Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Gdzie sprawdzić jakie wtryski po nr VIN?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jakie wtryski po nr VIN?
Gdzie sprawdzić jakie wtryski po nr VIN?

Posiadając numer VIN, wystarczy podać go mechanikowi lub sprzedawcy sklepu z częściami samochodowymi, aby ci dobrali właściwe wtryskiwacze. Na podstawie informacji zawartych w numerze VIN mają możliwość dopasować odpowiednie podzespoły do danej jednostki napędowej. Funkcje wyszukiwania auto części do samochodów znajdziemy także w Internecie. Wirtualne katalogi są dużym ułatwieniem w doborze odpowiednich wtryskiwaczy, ponieważ możemy zrobić to o każdej porze, nie wychodząc z domu. Właściwą wydajność wtryskiwaczy można obliczyć za pomocą specjalnego wzoru, jednak nie każdy podejmuje się takich rachunków matematycznych. W takim przypadku, warto skonsultować się z doświadczonym mechanikiem, który powie, jak dobrać numer wtryskiwacza po numerze VIN.

Jak znaleźć numer wtryskiwacza? – Tabela wtryskiwaczy Bosch

Umiejscowienie numeru seryjnego zależy od marki oraz modelu wtryskiwacza, jednak w głównej mierze znajdziemy go na cewce lub na etykiecie identyfikacyjnej przyklejonej na konstrukcji wtrysku. Numery te mają długość 10 cyfr i spisane są w katalogu/tabeli wtryskiwaczy danego producenta, np. Bosch. Dobór odpowiedniego numeru wtrysku, a w zasadzie odpowiedniej wydajności, jest niezwykle ważny dla poprawności działania całego układu paliwowego.

1. Numer VIN – Jak sprawdzić jakie mam wtryski?

Jak już wiemy, podanie numer VIN jest jednym ze sposobów na prawidłowy dobór wtryskiwacza. Jest to możliwe, ponieważ numer VIN zawiera wszystkie informacje na temat danego modelu samochodu. Dowiemy się z niego między innymi, kiedy i gdzie został wyprodukowany samochód, jakie ma podwozie, typ silnika i jak jest wyposażony. Numer VIN znajdziemy np. w dowodzie rejestracyjnym lub na tabliczce znamionowej na podszybiu samochodu, ale i w wielu innych miejscach w zależności od modelu. Numer ten składa się z 17 znaków alfanumerycznych i nadawany jest każdemu pojazdowi już na taśmie produkcyjnej.

2. VIN a numer wtryskiwacza – Jak sprawdzić numer katalogowy części?

Numer wtrysku jest po prostu numerem porządkowym, który nadawany jest wszystkim podzespołom dla ułatwienia doboru odpowiednich części. Znajdują się one w głównej mierze na cewce wtryskiwacza. Natomiast numer VIN można porównać do numeru pesel każdego pojazdu. Jest on nadawany przez producenta danego samochodu i zawiera pełną charakterystykę auta. Z numeru VIN dowiemy się więc, gdzie i kiedy został wyprodukowany samochód, jaki ma silnik, typ nadwozia czy wyposażenie. Dzięki numerowi VIN sprawdzimy także historię serwisowania pojazdu, a nawet informacje o szkodach i kolizjach.

VIN a numer wtrysku
VIN a numer wtryskiwacza

3. Wyszukiwarka części samochodowych po numerze VIN – 1.6 HDI jakie wtryskiwacze?

Hurtownie samochodowe coraz częściej oferują internetowe wyszukiwarki części samochodowych. Tego typu narzędzie ułatwi dobór odpowiedniego wtryskiwacza do naszego modelu samochodu. Wystarczy, że w dedykowane temu miejsce wpiszemy numer VIN, znajdujący się choćby w dowodzie rejestracyjnym naszego pojazdu. Dobór części po numerze VIN jest to najpewniejsza metoda zakupu, dlatego podczas rozmowy z konsultantem autoryzowanego serwisu samochodowego często usłyszymy najpierw „proszę o numer VIN”. Warto więc przygotować go, zanim wykonamy telefon do sprzedawcy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Natalia Bosch

Wystawiono 7 miesiecy temu

@Artur Dzień dobry, oczywiście. Prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy odpowiednie wtryskiwacze.

Czy ta opinia była pomocna?

Artur

Wystawiono 7 miesiecy temu

Witam. Chciałam się dowiedzieć, czy po wysłaniu do państwa numeru VIN mojego samochodu mogą państwo sprawdzić jakie wtryski są potrzebnego do auta i wysłać mi wtedy ewentualną ich wycenę?

Czy ta opinia była pomocna?

Robert

Wystawiono Rok temu

Jeśli chcesz sprawdzić, jakie wtryski są zainstalowane w samochodzie po numerze VIN, możesz skorzystać z następujących opcji: Sprawdź instrukcję obsługi samochodu lub kartę pojazdu, które mogą zawierać informacje o typie wtryskiwaczy zainstalowanych w samochodzie. Skontaktuj się z dealerem lub serwisem samochodowym, który może pomóc w uzyskaniu informacji o typie wtryskiwaczy zainstalowanych w samochodzie. Skorzystaj z internetowych baz danych, które zawierają informacje o typie wtryskiwaczy zainstalowanych w różnych modelach samochodów. Zapytaj na forum internetowym lub grupie dyskusyjnej skierowanej do posiadaczy konkretnego modelu samochodu.

Czy ta opinia była pomocna?

Henryk

Wystawiono 2 lata temu

Ja nr Vin podawałem mechanikowi, on mi sprawdzał jakie wtryski są mi potrzebne.

Czy ta opinia była pomocna?

Łukasz

Wystawiono 2 lata temu

Nie trzeba szukać numeru wtrysku, tylko podajesz VIN i sprawdzają ci w systemie, jakie wtryski dedykowane są do Twojego samochodu. Podoba mi się ta opcja :)

Czy ta opinia była pomocna?

Mati_076

Wystawiono 2 lata temu

Mi kolega sprawdzał po nr VIN, szybka akcja i wszystko miałem załatwione

Czy ta opinia była pomocna?

marek_1345

Wystawiono 2 lata temu

Ja jak potrzebowałem wtryskiwaczy do swojego auta, to poszedłem do mechanika i sprawdził mi je po nr VIN

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki