Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czym najlepiej czyścić wtryski w Dieslu? - postaw na specjalistów!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Czym czyścić wtryski Diesla? Aktualnie są dwie znane metody regeneracji podzespołów. Pierwsza z nich polega na zaaplikowaniu preparatu chemicznego do paliwa, druga zaś wymaga demontażu wtryskiwaczy i jest nieco bardziej czasochłonna, skomplikowana, ale też niezwykle skuteczna. Czyszczenie wtrysków preparatami dostępnymi na rynku sprawdzi się przy niewielkich zanieczyszczeniach, natomiast regeneracja mechaniczna wtrysków (zastosowanie myjki ultradźwiękowej) przywróci fabryczne właściwości. Naszym zdaniem pomoc ze strony specjalistów, którzy wiedzą, jak dobrze przeczyścić wtryski, aby wydłużyć ich działanie, jest nieoceniona. Jeśli wiesz, że Twoje wtryskiwacze nie domagają, umów się na profesjonalną diagnostykę do serwisu. Dzięki szybkiej reakcji uda Ci się zaoszczędzić masę pieniędzy.

Myjka ultradźwiękowa do czyszczenia wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Pracownia czyszczenia wtrysków

Porady od ekspertów - jak skutecznie przeczyścić wtryski w silniku wysokoprężnym?

Najprostszym rozwiązaniem byłoby użycie preparatu do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel, jednak należy mieć świadomość, że przyniesie on rezultaty, gdy wtryski nie będą bardzo zanieczyszczone. Jeżeli więc wtryski są mocno zanieczyszczone, prawdopodobnie będą wymagały dokładnej diagnostyki oraz regeneracji w serwisie. Wtryskiwacze zostaną rozebrane, sprawdzone, wyczyszczone, a następnie mechanik wymieni użyte elementy. Dzięki temu wtryski odzyskają swoje pierwotne parametry, a użytkownik pojazdu od razu zauważy poprawę w pracy jednostki napędowej.

Czy warto stosować środki do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel?

Wtryskiwacz piezoelektryczny

Wtryskiwacze to kluczowy element układu paliwowego silników Diesla. Odpowiadają za dokładne dozowanie paliwa do komory spalania. Środki do czyszczenia wtryskiwaczy działają poprzez rozpuszczanie i usuwanie zabrudzeń z ich powierzchni. Jeśli wtryski są lekko zabrudzone, można zaaplikować preparat. W przypadku mocno zabrudzonych wtrysków użycie środka nie będzie wystarczające. Warto wtedy zasięgnąć pomocy u specjalistów.

W jaki sposób dbać o pracę wtryskiwaczy?

Aby poprawić pracę wtryskiwaczy i jednocześnie wydłużyć ich żywotność, warto pamiętać o tankowaniu dobrej jakości oleju napędowego oraz o regularnej wymianie filtra paliwa, który chroni przed przedostawaniem się zanieczyszczeń do wtrysków. Co więcej, należy wymieniać także filtr powietrza i unikać jazdy z małą ilością paliwa w baku. Dodatkowo dbaj o konserwację pozostałych podzespołów (nie tylko wtryskiwaczy) w samochodzie. Oczywiście nie wolno zapominać także o usłudze czyszczenia w serwisie.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki