Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych w Dieslu

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych w Dieslu
Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych w Dieslu

Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych można zrealizować za pomocą metody ultradźwiękowej lub termiczno-chemicznej. Obydwie te metody skutecznie eliminują zabrudzenia zalegające na częściach, jednakże są dostępne w profesjonalnych serwisach samochodowych. Wtryski można wyczyścić także samodzielnie, przy użyciu ogólnodostępnych preparatów, spośród których wyróżniamy: środki chemiczne, które wystarczy dolać do baku po zatankowaniu, preparaty do użytku bezpośredniego - trafiają do układy wtryskowego bez rozcieńczania. Na rynku dostępnych jest także wiele innych sposobów czyszczenia wtryskiwaczy, ale warto zdecydować się na te, dzięki którym osiągniemy najlepsze efekty, nie ponosząc przy tym ogromnych kosztów.

Czyszczenie wtryskiwaczy. Na czym polega i kiedy trzeba je przeprowadzić? - Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel.

Ocena tego, czy wtryskiwacze mogą zostać poddane czyszczeniu, opiera się na sprawdzeniu korekt za pomocą specjalnego komputera na stacji diagnostycznej. Zazwyczaj wtryskiwacze kwalifikują się do czyszczenia chemicznego, kiedy osiągają wartość graniczną korekty na poziomie +/- 3 do 3,5 mg. Natomiast wartości powyżej wiążą się z koniecznością naprawy lub wymiany wtryskiwaczy.

1.Czyszczenie wtryskiwaczy - zabieg ostatniej szansy - Czyszczenie wtryskiwaczy diesel forum.

Zdaniem ekspertów czyszczenie wtryskiwaczy powinno być wykonywane profilaktycznie i regularnie co 60 tyś km, wtedy nie dopuścimy do momentu, w którym wtryski będą już na tyle w złym stanie, że metody czyszczenia środkami chemicznymi nie przyniosą pożądanych rezultatów. Pamiętajmy, że w warunkach serwisu czyszczenie zostanie wykonane według przestrzeganych procedur i zaleceń producenta wtrysku. Użytkownicy forum polecają czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą sposobu termiczno-chemicznego, który jest dostępny w profesjonalnym warsztacie.

Czyszczenie wtryskiwaczy
Czyszczenie wtryskiwaczy

2.Jak dbać o wtryskiwacze w dieslu?- Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common rail.

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail jest wlewany bezpośrednio do baku paliwa i zazwyczaj jedno opakowanie potrafi wystarczyć na 70 litrów paliwa. Środek jest bardzo skuteczny i co istotne bezpieczny dla silnika. Oczywiście korekty po oczyszczeniu będą znacznie mniejsze. Należy jednak mieć na względzie, że nie jest całkowicie możliwe przywrócenie pełnej sprawności wtrysków, które już zostały zużyte mechanicznie. Koszt preparatów nie jest wysoki, a z pewnością pozwoli poprawić osiągi pojazdu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Darek

Wystawiono 2 lata temu

Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych w silniku Diesla jest ważnym zabiegiem, który polega na usunięciu zanieczyszczeń i osadów z wtryskiwaczy, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Zanieczyszczenia i osady mogą powodować awarie i problemy z silnikiem, dlatego warto regularnie czyścić wtryskiwacze. Aby wyczyścić wtryskiwacze piezoelektryczne w silniku Diesla, należy najpierw odłączyć akumulator i zdemontować obudowę wtrysku. Następnie należy oczyścić wtryskiwacze z zanieczyszczeń i osadów za pomocą specjalnych narzędzi i środków chemicznych. Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy technicznej. Zazwyczaj zajmuje się tym profesjonalny serwis samochodowy lub warsztat mechaniczny, który posiada odpowiedni sprzęt i doświadczenie w tego typu pracach. Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest ważnym zabiegiem, który wpływa na sprawność układu paliwowego i silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Kękę

Wystawiono 2 lata temu

Myślałem, że piezoelektrycznych nie da się wyczyścić, bo zbyt delikatne, ale na szczęście w jeden dzień wyczyścili mi wtryski i podobno mają jeszcze pochodzić co najmniej przez 100 tys. km. A jak będzie, to zobaczymy.

Czy ta opinia była pomocna?

Olek

Wystawiono 2 lata temu

Nie wiem jak działają te preparaty do czyszczenia wtrysków, które są dolewane do baku paliwa. Moim zdaniem najlepiej dać wtryski do serwisu, tam chyba mają dużo lepsze środki. Tak przynajmniej uważam.

Czy ta opinia była pomocna?

Witek

Wystawiono 2 lata temu

Za swojego czasu czyściłem wtryskiwacze piezoelektryczne, fajna robota :D

Czy ta opinia była pomocna?

aleksandr3467

Wystawiono 2 lata temu

Ja tam wolę oddać wtryski do regeneracji do serwisu, bo wtedy mam pewność, że dobrze je wyczyszczą!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki