Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile wytrzymują pompowtryski po regeneracji?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Pompowtryski po regeneracji

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile wytrzymują pompowtryskiwacze po regeneracji?
Ile wytrzymują pompowtryski po regeneracji?

Trwałość pompowtrysków poddanych regeneracji może wynosić około 150 tysięcy kilometrów, a więc tyle, co ich minimalna pierwotna użytkowość. Zakończenie okresu eksploatacyjnego pompowtrysków nie musi wiązać się z bardzo kosztowną naprawą i wymianą tych części na nowe. Można bowiem skorzystać z usługi kompleksowej regeneracji, dzięki której parametry pompowtrysków odzyskują prawidłowe wartości. Co więcej, możemy mieć pewność, że pompowtryski są stuprocentowo sprawne, ponieważ na koniec otrzymujemy specyfikację ze stołu probierczego, a regenerowane części objęte są dwuletnią gwarancją. Warto wiedzieć, że odpowiednia dbałość o układ paliwowy znacznie wpływa na to, ile wytrzymują pompowtryskiwacze.

Pompowtryskiwacze w silnikach Diesla – pompowtryski regeneracja czy używane?

Pompowtryski są dość trwałymi częściami, jednak gdy ulegną awarii, zdecydowanie lepiej poddać je regeneracji niż kupować nowe. Regenerowane pompowtryski są w pełni sprawne, co potwierdzają testy i wydruk z profesjonalnego urządzenia diagnostycznego. Natomiast w przypadku używanych pompowtrysków nie tylko nie mamy pewności co do ich pochodzenia, ale i sprawności. Nie warto więc ryzykować wymiany części na używane, ponieważ naprawa może okazać się zupełnie nieefektywna.

1. Jaka jest żywotność pompowtryskiwaczy? – przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy

Zadbany Diesel zasilany pompowtryskami jest w stanie przejechać bez awarii nawet 300 tysięcy kilometrów. Pompowtryskiwacze są bowiem uznawane za bardzo trwałe podzespoły układu paliwowego, jednak restrykcyjne normy emisji spalin zdecydowały o ich wycofaniu z obiegu. Pompowtryski zostały zastąpione technologią Common Rail. Chcąc cieszyć się całkowitą sprawnością pompowtrysków, warto zadbać o dobrą jakość tankowanego paliwa, ponieważ to właśnie nieodpowiedni i niesprawdzony olej napędowy jest najczęstszą przyczyną uszkodzenia pompowtrysków.

2. Cena i skuteczność procesu naprawy – jak sprawdzić szczelność pompowtryskiwaczy?

Zużyte pompowtryskiwacze można z powodzeniem naprawiać i tym samym przedłużać ich żywotność. Dzięki naprawie możemy odzyskać całkowitą sprawność pompowtrysków, bez ponoszenia bardzo wysokich kosztów, jakie wiązałyby się z nabyciem fabrycznie nowych części. Warto jednak skorzystać z profesjonalnego serwisu samochodowego, który posiada osprzęt dedykowany podzespołom układu paliwowego. Jednym z nich jest np. przyrząd serwisowy do sprawdzania szczelności pompowtrysków.

Cena i skuteczność procesu naprawy pompowtrysków
Cena i skuteczność procesu naprawy

3. Regeneracja pompowtryskiwaczy – ile wytrzymują pompowtryskiwacze 1.9 TDI?

Regeneracja pompowtrysków polega przede wszystkim na dokładnym czyszczeniu części w myjce ultradźwiękowej oraz wymianie zużytych uszczelniaczy i innych uszkodzonych elementów. Naprawa poprzedzona jest skrupulatną diagnostyką, na potrzeby której rozkłada się pompowtrysk na części pierwsze. Na koniec parametry regenerowanych pompowtryskiwaczy potwierdzane są w czasie testów na stole probierczym. Minimalna wytrzymałość pompowtrysków wynosi około 150 tysięcy kilometrów, a dzięki regeneracji możemy ją ponownie przywrócić.

Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Trwałość pompowtrysków po regeneracji zależy od wielu czynników, takich jak: Jakość regeneracji – jeśli regeneracja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, z użyciem odpowiednich narzędzi i materiałów, pompowtryski powinny wytrzymać tak długo, jak nowe pompowtryski. Warunki eksploatacji – jeśli samochód jest eksploatowany w trudnych warunkach, takich jak długie trasy, duże obciążenia, niskie lub wysokie temperatury, pompowtryski mogą szybciej się zużywać. Stan techniczny samochodu – jeśli samochód jest zaniedbany lub ma inne usterki, pompowtryski mogą szybciej się zużywać. Jakość paliwa – jeśli samochód jest zasilany paliwem o niskiej jakości, pompowtryski mogą szybciej się zużywać. Należy pamiętać, że regeneracja pompowtrysków jest procesem, który ma na celu przywrócenie ich do stanu zbliżonego do nowych, ale nie gwarantuje całkowitego odtworzenia ich pierwotnych parametrów.

Czy ta opinia była pomocna?

Pawcio

Wystawiono 2 lata temu

Moje pompowtryski po 170 km przebiegu zaczęły szwankować, więc trafiły na serwis do regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Bystry

Wystawiono 2 lata temu

Jak ktoś się stosuje do poprawnej eksploatacji diesla, to pompowtryski powinny wytrzymać jakieś 150 tys.km.

Czy ta opinia była pomocna?

Gaberek_m

Wystawiono 2 lata temu

Właściwie odebrałem kilka dni temu samochód, w którym pompowtryski były regenerowane. Zobaczymy ile mi posłużą, sam jestem ciekaw ;d

Czy ta opinia była pomocna?

brunet_#$

Wystawiono 2 lata temu

Moje pierwsze pompowtryski wytrzymały 100 tysięcy kilometrów, mam nadzieje, że aktualne (regenerowane) posłużą mi znacznie dłużej :D

Czy ta opinia była pomocna?

Mateoo

Wystawiono 3 lata temu

Regenerowane pompowtryski wytrzymały u mnie 3 miesiące :/ Na regenerowanych od Państwa jeżdzę już 2 lata. POLECAM !

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki