Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile jest gwarancji na wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryski na gwarancji

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ile jest gwarancji na wtryski?
Ile jest gwarancji na wtryski?

Gwarancja udzielana na okres 24 miesięcy od dnia dostarczenia / odebrania przez kupującego naprawionego podzespołu. Gwarancja jest niezależna od ilości przejechanych kilometrów. Karta gwarancyjna przekazywana jest Klientowi wraz ze sprzedaną czy też naprawioną częścią. Należy pamiętać, żeby zachować oryginalny egzemplarz, ponieważ serwis nie wydaje duplikatów. Wszystkie naprawione przez nas wtryskiwacze są zabezpieczone plombą oraz posiadają specyfikację potwierdzającą ich pełną sprawność. Warto też wiedzieć, że montaż wtrysków w samochodzie jest równoznaczny z akceptacją warunków gwarancji. Aby skorzystać z uprawnień wynikających z kart gwarancyjnej, należy zapoznać się z warunkami gwarancji, a także z powodami, przez które daną gwarancję możemy utracić.

Gwarancja – Serwis wtryskiwaczy

Korzystając z usług autoryzowanego serwisu na każdy wtryskiwacz poddany regeneracji, otrzymujemy aż dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów. Jest to poniekąd potwierdzenie skuteczności naprawy. Decydując się na naprawę wtryskiwaczy, warto wybrać serwis, który specjalizuje się w podzespołach układu wtryskowego w silnikach wysokoprężnych. Dysponuje on przystosowanymi narzędziami, nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi oraz sprawdzoną technologią naprawy.

1. Ceny regeneracji wtryskiwaczy – Regeneracja wtryskiwaczy

Ceny regeneracji wtryskiwaczy
Ceny regeneracji wtryskiwaczy

Przeważnie koszt regeneracji wtryskiwaczy oscyluje w granicy 500 zł, jednak ostatecznie jest on uzależniony od wielu czynników. Na cenę wpływa stan techniczny wtrysków oraz stopień zużycia i uszkodzeń. Pod uwagę musimy wziąć także koszt części zamiennych oraz robociznę. Regeneracja wtryskiwaczy jest usługą polecaną zarówno przez mechaników, jak i właścicieli Diesli, czego głównym powodem jest skuteczność. Należy jednak pamiętać, żeby nie zwlekać z naprawą wtrysków, ponieważ uszkodzenia mechaniczne wykluczają możliwość zrealizowania regeneracji.

2. Wtryskiwacze – nowe czy regenerowane?

Dylemat ten rozstrzygają zazwyczaj możliwości finansowe, ponieważ zarówno nowe, jak i regenerowane wtryskiwacze wykazują całkowitą sprawność, natomiast różnią się ceną. Nowe wtryskiwacze są znacznie droższe, jednakże możemy mieć pewność co do ich żywotności, ponieważ nie były jeszcze narażone na żadne obciążenia. Jednakże mając możliwość regeneracji własnych, zużytych wtrysków, niewątpliwie warto z niej skorzystać. Po pierwsze oszczędzimy wówczas pieniądze, a po drugie przedłużymy użytkowość wtrysków.

Udostępnij wpis

Komentarze

Yertz

Wystawiono 2 lata temu

Okres gwarancji na wtryskiwacze może się różnić w zależności od producenta i modelu. Niektóre firmy oferują gwarancję na swoje produkty przez kilka lat, podczas gdy inne oferują gwarancję na kilka miesięcy lub nawet tylko kilka dni. Ogólnie rzecz biorąc, gwarancja na wtryskiwacze zazwyczaj wynosi od 6 do 36 miesięcy, chociaż mogą być też dostępne produkty z gwarancją dłuższą lub krótszą. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile czasu gwarancji jest dostępne na konkretne wtryskiwacze, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z producentem lub dystrybutorem tych produktów. Możesz też sprawdzić dokumentację produktu lub zapytać sprzedawcę, który powinien mieć takie informacje.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki