25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

DODATEK DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESEL

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

W procesie regeneracji wtryskiwaczy zwykle warto stosować dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy o odpowiednim składzie, by zabieg mógł przebiec wyjątkowo skutecznie. Najczęściej zabieg jest wystarczającym działaniem, które ma na celu przywrócić sprawność układu wtryskowego. Z tego powodu tego, że głównie za sprawą nieczystości dochodzi do zmian w obrębie jego pracy, a to właśnie czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI jest w stanie skutecznie zniwelować problem. By najefektywniej przeprowadzić ten zabieg i usnąć wszelkie zanieczyszczenia z układu zasilania, wykorzystuje się podczas jego wykonywania pewne preparaty.

 

Dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy
Dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy

 

Najlepszy zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy

 

Zabieg daje najlepsze osiągi, gdy wykonywany jest w warunkach warsztatowych, ponieważ samodzielne działania mogą spowodować zbyt radykalne skutki, których następstwem może być uszkodzenie mechanizmu wtryskowego lub jednej z jego części. W autoryzowanym serwisie preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail jest stosowany z odpowiednią rozwagą. Wygląda to w ten sposób, że jest on wpuszczany do układu, po czym następuje uruchomienie silnika i przyspieszenie jego obrotów. W tym procesie następuje udrożnienie przewodów i części, poprzez wypłukanie naleciałości, które trafiły do nich wraz z brudnym paliwem. Takie preparaty są też dobrą profilaktyką w zwalczaniu zanieczyszczeń, w tym celu świetnie sprawdza się preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Liqui Moly. Charakteryzuję się on wyjątkowo dużą skutecznością jak na tego typu preparaty. Kiedy decydujemy się na samodzielne działania, warto pamiętać żeby zestaw do czyszczenia składał się z rękawiczek ochronnych oraz ściereczek. Na rynku jest duży wybór preparatów, ale najlepiej przy kupnie takiego dodatku kierować się opiniami na jego temat, a nie ceną.

 

Najlepszy zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy
Najlepszy dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy

Komentarze

Zbyszek 2021-01-05 10:22:08

Regenerowałem wtryskiwacze, auto padło mi na urlopie. Całe szczęście wysyłkowo wszystko ogarnęliśmy w 3 dni. Polecam !

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO