Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje wyciągnięcie wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt wyciągnięcia wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje wyciągnięcie wtryskiwaczy?
Ile kosztuje wyciągnięcie wtrysków?

Orientacyjny koszt wyciągania wtryskiwaczy wynosi przeważnie 100 zł za sztukę. Jednak ostateczna cena uzależniona jest od rodzaju i marki wtryskiwacza oraz od modelu pojazdu. Niekiedy bowiem dostęp do wtryskiwacza jest utrudniony, a samo jego wyciągnięcie z gniazda może sprawić wiele problemów. Wówczas konieczne jest użycie dodatkowych narzędzi i poświęcenie dłuższego czasu na demontaż. Powyższe czynniki sprawiają, że cena wyciągania wtryskiwaczy wzrasta. Warto wspomnieć, że profesjonalne, autoryzowane serwisy samochodowe informują o przebiegu demontażu, a zwłaszcza o stanie technicznym wtryskiwaczy. Jeśli więc wtryski są zapieczone, informacja ta wraz z dokumentacją trafia uprzednio do Klienta.

Ile kosztuje wyciągnięcie zapieczonych wtryskiwaczy? – Ile trwa wymiana wtryskiwaczy?

Koszt wyciągania zapieczonych wtrysków uzależniony jest od czasu, jaki mechanik musi poświęcić na demontaż takich części. Podczas wyciągania wtrysków często bowiem okazuje się, że są one zardzewiałe, przez co niejako zaciskają się w gnieździe. Powodem tego jest oczywiście woda, która w niektórych modelach samochodów dostaje się z podszybia wprost na wtryskiwacza i powoduje wystąpienie korozji. W takiej sytuacji demontaż wtrysków może potrwać znacznie dłużej niż standardowo.

1. Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz – Regeneracja wtryskiwaczy cena Forum

Każdy kierowca Diesla powinien być świadomy, że niektóre rodzaje uszkodzeń wykluczają możliwość regeneracji wtryskiwaczy, a w takim przypadku konieczny może być zakup nowych części. Dzieje się tak najczęściej, kiedy awaria wtryskiwaczy lekceważona jest przez długi czas, co prowadzi do eskalacji uszkodzeń. Nie powinno więc dziwić, że wraz z usterką wzrośnie także cena naprawy wtrysków. Na regenerację warto się zdecydować w momencie zużycia się części, a więc przeważnie po przejechaniu około 200 tysięcy kilometrów.

2. Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy – Wymiana wtryskiwaczy koszt robocizny

Ostateczny koszt naprawy wtryskiwaczy zależny jest od wyników diagnostyki, a więc od stanu technicznego wtrysków i poziomu zużycia poszczególnych elementów. Profesjonalne serwisy udostępniają cennik usług na własnych stronach internetowych, a w razie dodatkowych pytań można skorzystać z porady fachowca z biura obsługi klienta. W koszt wymiany wtryskiwaczy zazwyczaj wliczony jest także koszt robocizny, który w zależności od warsztatu wynosi około 100 zł.

Koszty naprawy wtryskiwaczy
Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy

3. Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – Wymiana wtryskiwaczy diesel

Naprawa wtryskiwaczy w większości przypadków kończy się przywróceniem im stuprocentowej sprawności. Z tego właśnie powodu w momencie awarii decyduje się na nią mnóstwo właścicieli Diesli, tym bardziej, że cena naprawy wtrysków jest o wiele niższa od ceny nowych fabrycznie wtryskiwaczy. Zregenerowane wtryskiwacze odzyskują prawidłowe parametry pracy, więc naprawa tą metodą jest w pełni skuteczna. Niewątpliwie warto się zdecydować na regenerację, zanim w naszym Dieslu konieczna będzie wymiana wszystkich wtrysków.

Udostępnij wpis

Komentarze

Wiktoria Bosch

Wystawiono 3 dni temu

@Jarek Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, w celu ustalenia wszystkich szczegółów, związanych z pana zamówieniem.

Czy ta opinia była pomocna?

Jarek

Wystawiono 4 dni temu

Pytanie o łączny koszt (kaucja + cena + koszt wysyłki) 4x wtryskiwacz Bosch 0445110243. Jak wygląda proces zamówienia i ewentualnego zwrotu używanych wtryskiwaczy?

Czy ta opinia była pomocna?

Mirek

Wystawiono 8 miesiecy temu

Cena wyciągnięcia wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak np. marka i model samochodu, rodzaj silnika, stan techniczny pojazdu czy też miejsce, w którym zostanie wykonana usługa. Ogólnie rzecz biorąc, koszt wyciągnięcia wtryskiwaczy może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wyciągnięcie wtryskiwaczy wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiednich umiejętności, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego mechanika lub warsztatu samochodowego. W celu uzyskania dokładnych informacji na temat kosztów wyciągnięcia wtryskiwaczy, należy skontaktować się z warsztatem samochodowym lub mechanikiem i zapytać o cennik usług.

Czy ta opinia była pomocna?

Tymon_Szot

Wystawiono Rok temu

Nie wiedziałem jaki jest koszt wyciągnięcia wtrysków, dobrze że teraz mam jakiś punkt odniesienia. Dziękuje

Czy ta opinia była pomocna?

Gien

Wystawiono Rok temu

Wszystko zależy od tego, czy są zapieczone i w ogóle ile schodzi z wyciąganiem tych wtrysków. Sprawa może wyglądać bardzo różnie.

Czy ta opinia była pomocna?

pan.wojtek

Wystawiono Rok temu

Sam próbowałem podjąć się wyciągnięcia wtrysków, jednak okazało się, że parę było zapieczonych i ostatecznie musiałem i tak oddać samochód do serwisu, bo oni tam mają te swoje maszyny specjalistyczne.

Czy ta opinia była pomocna?

sebek

Wystawiono Rok temu

Z tym wyciąganiem wtrysków nie jest tak łatwo, wiem, że ciężko było moje wymontować, bo były zapieczone

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki