Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile czasu trwa regeneracja wtrysku? Zwodzą Cię

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Wielu zastanawia się: „Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?” Zatem odpowiadamy, regeneracja wtryskiwaczy trwa od 1 maksymalnie do 2 dni roboczych. Czas ten jednak może się wydłużyć, w zależności od stopnia problemu z wtryskami, ich rodzajem i dostępnością części zamiennych. Regeneracja wtrysków obejmuje:

• wnikliwą diagnostykę podzespołów,
• demontaż wtryskiwaczy z układu paliwowego,
• czyszczenie wtrysków w maszynie zwanej myjką ultradźwiękową,
• wymianę uszkodzonych elementów wtrysków,
• po regeneracji następuje testowanie wtryskiwaczy na stole probierczym

Na koniec należy wtryskiwacze zakodować, aby pracowały według nowych parametrów. W przeciwnym razie bardzo szybko dojdzie do uszkodzenia silnika. Wtryski są integralną częścią układu paliwowego, których zadaniem jest dostarczanie odpowiedniej ilości paliwa, w konkretnym czasie do cylindrów. Ich sprawność jest niezwykle ważna, bo dzięki niej, samochód jest sprawny i nie wykazuje żadnych niepokojących objawów.

Pracownia wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtrysków w myjce ultradźwiękowej

Tajemnice procesu - jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to proces polegający na czyszczeniu i naprawie wtrysków paliwa w silniku Diesla. Podzespoły te są odpowiedzialne za dozowanie paliwa do cylindrów, a ich prawidłowe działanie jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania jednostki napędowej. Głównymi metodami regeneracji wtryskiwaczy jest wykorzystanie myjki ultradźwiękowej oraz preparatów chemicznych. Fale ultradźwiękowe rozbijają osady i inne zanieczyszczenia nagromadzone na powierzchni wtrysków, natomiast środek chemiczny usuwa tylko niewielkie zabrudzenia. Spośród tych dwóch metod najlepszym wyborem będzie regeneracja mechaniczna wtryskiwaczy wykonywana w serwisie.

Regeneracja wtrysku - jak wybrać dobry warsztat?

Wtryskiwacze Common Rail

Wybór dobrego serwisu do regeneracji wtryskiwaczy jest bardzo ważny, ponieważ od tego zależy zarówno jakość wykonania usługi, jak i jej koszt. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszy serwis w okolicy:

1. Sprawdź opinie klientów - zanim zdecydujesz się na konkretny warsztat, zapoznaj się z opiniami.
2. Zapytaj o doświadczenie w regeneracji wtryskiwaczy, ponieważ im dłuższe doświadczenie, tym lepsze prawdopodobieństwo, że usługa zostanie wykonana prawidłowo.
3. Zapytaj o gwarancję - dobry warsztat udzieli Ci gwarancji na wykonaną usługę. Dzięki temu będziesz miał pewność, że w razie problemów z wtryskiwaczami, będziesz mógł powołać się na gwarancję.
4. Porównaj ceny – warto wcześniej zapoznać się z cennikami serwisów samochodowych, aby nie przepłacić za wykonaną usługę.

Jak uniknąć awarii wtryskiwaczy Common Rail?

Wtryskiwacze Common Rail są złożonymi elementami, które wymagają regularnego serwisowania, aby działały prawidłowo. Oto kilka wskazówek, jak uniknąć awarii wtryskiwaczy Diesla:

1. Stosuj dobrej jakości paliwo - wtryskiwacze Common Rail są bardzo precyzyjne i wymagają paliwa o dużej smarności. Tankowanie złej jakości paliwa może spowodować uszkodzenie szybsze zapchanie wtrysków.
2. Regularnie wymieniaj filtry paliwa, ponieważ pomagają one usuwać zanieczyszczenia z paliwa, aby nie zapychały wtryskiwaczy. Filtry paliwa wymienia się zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu.
3. Regularnie serwisuj pojazd - serwis pojazdu obejmuje między innymi sprawdzenie stanu wtryskiwaczy. W ramach regularnego serwisu mechanik może przeprowadzić diagnostykę wtryskiwaczy, aby wykryć wczesne problemy z tymi podzespołami.
4. Nie przegrzewaj jednostki napędowej - unikaj jazdy z niskim poziomem oleju lub płynu chłodniczego.
5. Zadbaj również o regularną wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem, czyli po prostu o ogólną kondycję jednostki napędowej.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki