Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jak długo można jeździć na regenerowanych wtryskach? - to zależy od kilku czynników!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Okres użytkowania zregenerowanych wtryskiwaczy jest trudny do precyzyjnego określenia, ponieważ zależy od wielu czynników. Szacuje się, że mogą one bezproblemowo działać nawet do 250 000 kilometrów. Należy jednak pamiętać, że na ich żywotność wpływa wiele czynników m.in.:

  • Jakość regeneracji - Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja z użyciem oryginalnych lub wysokiej jakości części zamiennych, a także sprawdzonych metod znacząco wydłuża żywotność wtryskiwaczy.
  • Stan silnika – Jednostka napędowa w dobrym stanie technicznym z pewnością dłużej będzie "współpracować" ze zregenerowanymi wtryskami.
  • Jakość stosowanego paliwa - Zła jakość oleju napędowego negatywnie wpływa na pracę wtryskiwaczy i cały układ paliwowy, skracając żywotność.
  • Styl codziennej jazdy - Agresywna jazda autem i częste przeciążanie silnika również przyspiesza zużycie wtryskiwaczy.

Regenerowane wtryskiwacze to o wiele tańsza alternatywa dla zakupu nowych wtryskiwaczy, jednak nie zawsze są one tak samo trwałe. Istotne jest to, aby do naprawy wybrać serwis z dużym doświadczeniem w regeneracji wtryskiwaczy, który dysponuje najnowocześniejszymi technologiami, sprzętem, a przede wszystkim pracuje na najwyższej jakości częściach.

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Naprawa wtryskiwacza

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków polega na precyzyjnym wyczyszczeniu wszystkich elementów wtryskiwacza i wymianie zużytych lub uszkodzonych części na nowe, co ma na celu przywrócenie pełnej sprawności komponentów. Proces składa się z kilku etapów:

  • szczegółowa diagnostyka, która pozwala określić stan oraz kondycję wtryskiwaczy, a także przyczynę usterki,
  • precyzyjne czyszczenie części z zalegających zanieczyszczeń utrudniających prawidłową pracę komponentów,
  • wymiana wszystkich zużytych bądź uszkodzonych elementów wtrysku ,
  • kalibracja wtrysków, która zapewnia poprawne spalanie i efektywną pracę silnika,
  • liczne testy pod kątem sprawności, wydajności oraz jakości pracy.

Czy warto inwestować w regenerację wtryskiwaczy?

Jeśli istnieje taka możliwość i wtryskiwacze można poddać kompleksowej regeneracji, zdecydowanie warto w nią zainwestować. Naprawa jest w stanie przywrócić komponentom ich fabryczne parametry pracy. Ponadto jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie finansowe, niż zakup nowych podzespołów.
Zużyte wtryski mogą przysporzyć właścicielom pojazdu naprawdę wielu problemów takich jak problemy z silnikiem, jego rozruchem, gaśnięciem i spadkiem mocy. W przypadku problemów z wtryskiwaczami paliwa nie należy zwlekać z przeprowadzeniem ich regeneracji. To właśnie dzięki niej możemy szybko i niedrogo pozbyć się źródła usterki.

zregenerowany wtryskiwacz

Jak długo trwa regeneracja wtrysków?

Serwisowa regeneracja wtryskiwaczy trwa zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych. Podczas całego procesu komponenty są poddawane szczegółowej analizie, następnie przy użyciu odpowiedniej metody wtryski są precyzyjnie czyszczone. Kolejno wymieniane są zużyte lub uszkodzone elementy wtryskiwacza, a w końcowym etapie wykonywane jest jego testowanie na stole probierczym.
Zdarza się, że komponenty są jedynie zapchane osadami, nagarem i nie posiadają poważniejszych uszkodzeń, wówczas wystarcza samo ich wyczyszczenie. W taki sposób zostają przywrócone ich pierwotne parametry, a My szybciej otrzymamy swoje wtryskiwacze i poniesiemy mniejsze koszty. Warto mieć na uwadze fakt, że regeneracja wtrysków jest skutecznym, ale i o wiele tańszym rozwiązaniem, niż wymiana podzespołów na nowe.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki