Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Demontaż pompowtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena: Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka: 24 - 48 godzin
Gwarancja: 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompowtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Demontaż pompowtrysków jest nieodzownym elementem naprawy, gdyż umożliwia rzetelną ocenę stanu technicznego poszczególnych części, a także odnalezienie uszkodzeń, które znajdują się wewnątrz konstrukcji pompowtryskiwacza. Demontaż pompowtrysków TDI z układu paliwowego powinien odbywać się przy użyciu profesjonalnych narzędzi natomiast rozbiórka pompowtrysku na części składowe wymaga odpowiedniego stanowiska pracy. Decydując się na naprawę w garażu sąsiada, możemy przyczynić się do większej skali uszkodzeń, co z pewnością odbije się na domowych finansach.

Demontaż pompowtrysków
Demontaż pompowtryskiwaczy

1. Kiedy konieczna jest wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?

Na wymianę pompowtrysków powinniśmy umówić się w momencie pojawienia typowych objawów świadczących o zużyciu. Trzeba wiedzieć, że naprawa wiąże się z właściwym ustawieniem pompowtryskiwaczy 1.9 TDI, ponieważ odpowiednie parametry tych podzespołów determinują poprawną i równomierną pracę jednostki napędowej w naszym pojeździe. Wybierając warsztat, trzeba zwrócić więc uwagę, aby mechanicy znali nowoczesne metody napraw oraz stosowali zalecenia producenta co do prawidłowych parametrów pracy pompowtrysków.

Uszkodzone pompowtryski w znacznym stopniu utrudnią nam jazdę samochodem, więc długie zwlekanie z naprawą wydaje się niemożliwe. Ignorowanie objaw awarii może skończyć się zupełną niemożliwością uruchomienia auta, warto więc zainteresować się tematem regeneracji pompowtrysków w odpowiednim czasie. Celowo wspominamy tutaj o regeneracji, bowiem zakup nowych pompowtrysków jest na ten czas niemożliwy, z racji zaprzestania produkcji tych części. Jednak dzięki czynnościom wchodzącym w zakres regeneracji, żywotność pompowtrysków przedłużana jest z powodzeniem.

Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI – na czym polega?

Mówiąc o regeneracji mamy na myśli czynności przywracające pompowtryskiwaczom całkowitą sprawność. Należą do nich: dokładne czyszczenie elementów pompowtrysków z wykorzystaniem fachowych metod, wymiana uszkodzonych i zużytych uszczelniaczy i innych wymagających wymiany części oraz końcowe testy na urządzeniu diagnostycznym.

Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI
Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI – na czym polega?

Regeneracja jest na ten moment jedynym sposobem przedłużania trwałości pompowtryskom, bowiem nie ma możliwości zakupienia nowych pompowtryskiwaczy. Jednak z uwagi na dobrą cenę, krótki czas oczekiwania oraz świetne rezultaty usługa ta cieszy się dużym uznaniem zarówno w środowisku mechaników, jak i amatorów Diesla.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Demontaż pompowtryskiwaczy jest skomplikowanym procesem, który wymaga specjalistycznego narzędzia oraz wiedzy i doświadczenia w diagnostyce układów paliwowych. Zanim rozpoczniesz demontaż pompowtryskiwaczy, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją producenta oraz upewnić się, że masz odpowiednie narzędzia i umiejętności. Poniżej znajduje się krótki opis procesu demontażu pompowtryskiwacza: Osłona zabezpieczająca: Zdjąć osłonę zabezpieczającą, która znajduje się na górze pompowtryskiwacza. Kołnierz zabezpieczający: Odkręcić kołnierz zabezpieczający, który trzyma wtryskiwacz na swoim miejscu. Przewód paliwowy: Odłączyć przewód paliwowy od pompowtryskiwacza. Wtryskiwacz: Odkręcić wtryskiwacz z głowicy silnika, używając specjalnego klucza do pompowtryskiwaczy. Osłony i uszczelki: Zdjąć wszelkie osłony i uszczelki z pompowtryskiwacza, aby uzyskać dostęp do samego elementu. Czyszczenie : Oczyścić pompowtryskiwacz i sprawdzić czy nie ma jakiegoś zanieczyszczenia lub uszkodzeń mechanicznych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki