Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile trwa regeneracja pompy wtryskowej?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompy Common Rail

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile trwa regeneracja pompy wtryskowej?
Ile trwa regeneracja pompy wtryskowej?

Czas wykonania usługi regeneracji pompy wtryskowej w autoryzowanych serwisach samochodowych wynosi około 1-2 dni robocze. Oczywiście, w przypadku sporej liczby wykonywanych zamówień czas ten może się wydłużyć o kilka dni roboczych. Pamiętajmy, że z uwagi na o wiele wyższy koszt, jakim jest zakup nowego podzespołu, warto zlecić usługę regeneracji pompy CR. Ponadto specjalistyczne serwisy zajmuje się naprawą i regeneracją pomp wtryskowych. Realizują ten proces zgodnie z najwyższymi standardami producenta. Natomiast, jeśli chodzi o samą procedurę naprawy tego podzespołu, jest ona skomplikowana i wymaga użycia odpowiednich narzędzi, umiejętności i wiedzy mechanika. Dlatego warto zdecydować się na warsztat, który ma wieloletnie doświadczenie w tego typu naprawach oraz korzysta z nowoczesnych urządzeń.

Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych diesel - Regeneracja pomp wtryskowych Bosch

Zakres naprawy oraz regeneracji pomp wtryskowych Bosch obejmuje kilka etapów. Pierwszy z nich obejmuje sprawdzenie parametrów pracy pompy na stanowisku probierczym przed dokonaniem naprawy. Następnie w wyniku tej oceny i pozyskanych wyników następuje ustalenie przyczyn niesprawności pompy. Kolejnym krokiem zmierzającym do naprawy ewentualnej usterki jest wstępne mycie oraz demontaż podzespołu na części składowe. Z kolei rozłożone części są dokładnie czyszczone w myjce ultradźwiękowej, poddane weryfikacji i analizie źródła awarii. W końcowym etapie naprawy dochodzi do montażu z zastąpieniem części uszkodzonych lub zużytych na oryginalne nowe zamienniki firmy Bosch. Po ukończeniu naprawy na stanowisku probierczym wykonywany jest test końcowy, który jest wydrukowany jako załącznik do zlecenia.

1.Regeneracja pompy-ile może jeszcze wytrzymać? - Regeneracja pompy wtryskowej

Jeśli mechanik dobrze wykonał regenerację pompy wtryskowej to, czas jej eksploatacji został wydłużony o kolejne 150 tysięcy kilometrów. Warto jednak pamiętać, żeby stale dbać o stan techniczny tego elementu. Działania, jakie możemy sami podjąć w tym celu, jest tankowanie paliwa tylko wysokiej jakości, regularna wymiana filtrów paliwa oraz nie dopuszczać do jazdy na rezerwie.

Regeneracja pompy-ile może jeszcze wytrzymać?
Regeneracja pompy-ile może jeszcze wytrzymać?

2.Koszt regeneracji pompy wtryskowej - Ile kosztuje regeneracja pompy wtryskowej

W przypadku autoryzowanego serwisu koszt regeneracji pompy wtryskowej oscyluje w kwocie 350 zł, przynajmniej na tyle zostaje wyceniony demontaż oraz badanie diagnostyczne na profesjonalnym urządzeniu. Ustalenie dokładnego kosztu regeneracji pompy wtryskowej jest jednak trudne, ponieważ zależy od modelu pompy oraz ceny części zamiennych, które są później wliczane do całkowitego kosztu wykonania tej usługi. Tak więc, aby móc zapoznać się z rzeczywistym kosztem regeneracji danego egzemplarza pompy, należy najpierw udać się do warsztatu samochodowego, który po dokonaniu rozbiórki tego podzespołu precyzyjnie ją ustali.

Udostępnij wpis

Komentarze

Natan

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja pompy wtryskowej może trwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od stopnia zużycia i uszkodzenia oraz zastosowanych metod naprawy. Może to również zależeć od specjalizacji warsztatu i dostępności potrzebnych narzędzi i części. Proces regeneracji może obejmować wyjęcie pompy wtryskowej, oczyszczenie i naprawę poszczególnych elementów, a następnie złożenie pompy i poddanie jej odpowiednim próbom. Warto zawsze skonsultować się z profesjonalnym warsztatem samochodowym, aby uzyskać dokładny czas naprawy i kosztorys.

Czy ta opinia była pomocna?

Gostek

Wystawiono 2 lata temu

Jak oddawałem pompę do regeneracji, to czekałem zaledwie jeden dzień, ale to może dlatego, że serwis na miejscu pod nosem.

Czy ta opinia była pomocna?

Władysław

Wystawiono 2 lata temu

Fakt, zgadzam się z tym artykułem. Moja pompa wtryskowa w profesjonalnym serwisie była zregenerowana w ciągu 2 dni roboczych. Po prostu super.

Czy ta opinia była pomocna?

Dorian

Wystawiono 2 lata temu

Mój kolega, który pracuje w serwisie zregenerował mi pompę wtryskową w jeden dzień. Polecam wszystkim tą usługę

Czy ta opinia była pomocna?

jan_183

Wystawiono 2 lata temu

Fantastycznie, czyli nie będę czekał w nieskończoność na pompę po regeneracji!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki