Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje wyjęcie wtryskiwacza?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt wyjęcia wtryskiwacza

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ile kosztuje wyjęcie wtryskiwacza?
Ile kosztuje wyjęcie wtryskiwacza?

Standardowy koszt wyjęcia wtryskiwaczy wynosi około 100 zł za jeden wtrysk. Cena demontażu wiąże się w głównej mierze z rodzajem wtryskiwacza, modelem auta oraz czasem, jaki mechanik musi przeznaczyć na wciągnięcie wtrysków, ponieważ dostęp do nich jest często utrudniony. Ważne jest jednak, że każdy etap naprawy, stan techniczny wtryskiwaczy, jak i koszty związane z demontażem, są omawiane i konsultowane z Klientem. Bolączką mechaników są zapieczone wtryski, to właśnie one sprawiają najwięcej problemów podczas demontażu i zajmują najwięcej czasu. Zardzewiałe części zaciskają się w gnieździe, przez co wyjęcie wtrysku staje się utrudnione, a nawet prawie niemożliwe do zrealizowania. Konieczne jest wówczas użycie dedykowanych takim wtryskom preparatów do rozpuszczania rdzy. Jeśli i one nie są w stanie poluzować części, wtedy należy zastosować siłownik hydrauliczny, który jest na wyposażeniu serwisu zajmującego się naprawą podzespołów układu paliwowego.

Wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie?

Mając do czynienia z awarią wtryskiwacza, konieczna staje się jego naprawa lub wymiana. Jednak warto sprawdzić stopień zużycia wszystkich wtrysków, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli jeden wykazuje nieprawidłowe parametry, to pozostałe także z czasem przestaną pracować poprawnie. Zaleca się więc naprawę bądź wymianę wszystkich wtrysków w jednym czasie, bo tylko wtedy zapewnimy silnikowi równomierną dawkę paliwa i jednakową żywotność wszystkich części. Warto dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu i zażegnać problem raz, a dobrze.

1. Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy – Ile trwa wymiana wtryskiwaczy?

Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy
Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy

Jak wiadomo, im szybciej zareagujemy na usterkę, tym koszty naprawy będą mniejsze. Jednak trzeba liczyć się z tym, że taka awaria wiąże się z koniecznością przeprowadzenia rzetelnej diagnostyki, regeneracji, a w najgorszym przypadku, wymianie części na zupełnie nowe. Niemniej oddając wtryskiwacze to profesjonalnego serwisu samochodowego, możemy liczyć, że naprawa i wymiana części zajmie od 1 do 2 dni. Czas realizacji zleceń jest więc bardzo szybki, więc nie musimy martwić się o to, że nasz samochód pozostanie unieruchomiony na długo.

2. Cennik naprawy – Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy?

Aktualny koszt usług znajduje się na stronie ASO Bosch Service w zakładce „cennik”. Trzeba jednak wiedzieć, że podane ceny są orientacyjne, ponieważ każda naprawa może przebiegać inaczej. Przykładem jest koszt regeneracji, który w standardzie oscyluje w granicy 450 zł, jednak na ostateczną sumę składają się czynniki takie, jak stopień uszkodzeń, liczba wymienionych części, rodzaj wtrysku, czas potrzebny na demontaż i oczywiście robocizny.

Udostępnij wpis

Komentarze

Mariusz

Wystawiono 2 lata temu

Cena usługi wyjmowania wtryskiwaczy może się znacznie różnić w zależności od marki i modelu samochodu oraz od stopnia skomplikowania tego zadania. Wyjęcie wtryskiwaczy może wymagać specjalistycznych narzędzi i dużej wiedzy technicznej, dlatego cena tej usługi może być dość wysoka. Zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnym mechanikiem lub zakładem regeneracji wtryskiwaczy, aby uzyskać szacunkową cenę usługi wyjęcia wtryskiwaczy dla konkretnego modelu samochodu. Możesz również sprawdzić ceny tej usługi w różnych warsztatach motoryzacyjnych lub zasięgnąć opinii znajomych, którzy już korzystali z podobnych usług.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki