Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje naprawa wtrysku paliwa?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Naprawa wtrysku paliwa

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ile kosztuje naprawa wtrysku paliwa?
Ile kosztuje naprawa wtrysku paliwa?

Naprawa wtryskiwacza, w której zakres wchodzi diagnostyka, czyszczenie oraz wymiana części kosztuje około 490 zł. W ofercie autoryzowanych serwisów usługę tę znajdziemy pod nazwą kompleksowej regeneracji. Trzeba też wiedzieć, że podana kwota jest tylko orientacyjna, ponieważ ostateczny koszt uzależniony jest od kilku czynników takich, jak rodzaj wtryskiwaczy, rodzaj pojazdu, stopień uszkodzeń, dostępności do części zamiennych. Trzeba też wiedzieć, że regeneracja jest nie zawsze możliwa do zrealizowania. Przykładowo uszkodzenia mechaniczne konstrukcji czy niesprawność cewki we wtryskach marki Siemens wykluczają możliwość regeneracji. W przypadku wtrysków montowanych w silnikach benzynowych jedyną opcją naprawy jest czyszczenie części, jednak wszelkie uszkodzenia wiążą się z koniecznością całkowitej wymiany wtrysków na nowe.

Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – Wymiana wtrysków Diesel cena

O skuteczności naprawy / regeneracji wtryskiwaczy z pewnością świadczy popularność tej usługi. Jest chętnie wybierana przez użytkowników Diesli, ponieważ dzięki niej wtryski szybko odzyskują prawidłowe parametry, a koszt usługi jest znacznie korzystniejsza niż zakup nowych wtryskiwaczy. Cena wymiany wtryskiwaczy nie jest uwzględniona w naszym cenniku, ponieważ różni się w zależności od rodzaju wtryskiwaczy i modelu auta. W każdym z nich może przebiegać nieco inaczej, dlatego usługa wyceniana jest na bieżąco.

1. Regeneracja wtrysków – opinie

Regeneracja wtrysków
Regeneracja wtrysków

Zanim poniesiemy koszty zakupu nowych wtryskiwaczy, warto sprawdzić, czy mogą zostać zregenerowane, co oznacza, że własnym, zużytym wtryskom możemy przedłużyć żywotność i odzyskać ich prawidłowe parametry. Szukając opinii na temat regeneracji, znajdziemy ich mnóstwo w zasobach Internetu, ponieważ wielu posiadaczy samochodów z Dieslem korzysta z tej właśnie usługi. Popularność regeneracji zdeterminowana jest przede wszystkim przez skuteczność, cenę oraz szybki czas realizacji. Warto też wspomnieć, że chcąc skorzystać z regeneracji, nie trzeba osobiście przyjeżdżać do serwisu. Wystarczy wymontować wtryski z układu, spakować i oddać kurierowi, a po naprawie zostaną z powrotem odesłane.

2. Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy – Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy 1.9 TDI?

Jak już wiemy, koszty związane z naprawą wtryskiwaczy Common Rail są uzależnione od wielu czynników, więc pytając w serwisie o cenę, otrzymamy standardowy, orientacyjny koszt. W takim przypadku znaczenie ma marka / konstrukcja wtrysków, rodzaj pojazdu (ciężarówka / osobowy), stan techniczny części i dostęp do zamienników. Jeśli wtryski wymagają demontażu w warsztacie, to pod uwagę trzeba też wziąć ilość czasu poświęconego na ich wyjęcie, bo to też bywa problematyczne. Ostateczny koszt obejmuje też robociznę, dlatego poznajemy go dopiero na koniec naprawy, jednakże każdy jej etap jest konsultowany z Klientem.

Udostępnij wpis

Komentarze

Bartek

Wystawiono 2 lata temu

Koszt naprawy wtrysku paliwa zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj i marka samochodu, typ wtrysku, stopień zużycia lub uszkodzenia, czy też konieczność zakupu dodatkowych części lub narzędzi. W niektórych przypadkach naprawa wtrysku paliwa może być prosta i szybka, np. wymiana uszczelki, a w innych może wymagać bardziej skomplikowanych prac, np. regeneracji lub wymiany całego wtrysku. Przybliżony koszt naprawy wtrysku paliwa może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od wybranej metody naprawy i konkretnych usterek. W przypadku wymiany całego wtrysku cena może być jeszcze wyższa i wynosić nawet kilka tysięcy złotych. Aby uzyskać dokładniejszą wycenę naprawy wtrysku paliwa, zalecane jest skontaktowanie się z serwisem samochodowym lub specjalistą, który dokona oględzin i oceny stanu wtrysku oraz przedstawi indywidualną ofertę. Pamiętaj, że wybierając serwis samochodowy, warto sprawdzić jego renomę i doświadczenie oraz porównać ceny u kilku różnych dostawców, aby mieć pewność, że otrzymasz najlepszą usługę w atrakcyjnej cenie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki