Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile wytrzymują regenerowane wtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile wytrzymują regenerowane wtryski?
Ile wytrzymują regenerowane wtryskiwacze?

Żywotność wtryskiwaczy poddanych regeneracji oscyluje w granicy 150 tys. km. - 250 tys. km. Oczywiście ostateczna trwałość tych podzespołów zależy od sposobu użytkowania pojazdu oraz dbałości o stan techniczny wtryskiwaczy. Niewątpliwie jednak dzięki regeneracji przywracamy całkowitą sprawność wtrysków na kolejny okres eksploatacyjny.

Regeneracja wtrysków – jeżeli zaniedbasz, słono zapłacisz – cena nowych wtryskiwaczy

Wszelkie uszkodzenia mechaniczne obejmujące wtryskiwacz wykluczają możliwość regeneracji. Dlatego bardzo ważny jest czas reakcji na objawy informujące o zużyciu się wtrysków. W innym przypadku konieczny będzie zakup nowych, o wiele droższych wtryskiwaczy, których cena często sięga kilku tysięcy złotych. Alternatywą dla nowych wtryskiwaczy jest zakup zregenerowanych, jednak trzeba się upewnić, czy takie części posiadają wydruk ze stołu probierczego potwierdzający ich pełną sprawność.

1. Naprawa wtrysków Common Rail – tania metoda, ale czy skuteczna? – ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy CR?

Profesjonalna diagnoza, czyszczenie wtrysku oraz wymiana zniszczonych elementów sprawia, że zużyty wtrysk odzyskuje stuprocentową sprawność.
Naprawa wtryskiwaczy za pomocą regeneracji jest więc nie tylko skuteczna, ale i korzystna cenowo. Koszt usługi regeneracji wynosi bowiem około 450 zł – 800 zł. Cena regeneracji może się nieco różnić w zależności od modelu wtryskiwacza, oferty serwisu samochodowego oraz dostępności danej części.

Naprawa wtrysków – tania metoda, ale czy skuteczna?
Naprawa wtrysków Common Rail – tania metoda, ale czy skuteczna?

2. W jakich przypadkach można regenerować wtryski? – Czy długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Wtryskiwacze powinny zostać poddane regeneracji, wtedy gdy zaobserwujemy pierwsze oznaki ich zużycia, czyli:
nierówno pracujący, szarpiący silnik, kłęby dymu z wydechu, o wiele gorsze osiągi, notoryczne spadki mocy, a przede wszystkim trudność uruchomienia silnika. W takich przypadkach z pewnością nie należy zastanawiać się, czy można jeździć z uszkodzonymi wtryskami, tylko możliwie szybko wyeliminować przyczynę awarii. Jazda z niesprawnymi wtryskami może doprowadzić do uszkodzenia innych części, tj. turbo, filtra cząstek stałych, a nawet jednostki napędowej.

Udostępnij wpis

Komentarze

Natalia Bosch

Wystawiono 7 miesiecy temu

@Adrian Dzień dobry, prosimy przygotuj numer VIN pojazdu i skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości.

Czy ta opinia była pomocna?

Adrian

Wystawiono 7 miesiecy temu

Dzień Dobry. Jaki mam czas na przesłanie Państwu moich używanych wtryskiwaczy po otrzymaniu Waszych. Kiedy moglibyście Państwo wysłać mi wtryski. Jaką dajecie Państwo gwarancję na Wasze regenerowane wtryski. czy pochodzą one z jednego pojazdu, czy są losowe?

Czy ta opinia była pomocna?

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Regenerowane wtryskiwacze, podobnie jak oryginalne, powinny być trwałe i wytrzymałe, jednak ich trwałość może różnić się w zależności od kilku czynników. Jakość regeneracji jest jednym z kluczowych czynników wpływających na trwałość regenerowanych wtryskiwaczy. Regeneracja wykonana przez doświadczonego i specjalistycznego serwisanta z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i metod, powinna zapewnić długą trwałość i dobrą wydajność wtryskiwaczy. Drugim ważnym czynnikiem jest jakość używanego paliwa, niektóre paliwa mogą być trudniej spalane, co może powodować szybsze zużycie się wtryskiwaczy. Aby zwiększyć trwałość regenerowanych wtryskiwaczy, ważne jest regularne serwisowanie silnika i utrzymywanie go w dobrym stanie oraz przestrzeganie zaleceń producenta dotyczących eksploatacji pojazdu. Niestety trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi dotyczącej trwałości regenerowanych wtryskiwaczy, bo to zależy od wielu czynników oraz poziomu specjalizacji firmy która robiła regenerację. Jednak przy odpowiedniej eksploatacji i serwisowaniu regenerowane wtryskiwacze powinny działać przez długi czas.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki