Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ILE KOSZTUJE REGENERACJA WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

ILE KOSZTUJE REGENERACJA WTRYSKIWACZY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy
Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy

Koszt regeneracji wtryskiwaczy może być zróżnicowany i zależy od kilku czynników, takich jak marka i model pojazdu, liczba regenerowanych wtryskiwaczy, stopień uszkodzenia, a także lokalizacja serwisu. W Polsce, cena za regenerację jednego wtryskiwacza zazwyczaj wynosi kilkaset złotych w zależności od stopnia uszkodzenia i typu wtryskiwacza. Regeneracja kompletu może kosztować więc nawet kilka tysięcy złotych, a cena będzie uzależniona również od zastosowanych w procesie regeneracji części. W porównaniu do wymiany wtryskiwaczy, regeneracja zazwyczaj jest tańsza i może pomóc w odzyskaniu wydajności silnika. Jednak, warto pamiętać, że koszt regeneracji wtryskiwaczy może się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu oraz rodzaju serwisu.

Poza tym regeneracja wtryskiwaczy Bosch przydaje się również, kiedy części te dają już wyraźne symptomy niedomagania, ponieważ potrafi efektywnie przywrócić ich żywotność. Zasadniczo zabieg, o którym mowa ma wiele zalet, ale to nie wszystko, co możemy o nim powiedzieć, zwłaszcza jeżeli interesuje nas cena usługi.

Koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso i innych

Zalety, jakie oferuje czynność czyszczenia elementów układu wtryskowego nie są jedynym powodem, dla którego warto zdecydować się na ten zabieg. Wiemy, że pozwala on usunąć większość problemów wynikających z zabrudzeń i pozwala uniknąć wymiany tych podzespołów na nowe. Pozwala uzyskać wysokie osiągi silnika, płynną jazdę oraz lepsze spalanie paliwa bez ponoszenia wydatku, jakim jest koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu, który często bywa wysoki. Uzależnione jest to od cen za nowe części, którymi chcemy zastąpić uszkodzone elementy. W wypadku, gdy dla zabiegu, jakim jest regeneracja wtryskiwaczy, cena bywa stosunkowo przystępna, ponieważ wymaga mniejszego nakładu części. To bezpośrednio wiąże się z wydatkiem, jaki ostatecznie będziemy musieli ponieść za naprawę i w tym wypadku istotna jest też ilość uszkodzonych części, które będzie należało wyczyścić lub zastąpić ich podzespoły nowymi. Generalnie ceny wahają się w zależności od pracowni, a szczegółowe koszty, jakie trzeba ponieść za regenerację, jak i inne zabiegi związane z doprowadzaniem układu wtryskowego do sprawności, możecie znaleźć w naszym cenniku. Pozwoli wam on uzyskać jeszcze bardziej precyzyjną odpowiedź na tytułowe pytanie.

Koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso i innych
Koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso i innych
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Koszt regeneracji wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak: - Rodzaj silnika i marka pojazdu - Stan wtryskiwaczy przed regeneracją - Rodzaj używanego sprzętu do regeneracji - Koszt części zamiennych Cena regeneracji wtryskiwaczy może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę. Koszt regeneracji całego zestawu wtryskiwaczy może wynieść kilka tysięcy złotych.

Czy ta opinia była pomocna?

Szymon

Wystawiono 3 lata temu

Orientowałem się co do kosztu regeneracji wtryskiwaczy w kilku serwisach, cena nie różni się jakoś drastycznie. Kwestia teraz tego kto zrobi to najlepiej. Jak już płacić to za dobrą robotę

Czy ta opinia była pomocna?

Balons8_9

Wystawiono 3 lata temu

Koszt regeneracji wtrysków wyniósł mnie połowe mniej niż jeśli musiał bym kupowac nowe. pracują bez zarzutu póki co. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki