Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje uszczelnienie pompy wtryskowej Bosch?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł (netto) + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Uszczelnienie pompy wtryskowej Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Koszt uszczelnienia pompy wtryskowej Bosch
Ile kosztuje uszczelnienie pompy wtryskowej Bosch?

Zmiana uszczelnień w pompie wtryskowej to jeden z etapów naprawy, której orientacyjny koszt może wynosić około 350 zł. Aby tego typu usługa mogła być zrealizowana, konieczny jest demontaż pompy z układu paliwowego, rozbiórka na elementy składowe oraz wyczyszczenie wszystkich części. Zmiana uszczelek jest obowiązkowym punktem naprawy pompy, ponieważ w czasie eksploatowania pojazdu to właśnie te elementy zużywają się najszybciej (parcieją, wycierają się). Ponadto, brak szczelności w pompie z pewnością przełoży się na jej niepoprawną pracę i zaburzy funkcjonowanie innych podzespołów układu wtryskowego. Jeśli więc zauważymy pierwsze objawy świadczące o zużywającej się pompie (brak mocy, szarpanie silnika, problem z odpaleniem), warto udać się na diagnostykę, aby zweryfikować jej stan techniczny oraz stopień zużycia poszczególnych części.

Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych – Regeneracja pomp wtryskowych Bosch

Kiedy oględziny układu paliwowego wskazują na uszkodzenie czy zużycie pompy wtryskowej, nie należy się martwić, ponieważ tego typu awaria wcale nie musi się wiązać z wysokim kosztem naprawy, o ile zareagujemy na nią w odpowiednim czasie. Zużytą pompę można poddać regeneracji, dzięki której odzyska prawidłowe parametry pracy. Decydując się na taką usługę, warto wybrać serwis, który posiada nowoczesny park technologiczny, a więc urządzenia diagnostyczne oraz dedykowane pompom narzędzia.

1. Cennik naprawy – Wymiana pompy wtryskowej cena

Większość serwisów samochodowych udostępnia cennik usług na własnych stronach internetowych, więc łatwo się z nimi zapoznać. W przypadku ceny wymiany pompy wtryskowej jest ona uzależniona między innymi od toku naprawy, ilości wymienionych części oraz od godzin roboczych przeznaczonych na naprawę. Do kosztów związanych z serwisowaniem tej części układu paliwowego należy więc podchodzić dość indywidualnie. Warto jednak wiedzieć, że w zakres tej usługi może wchodzić demontaż pompy, oględziny, rozbiórka, czyszczenie oraz testowanie na stole probierczym.

2. Regeneracja pompy wtryskowej – Regeneracja pompy wtryskowej 1.9 TDI cena

Regeneracja pompy Common Rail to usługa bardzo popularna wśród użytkowników Diesli, ponieważ mimo korzystnej ceny przynosi bardzo dobre rezultaty. Zregenerowane pompy wykazują właściwości podobne do nowych fabrycznie części, a dodatkowe objęte są okresem gwarancyjnym, w momencie, kiedy korzystamy z usług autoryzowanych serwisów. Kompleksowa regeneracja polega przede wszystkim na profesjonalnym czyszczeniu pompy, wymianie niesprawnych części oraz testowaniu, które weryfikuje parametry pracy pompy wtryskowej.

Regeneracja pompy wtryskowej Bosch
Regeneracja pompy wtryskowej

3. Uszczelki pompy wtryskowej Bosch – Uszczelnienie pompy wtryskowej cena

Uszczelki do pompy wtryskowej znajdziemy w zestawach naprawczych tych podzespołów. Jednak naprawę warto powierzyć doświadczonym mechanikom, którzy dodatkowo posiadają odpowiednie narzędzia, jak i sprzęt diagnostyczny. Wymiana uszczelnień jest bardzo ważna dla pełnej sprawności pompy, dlatego, kiedy przebieg auta jest duży, z pewnością elementy te uległy zużyciu i należy je wymienić. Wymiana uszczelek oraz innych uszkodzonych części to jeden z etapów kompleksowej regeneracji pompy wtryskowej Common Rail, z której warto skorzystać z uwagi na dobre efekty oraz cenę.

Udostępnij wpis

Komentarze

Franklin

Wystawiono 2 lata temu

Koszt uszczelnienia pompy wtryskowej Bosch zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj usterki, potrzebne części zamienne, stopień skomplikowania pracy oraz ceny w danym serwisie lub warsztacie. Trudno jest podać dokładną cenę bez znajomości konkretnych szczegółów. Uszczelnienie pompy wtryskowej może obejmować wymianę uszczelnień, naprawę uszkodzonych elementów lub inne czynności, które pozwolą na przywrócenie prawidłowego działania pompy. Koszt takiej naprawy może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od rodzaju usterki i stopnia skomplikowania pracy. Szczegóły odnośnie kosztów uszczelnienia pompy wtryskowej Bosch, najlepiej skonsultować z serwisem samochodowym lub warsztatem mechanicznym, który specjalizuje się w tego typu naprawach.

Czy ta opinia była pomocna?

Login

Wystawiono 2 lata temu

Stosunkowo niewielki koszt, a wymieniasz uszczelki i pompa działa dalej poprawnie, więc warto.

Czy ta opinia była pomocna?

Gorol

Wystawiono 2 lata temu

Cena uszczelnienia pompy wtryskowej nie jest kosmiczna.., dobrze było to przeczytać. Myślałem czy próbować samodzielnie to zrobić, teraz wiem, że mi się to nie opłaca, szkoda mojego czasu.

Czy ta opinia była pomocna?

Erwin

Wystawiono 2 lata temu

Ja za uszczelnienie swojej pompy nie wiem czy nie płaciłem nawet trochę więcej. Jednak nie oszczędzam nigdy na tej regeneracji, bo przynajmniej mam zrobione tak, jak chce.

Czy ta opinia była pomocna?

mycha28

Wystawiono 2 lata temu

Dobrze, że wiem co mniej więcej mnie czeka w razie konieczności uszczelnienia pompy!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki