Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy warto regenerować pompowtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
WYSYŁKA 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

Czy opłaca się regenerować pompowtryski?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy warto regenerować pompowtryski?
Czy warto regenerować pompowtryskiwacze?

W momencie awarii zdecydowanie warto regenerować pompowtryskiwacze z kilku ważnych powodów:
- zużyte podzespoły odzyskują całkowitą sprawność, a ich parametry porównywane są do części zakupionych prosto z fabryki,
- regeneracja trwa do maksymalnie dwóch dni (o ile dostępne są wszystkie potrzebne części), więc kierowca nie czeka długo na naprawę,
- pompowtryski poddane regeneracji są objęte dwuletnią gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów,
- koszt usługi regeneracji jest o wiele niższy niż zakup nowych pompowtryskiwaczy,
- czyszczenie pompowtrysków zrealizowane w autoryzowanym serwisie przynosi nieporównywalnie lepsze rezultaty niż samodzielna naprawa przeprowadzona przy użyciu ogólnodostępnych preparatów.

Regeneracja pompowtryskiwacza czy wymiana na nowy – Diagnozowanie pompowtryskiwaczy

O toku naprawy pompowtrysków powinna zdecydować skrupulatna diagnostyka. Wówczas wiadomo będzie, czy poziom zużycia pompowtrysków umożliwi regenerację, czy wymusi konieczność całkowitej wymiany. W pierwszej kolejności należy sprawdzić znajdujące się w naszym pojeździe pompowtryski i czy można je regenerować. Jedno jest pewne – nie należy zwlekać z naprawą, ponieważ wraz z poziomem uszkodzeń będzie rosła także cena naprawy. Na diagnozę najlepiej udać się do warsztatu, który posiada nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz doświadczoną i zaufaną kadrę mechaników.

1. Pompowtryskiwacze. Jakie są objawy ich usterek? – Źle ustawione pompowtryski

Usterka pompowtryskiwaczy oznacza dla kierowcy znaczny spadek komfortu jazdy, ponieważ niesprawne pompowtryski nie dawkują w odpowiedni sposób paliwa. Taka sytuacja przekłada się na problemy z uruchomieniem auta, nierówną pracą silnika – szarpaniem, gasnącym na luzie samochodem. Uszkodzone pompowtryski powodują także utratę mocy, znacznie gorsze osiągi, a czasem tak zwane spalanie stukowe. W przypadku awarii warto sprawdzić, co jest jej przyczyną, ponieważ może się okazać, że wystarczy regulacja źle ustawionych pompowtrysków.

2. Pompowtryskiwacze regeneracja czy używane? – Pompowtryskiwacze 1.9 TDI

Stojąc przed dylematem: pompowtryski regenerowane czy używane, należy wziąć pod uwagę kilka następujących rzeczy. Mianowicie, używane pompowtryski często są niesprawdzone pod kątem sprawności, więc zdarza się, że kupujemy kota w worku. Handlarze pozyskują pompowtryski z różnych pojazdów, po czym sprzedają je jako komplet. Decydując się więc na używane wtryski, sporo ryzykujemy, ponieważ może się okazać, że wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Co więcej używki tak czy siak trzeba poddać regeneracji.

Pompowtryski - regeneracja czy używane?
Pompowtryskiwacze regeneracja czy używane?

3. Czy warto kupić regenerowane pompowtryskiwacze? – Pompowtryskiwacze 1.9 TDI

Jeśli nie można zregenerować własnych pompowtryskiwaczy, inną opcją w przypadku awarii jest zakup pompowtrysków zregenerowanych. Za takimi właśnie częściami przemawia fakt, iż wraz z wtryskami otrzymujemy specyfikację potwierdzającą sprawność i parametry wtryskiwaczy. Nie musimy się więc obawiać, że zakupione podzespoły okażę się niezdatne do eksploatacji. Ponadto wraz z zakupem regenerowanych wtryskiwaczy w autoryzowanych serwisach przeważnie otrzymujemy dwuletni okres gwarancyjny na regenerowane podzespoły.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompowtryskiwaczy może być dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy ulegną one uszkodzeniu lub zużyciu, a naprawa lub wymiana całych pompowtryskiwaczy jest nieopłacalna. Proces regeneracji polega na naprawie lub wymianie poszczególnych elementów pompowtryskiwaczy, co pozwala znacznie zmniejszyć koszt naprawy. Jeśli jednak pompowtryskiwacze są bardzo zużyte lub uszkodzone w stopniu, w którym nie nadają się do regeneracji, lepszym rozwiązaniem może być ich wymiana.

Czy ta opinia była pomocna?

Gucio_73

Wystawiono 2 lata temu

Zawsze warto regenerować pompowtryski, jeśli tylko macie taką opcję, próbujcie. Sporo pieniążków zaoszczędzicie.

Czy ta opinia była pomocna?

Mariusz

Wystawiono 2 lata temu

Jak stan techniczny pompowtrysków daje taką możliwość, to jasne, że warto regenerować. Ja ze swoimi nie miałem jeszcze problemów, ale już będę wiedział co robić jak przyjdzie taka konieczność.

Czy ta opinia była pomocna?

qwertty12

Wystawiono 2 lata temu

Zanim pierwszy raz oddałem samochód do regeneracji, nie wiedziałem, że warto. Teraz, z ręką na sercu każdemu polecam! To najszybszy sposób na odzyskanie sprawności tych części.

Czy ta opinia była pomocna?

Majewski-123

Wystawiono 2 lata temu

Oczywiście, że trzeba regenerować pompowtryski, chociażby dla ich dobra, silnika oraz dla Twojego portfela...Ja zregenerowałem swoje i teraz mam spokój!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki