Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje wtryskiwacz do diesla?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt wtryskiwaczy do Diesla

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ile kosztuje wtryskiwacz do diesla?
Ile kosztuje wtryskiwacz do diesla?

Najdroższą opcją są wtryskiwacze nowe, za które możemy zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak w tym przypadku mamy pewność, że wtryski są całkowicie sprawne i wykazują parametry zadane przez producenta. Kolejną możliwością jest zakup wtrysków poddanych regeneracji, co znacznie mniej szarpnie nas po kieszeni, ponieważ cena regenerowanych podzespołów może być kilka razy mniejsza. Montaż zregenerowanych wtrysków również jest bezpieczny, ponieważ wraz z częściami otrzymujemy specyfikację potwierdzającą ich parametry. Najtańszą, aczkolwiek najmniej pewną opcją, jest zakup wtryskiwaczy używanych. Często pochodzą one z różnych modeli samochodów, a ich sprawność nie jest weryfikowana na urządzeniu diagnostycznym. Można więc powiedzieć, że kupujemy tak zwanego kota w worku, więc takie wtryski kupujemy na własną odpowiedzialność. Podsumowując, cena wtryskiwacza jest uzależniona od jego stanu, bowiem możemy zdecydować się na zakup wtrysku nowego, regenerowanego bądź używanego.

Wtryskiwacze do diesla za 1/3 ceny – Wymiana wtryskiwaczy koszt robocizny

Będąc posiadaczem japońskiego samochodu z silnikiem Diesla z wtryskiwaczami Denso, warto wiedzieć, że można je regenerować w polskich serwisach samochodowych, dzięki czemu zapłacimy za nie aż o 1/3 mniej. Nowe podzespoły są dość drogie (komplet może nas wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych!), więc dobrze wiedzieć, że jest taka alternatywa, jak regeneracja, która przywraca pełną sprawność zużytym wtryskiwaczom. Do ceny wymiany wliczany jest także koszt robocizny, jednak to jest już uzależnione od oferty danego warsztatu.

1. Wtrysk paliwa diesel – Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu?

Wtrysk paliwa diesel
Wtrysk paliwa diesel

Wtryskiwacze instalowane w silnikach wysokoprężnych pracują w dużych obciążeniach, ponadto są na tyle precyzyjne, że bardzo łatwo doprowadzić do ich uszkodzenia. W związku z tym często się słyszy o konieczności wymiany wtrysków. W tym celu możemy wybrać wtryski nowe, regenerowane, używane lub zregenerować własne. Koszt wymiany wtryskiwaczy jest uzależniony od przebiegu naprawy, czasu, jaki mechanik musi poświęcić na wymontowanie wtrysków oraz od ilości wymienionych elementów.

2. Regeneracja wtrysków – Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy jest świetnym rozwiązaniem w momencie, w którym wykazują one pierwsze objawy zużycia. Dzięki takiej usłudze unikamy kosztów związanych z zakupem nowych wtrysków, ponieważ cena regeneracji może być nawet kilka razy mniejsza. Wielu kierowców Diesli decyduje się na regenerację ze względy na rezultaty, jakie udaje się osiągnąć. Wymiana wyeksploatowanych elementów i gruntowne czyszczenie części przywracają nawet 100% sprawność wtrysków, co sprawia, że pod kątem parametrów nie odstępują fabrycznie nowym podzespołom.

Udostępnij wpis

Komentarze

Truskaffka

Wystawiono rok temu

Cena wtryskiwaczy do silników diesel może się znacznie różnić w zależności od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, typ układu wtryskowego, rodzaj wtryskiwacza, jego jakość i wiele innych. Ogólnie rzecz biorąc, cena nowych wtryskiwaczy do silników diesel może wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych za sztukę. Cena używanych wtryskiwaczy zależy od wielu tych samych czynników, ale może być niższa niż cena nowych produktów. Niektóre firmy oferują też regenerowane lub odnowione wtryskiwacze, które są tańsze niż nowe, ale mogą być też mniej trwałe lub mieć krótszy okres gwarancji. Aby uzyskać dokładne informacje o cenie wtryskiwaczy do diesla dla konkretnego samochodu, najlepiej skontaktować się z producentem lub dystrybutorem tych produktów lub zapytać w specjalistycznym sklepie motoryzacyjnym. Możesz też porównać ceny wtryskiwaczy w różnych sklepach lub na różnych stronach internetowych, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki