Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile wytrzymują regenerowane wtryskiwacze Common Rail?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wytrzymałość regenerowanych wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Dla kierowców Diesli decydujących się na tego typu usługę bardzo ważną informacją jest, iż regenerowane wtryskiwacze są w stanie wytrzymać kolejne 150-250 tysięcy kilometrów. Jest to więc skuteczny sposób na to, jak przedłużyć żywotność wtryskiwaczy na kolejny okres eksploatacyjny. Regeneracja wtryskiwaczy jest też świetną alternatywą w momencie, gdy konieczna jest ich wymiana, wówczas nie musimy decydować się na zakup nowych, znacznie droższych podzespołów.

Ostateczna trwałość zregenerowanych wtrysków zależy od dbałości o ich czystość i ogólny dobry stan techniczny, ekonomicznego stylu jazdy oraz regularne przeprowadzanych czynności serwisowych.

Ile wytrzymują regenerowane wtryskiwacze?
Ile wytrzymują regenerowane wtryskiwacze Common Rail?

1. Uszkodzone wtryski – objawy awarii

Problem z rozruchem silnika to pierwsza rzecz, na jaką napotykają właściciele Diesli w momencie usterki wtryskiwaczy. Naszą uwagę powinno zwrócić także, nagłe gaśnięcie samochodu zwłaszcza na niskich obrotach. Podczas podróży dokuczać nam będą hałasy stukających wtryskiwaczy, a także nierówno pracujący, szarpiący silnik. Wyprzedzając, zauważymy, że pojazd ewidentnie traci moc, a jego osiągi są o wiele słabsze, przez co jazda staje się mało komfortowa. Nieprawidłowy sposób rozpylania paliwa, jaki idzie z uszkodzonymi wtryskiwaczami, powoduje, że olej napędowy spala się w nieodpowiedni sposób. Wówczas dochodzi do o wiele większej emisji spalin i powstawania toksycznych cząstek stałych. Kłęby dymy wydostające się z rury wydechowej pojazdu z pewnością utrudnią jazdę pozostałym kierowcom.

Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem – sprawdź!

To pytanie wydaje się nie na miejscu dla osób, które zdają sobie sprawę z konsekwencji, jakie wiążą się z jazdą z uszkodzonymi wtryskiwaczami. Jak już wiemy, objawy takiej awarii potrafią przysporzyć wiele kłopotów w czasie jazdy, a ich lekceważenie znacznie zwiększa stopień uszkodzeń. Całkowicie wyeksploatowane wtryskiwacze wymuszą konieczność zakupu nowych części, przez co koszt naprawy także się zwiększy.
Warto też wiedzieć, że jeden uszkodzony wtrysk wpływa na pozostałe, jeszcze sprawne wtryski.

Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem
Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem – sprawdź!

Zwlekając z naprawą, doprowadzimy do tego, że konieczna będzie wymiana całego kompletu wtryskiwaczy. Jeśli mamy więc podejrzenia, że wtryskiwacze w naszym aucie nie pracują poprawnie, powinniśmy skorzystać z diagnostyki oraz sprawdzenia wtryskiwaczy na komputerze. Profesjonalne oględziny i sprawdzenie parametrów pracy wtrysków pozwoli szybko określić przyczynę usterki i podjąć odpowiednie kroki naprawcze.

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze Common Rail są skomplikowanymi urządzeniami, które składają się z wielu ruchomych części. Ich trwałość i niezawodność zależy od wielu czynników, takich jak jakość użytych materiałów, jakość procesów regeneracji oraz warunki eksploatacji. Regenerowane wtryskiwacze Common Rail mogą wytrzymać od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, w zależności od jakości regeneracji, ale także od warunków eksploatacji oraz jakości paliwa. Wtryskiwacze regenerowane przez nieprofesjonalne warsztaty mogą trwać znacznie krócej. Dlatego ważne jest, aby wybierać tylko sprawdzonych dostawców regenerowanych wtryskiwaczy oraz przeprowadzać regularne przeglądy i konserwację układu wtryskowego, aby zwiększyć trwałość i niezawodność regenerowanych wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki