Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Innowacja koncernu Bosch – test na koronawirusa

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Innowacja koncernu Bosch Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Niemieckie przedsiębiorstwo Bosch jest od lat znane z innowacyjnych rozwiązań technologicznych w każdej dziedzinie działalności. Dzięki pracy znakomicie wykształconych inżynierów możemy z satysfakcją korzystać z nowoczesnych urządzeń czy najwyższej jakości części samochodowych, takich jak turbosprężarki, wtryskiwacze bądź pompowtryskiwacze. W trudnych czasach zagrożenia koronawirusem w laboratoriach Bosch także praca wre. Podejmowane przez specjalistów działania mają na celu zapewnienie najwyższej skuteczności w walce z koronawirusem, który stał się globalnym problemem. Koncern Bosch wynalazł test genetyczny weryfikujący obecność koronawirusa w czasie krótszym niż 2,5 godziny. To znakomita informacja, ponieważ dotychczas na wyniki testów na wirusa Sars-CoV2 trzeba czekać kilkadziesiąt godzin.

1. Zwalczanie koronawirusa

Wirus, o którym obecnie mówią niemal wszyscy, Sars-CoV2, stanowi poważne zagrożenie. Z tego powodu poszczególne kraje decydują o coraz bardziej restrykcyjnych przepisach. Zmiany, które dotyczą całego społeczeństwa, mają na celu ograniczenie rozprzestrzenianie się wirusa, natomiast równie ważną kwestią jest przeprowadzanie testów, których wyniki aktualnie jesteśmy w stanie sprawdzić dopiero po kilkudziesięciu godzinach. W laboratoriach Bosch wynaleziono test na Sars-CoV2, którego skuteczność ocenia się na 95%. Jak twierdzą specjaliści z niemieckiego koncernu, opracowany przez Bosch test na koronawirusa spełnia obowiązujące standardy WHO. Bosch test na Sars-CoV2 zgodnie z zapewnieniami naukowców ma być dostępny już w kwietniu i będzie dedykowany głównie szpitalom i przychodniom lekarskim.

Dezynfekcja rąk
Zwalczanie koronawirusa


Diagnostyka Sars-CoV2 według Bosch

Trwające około 6 tygodni prace nad wynalezieniem szybkich i skutecznych testów na koronawirusa zakończyły się sukcesem. Firma Bosch po certyfikacji testu na Sars-CoV2 udostępni testy w Niemczech oraz w innych krajach. Jesteśmy dumni, że przynależymy do tak zaawansowanego technologicznie koncernu, którego test umożliwi przeprowadzanie szybkich testów na koronawiusa. Co ważne, przeprowadzenie testów bazuje na obecnych w diagnostyce urządzeniach, które należy wyposażyć jedynie w dedykowany osprzęt. Mamy nadzieję, że to rewolucyjne odkrycie, jakim jest szybki test na koronawirusa Bosch, pozwoli na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa Sars-CoV2 na całym świecie.

Logo koncernu Bosch
Bosch - logo koncernu

Udostępnij wpis

Komentarze

Ela

Wystawiono Rok temu

Bosch, niemiecki koncern specjalizujący się w produkcji technologii motoryzacyjnej, automatyki przemysłowej, technologii dla inteligentnych miast, technologii dla inteligentnych budynków i technologii dla inteligentnych energetyki, rozwija również produkty związane z medycyną i diagnostyką. W 2020 roku, Bosch wprowadził na rynek test na koronawirusa SARS-CoV-2, który pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie obecności wirusa w próbkach wymazów z nosogardła. Test jest przeznaczony do użytku w laboratoriach i pozwala na uzyskanie wyniku w ciągu kilku godzin. Test oparty jest na metodzie RT-qPCR, która polega na amplifikacji sekwencji genów wirusa i jest uważana za jedną z najskuteczniejszych metod wykrywania koronawirusa. Bosch zapewnia, że ich test jest bardzo czuły i pozwala na wykrycie nawet niewielkich ilości wirusa w próbce. Innowacyjny test na koronawirusa SARS-CoV-2 od Bosch, jest jednym z najważniejszych i najskuteczniejszych narzędzi do walki z pandemią, która na całym świecie zmieniła codzienne życie.

Czy ta opinia była pomocna?

NEOMI

Wystawiono 4 lata temu

ciekawy artykuł, dobrze, że tak wiele firm jest chętnych do pomocy z tym wirusem

Czy ta opinia była pomocna?

ABIDU

Wystawiono 4 lata temu

super artykuł, fajnie że taka firma również angażuje się w pomoc z wirusem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki