Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy? - Śmieszne pieniądze

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

W przypadku regeneracji wtryskiwaczy Common Rail koszt usługi wynosi od 150 do 500 zł. Warto mieć na uwadze fakt, że cena ostateczna regeneracji może wzrosnąć, ponieważ składa się na nią kilka czynników, takich jak:

- rodzaj wtryskiwaczy (elektromagnetyczne/piezoelektryczne/benzynowe),
- producent wtrysków (Bosch, Delphi, Denso, Siemens),
- typ pojazdu (osobowe/ciężarowe),
- rodzaj i stopień uszkodzenia, stan techniczny wtrysków,
- dostępności do oryginalnych części lub ich zamienników.

Tych, którzy zastanawiają się, czy regeneracja wtryskiwaczy jest opłacalna informujemy, że jest ona o wiele tańszym rozwiązaniem, niż ich wymiana na nowe, a jej skuteczność jest naprawdę bardzo wysoka. W większości przypadków części po regeneracji działają tak samo dobrze, jak nowe.
Jeśli wtryskiwacze w Twoim samochodzie są uszkodzone, warto poddać je regeneracji, która jest skutecznym, jak i ekonomicznym rozwiązaniem.
Decydując się na regenerację, powinniśmy skorzystać z profesjonalnej usługi. Wybierając serwis warto jest zwrócić uwagę na doświadczenie serwisantów oraz na wykorzystywany sprzęt i technologię.

Serwis regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja wtryskiwacza w serwisie

Regeneracja wtryskiwaczy – Ile trwa ta usługa?

W większości przypadków regeneracja wtryskiwaczy jest wykonywana w ciągu 1-2 dni roboczych. Czas trwania profesjonalnej regeneracji wtrysków zależny jest od kilku czynników, m.in.: rodzaju wtryskiwaczy, stopnia uszkodzenia wtrysków, czy dostępności części oryginalnych lub zamiennych.
Warto jest więc także brać pod uwagę, że okres trwania usługi naprawy może się niekiedy nieco wydłużyć.

Czy warto regenerować wtryski w Dieslu?

Zregenerowany wtryskiwacz

Zdecydowanie warto jest zainwestować w regenerację wtryskiwaczy, szczególnie ze względu na korzyści, jakie za sobą niesie, a jest to:

• Efektywność. Wtryski poprzez regenerację odzyskują fabryczne parametry. Zostają profesjonalnie wyczyszczone, a uszkodzone elementy zostają wymienione na nowe, dzięki czemu mogą dalej prawidłowo wykonywać swoją pracę. Regeneracja wydłuża elementom żywotność o kolejny okres eksploatacyjny.
• Krótki czas realizacji. Kolejny istotnym powodem, dla którego niewątpliwie warto skorzystać z usługi, jest jej krótki czas trwania, zazwyczaj są to 2 dni robocze.
• Korzystna cena usługi. Ostatnią równie ważną korzyścią regeneracji jest jej korzystna cena. Regeneracja jest znacznie tańsza niż zakup nowych elementów.

Skuteczność przeprowadzanej regeneracji jest na tyle duża, że cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród właścicieli pojazdów z Dieslem. Dodatkowo profesjonalne warsztaty samochodowe dają dwuletni okres gwarancyjny. Pełna sprawność zregenerowanych wtryskiwaczy potwierdzana jest testami, które przeprowadzane są na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Ile razy można regenerować wtryski?

Według przyjętych ogólnie zasad wtryski można regenerować jedynie raz. Na już zregenerowany wtryskiwacz zakładana jest plomba zabezpieczająca oraz tworzony jest specjalny kod QR, którego skanowanie pozwala sprawdzić, w którym serwisie regenerowany był element oraz jak przebiegał cały proces naprawy. Wtryski po regeneracji są w stanie wytrzymać nawet kilkaset tysięcy kilometrów.
Wiele warsztatów często jednak decyduje się na wielokrotne regeneracje wtryskiwaczy, przez co nie są one tak wydajne podczas swojej pracy oraz wykazują znacznie gorsze parametry. Dlatego, jeśli chcemy sprawdzić, w jakim stanie są wtryski w naszym samochodzie i czy były one już kiedyś naprawiane, warto oddać je w ręce sprawdzonych i doświadczonych fachowców, którzy specjalizują się w naprawie silników Diesla.

Kalkulator, cennik regeneracji wtryskiwaczy Common Rail i benzynowych

Cennik Regeneracji Wtryskiwaczy
Regeneracja wtryskiwaczy elektromagnetycznych Common Rail Bosch, Delphi, Denso, Siemens 65 zł (netto) + części
Sprawdzenie wtryskiwaczy elektromagnetycznych Common Rail Bosch, Delphi, Denso, Siemens (weryfikacja na mikroskopach cyfrowych) 41 zł (netto)
Cena sprawdzenia wtryskiwacza piezoelektrycznego Bosch, Siemens 82 zł (netto)
Czyszczenie, testy sprawdzenie wtryskiwaczy benzynowych wtrysku bezpośredniego 103 złote (netto)

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych
Czyszczenie, testy sprawdzenie wtryskiwaczy benzynowych wtrysku pośredniego 45 złotych (netto)
Czyszczenie, testy sprawdzenie wtryskiwaczy benzynowych wtrysku bezpośredniego 103 złote (netto)

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki