryskiwacze CR - Regeneracja wtryskiwaczy

2. Regeneracja wtryskiwaczy. Ile to kosztuje i kiedy trzeba to robić? - Kiedy wymiana wtryskiwaczy?

Wymiana wtryskiwaczy będzie konieczna, jeśli dojdzie do ich mechanicznego uszkodzenia oraz w przypadku niesprawnej cewki, która w niektórych modelach odbiera możliwość przeprowadzenia regeneracji. Koszt regeneracji nie jest najniższy, bo trzeba wziąć pod uwagę rodzaj wtryskiwacza i samochód, jednak cena ta i tak jest korzystniejsza w porównaniu do wymiany wszystkich wtrysków (wymiana podzespołów mogłaby wynieść dobre kilka tysięcy złotych). Dzięki regeneracji wtryskiwacz odzyskuje utracone parametry i powraca do swojej nienagannej pracy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Izunia

Wystawiono 2 lata temu

Czas trwania regeneracji wtryskiwaczy zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju silnika, pojemności silnika, rodzaju wtryskiwaczy i stopnia zużycia lub uszkodzenia. Ogólnie regeneracja wtryskiwaczy może trwać od 1-2 dni roboczych, w zależności od konkretnego przypadku. Proces regeneracji wtryskiwaczy może obejmować kilka etapów, w tym demontaż wtryskiwaczy, oczyszczenie ich z zanieczyszczeń i osadów, sprawdzenie ich działania i dopasowanie ich do konkretnego silnika i pojazdu. W niektórych przypadkach może być konieczne wymienienie uszkodzonych elementów lub naprawienie ich, co może wydłużyć czas trwania regeneracji. Zalecane jest skonsultowanie się z profesjonalnym mechanikiem, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące czasu trwania regeneracji wtryskiwaczy w konkretnym pojeździe.

Czy ta opinia była pomocna?

Balboa

Wystawiono 2 lata temu

Nie wiedziałem, że to taka szybka sprawa. W takim razie jutro dzwonię do serwisu pytać o regenerację.

Czy ta opinia była pomocna?

Sławek

Wystawiono 2 lata temu

Nie pamiętam czy moje wtryski były regenerowane jeden czy 2 dni, ale zostały super zregenerowane i polecam wszystkim. Koszt też nie był wygórowany jak na profesjonalny serwis.

Czy ta opinia była pomocna?

Gościówka777

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja wtrysków trwa naprawdę mega krótko. Sama ostatnio oddawałam samochód do serwisu i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tempem pracy tych mechaników.

Czy ta opinia była pomocna?

Luzia@89

Wystawiono 2 lata temu

No całe szczęście, że regeneracja wtrysków nie trwa tygodnia, bo nie wyobrażałabym sobie nie jeździć samochodem tyle czasu..

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki