Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile wytrzymują pompowtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Trwałość pompowtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Żywotność pompowtryskiwaczy instalowanych w wysokoprężnych silnikach Diesla została określona przez poszczególnych producentów tych podzespołów i wynosi zazwyczaj 150 tysięcy kilometrów. Warto jednak wiedzieć, że odpowiednia dbałość o stan techniczny pompowtrysków oraz poprawny styl jazdy pozwalają cieszyć się ich pełną sprawnością aż przez 250-300 tysięcy kilometrów.

Trwałość oraz stosunkowo niska wrażliwość na różnego rodzaju uszkodzenia to niewątpliwie jedne z największych zalet pompowtryskiwaczy 1.9 TDI. Jednak nie są one już produkowane z uwagi na niespełnianie restrykcyjnych norm określających ilość emitowanych spalin. Co więc w przypadku uszkodzenia lub zużycia się pompowtryskiwaczy? Otóż obmyślono technologię naprawy, która skutecznie przedłuża użyteczność pompowtrysków i przywraca im parametry pracy podobne do nowych fabrycznie podzespołów.

Żywotność pompowtryskiwaczy
Ile wytrzymują pompowtryskiwacze?

1. Jakie są typowe objawy awarii pompowtryskiwaczy?

Do najczęstszych symptomów uszkodzonych pompowtryskiwaczy 1.9 TDI zalicza się trudność z rozruchem jednostki napędowej. Problem występuje zarówno przy zimnym, jak i rozgrzanym pojeździe. Usterka pompowtryskiwaczy jednoznacznie wiąże się z niskim komfortem podróżowania, ze względu na nieprzyjemne szarpanie silnika, utratę mocy, a także znacznie słabsze osiągi. Inni użytkownicy ruchu drogowego z pewnością zauważą kłęby dymu wydobywającego z rury wydechowej naszego auta.

Bardzo ważne jest, aby wyżej wymienionych objawów nie lekceważyć, ponieważ możemy doprowadzić do większych uszkodzeń. Jeśli samochód poinformuje nas o dysfunkcji pompowtryskiwaczy, powinniśmy udać się do rzetelnego serwisu samochodowego na szczegółową diagnostykę wszystkich elementów pompowtrysku, która pozwoli szybko odnaleźć źródło usterki.

Co to jest regeneracja pompowtryskiwaczy?

Regeneracja pompowtrysków jest to usługa znajdująca się w ofercie profesjonalnych warsztatów zajmujących się naprawą podzespołów układu paliwowego. W jej zakres wlicza się: fachowe oględziny, czyszczenie części sprawdzonymi metodami, wymianę zużytych elementów gumowych oraz sprawdzanie parametrów pracy na specjalistycznym urządzeniu diagnostycznym.

Regeneracja pompowtryskiwaczy
Co to jest regeneracja pompowtryskiwaczy?

Wszystkie czynności zawarte w kompleksowej regeneracji pozwalają odzyskać całkowitą sprawność pompowtrysków, a do tego usługa jest w bardzo korzystnej cenie. Z uwagi na powyższe, regeneracja cieszy się dużym uznaniem w gronie mechaników oraz popularnością wśród kierowców Diesla.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Trwałość pompowtrysków zależy od kilku czynników, takich jak jakość paliwa, warunki eksploatacji oraz konserwacja pojazdu. W przypadku pojazdów użytkowych, w których pompowtryski są wykorzystywane w trudnych warunkach, takich jak ciągłe przemieszczanie się po nierównych drogach lub jazda po mieście z dużym natężeniem ruchu, pompowtryski mogą ulec zużyciu szybciej niż w przypadku pojazdów użytkowanych w warunkach normalnych. Jeśli pojazd jest regularnie serwisowany i konserwowany, a jakość paliwa jest odpowiednia, żywotność pompowtrysków może wynosić około 100 000 - 150 000 km. Jednakże, w przypadku, gdy pojazd jest użytkowany w trudnych warunkach lub nie jest regularnie serwisowany, żywotność pompowtrysków może być krótsza i mogą wymagać wymiany wcześniej.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki