Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy pompowtryski można regenerować?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena
Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompowtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy pompowtryskiwacze można regenerować?
Czy pompowtryski można regenerować?

Zużyte pompowtryski można z powodzeniem regenerować, dzięki czemu odzyskują całkowitą funkcjonalność. Co prawda pompowtryskiwaczy nie instaluje się już aktualnie w silnikach Diesla (zostały zastąpione przez Common Rail), jednak dzięki opracowaniu technologii naprawy, można skutecznie przedłużać ich trwałość. Newralgicznym punktem regeneracji jest czyszczenie pompowtrysków w myjce ultradźwiękowej przy wykorzystaniu profesjonalnych środków chemicznych. To właśnie na tym etapie usuwane są wszystkie brudy, które uniemożliwiają pompowtryskom pracę. Obowiązkowym krokiem jest także zmiana wszystkich uszczelek na nowe. W takiej postaci pompowtryskiwacz trafia na urządzenie diagnostyczne, a parametry uzyskane w czasie testów są potwierdzeniem jego całkowitej sprawności i wydajności.

Pompowtryskiwacze. Jakie są objawy ich usterek? Czy warto je regenerować, czy od razu wymienić? – pompowtryski regeneracja cena

Kiedy pompowtryski w naszym samochodzie są już ekstremalnie zużyte, dowiemy się o tym poprzez znaczny spadek komfortu podróżowania. Auto będzie wówczas szarpało, a problem z uruchomieniem będzie coraz większy. Spadek mocy, o wiele większy dym z wydechu to także objawy usterki pompowtrysków. W takim przypadku idealnie sprawdzą się TOP 3 usługi regeneracji pompowtrysków. Nadadzą zużytym pompowtryskom nową świeżość, a ich parametry będą porównywalne z nowymi podzespołami. Ponadto cena regeneracji jest o wiele mniejsza niż cena nowych fabrycznie pompowtrysków.

1. Jak wygląda regeneracja pompowtryskiwaczy ? – regeneracja pompowtryskiwaczy czy warto?

Usługę rozpoczyna wstępna diagnoza umożliwiająca ocenę poziomu zużycia części. Następnym etapem jest dokładne wyczyszczenie rozebranego na poszczególne elementy pompowtryskiwacza. Trzecim krokiem jest wymiana uszkodzonych, sparciałych, odgniecionych uszczelniaczy. Na koniec naprawiane pompowtryski są jeszcze testowane na profesjonalnym stole probierczym, a wydruk z maszyny jest potwierdzeniem właściwych parametrów pompowtrysków. Z regeneracji warto skorzystać przede wszystkim z uwagi na świetne rezultaty, krótki czas trwania oraz korzystną cenę.

2. Pompowtryski regeneracja czy wymiana na nowe? – źle ustawione pompowtryski – objawy

Za regeneracją pompowtrysków stoi znacznie niższa cena. Co więcej, parametry regenerowanych pompowtryskiwaczy są niemalże takie same, jak nowych. Dlatego też, zanim konieczna będzie wymiana części na nowe, warto najpierw skorzystać z opcji regeneracji. Ważnym punktem kończącym każdą naprawę, jest właściwe ustawienie/wyregulowanie pompowtrysków. W przeciwnym razie możemy mieć do czynienia z niepoprawną i niewydajną pracą pompowtrysków. Zła dawka paliwa spowoduje bowiem szarpanie auta, brak mocy oraz problem z rozruchem samochodu.

Pompowtryski regeneracja czy wymiana?
Pompowtryski regeneracja czy wymiana na nowe?

3. Regeneracja pompowtrysków. Gdzie – ile wytrzymują regenerowane pompowtryskiwacze?

Regenerację wtrysków najlepiej wykonać w autoryzowanym serwisie, który zajmuje się naprawą podzespołów układu wtryskowego. Możemy mieć wówczas pewność, że elementy wykorzystane w czasie naprawy są oryginalne i atestowane. Ponadto wyszkolona kadra mechaników zna całą procedurę naprawy pompowtrysków i podczas regulacji stosuje wszystkie parametry zadane przez producenta. W związku z tym pompowtryski po regeneracji są w stanie zapewnić równą jazdę przez następne minimum 150 tysięcy kilometrów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Tak, pompowtryski mogą być regenerowane. Regeneracja pompowtrysków polega na naprawie lub wymianie elementów, które uległy zużyciu lub uszkodzeniu. Pompowtryski są skomplikowanymi urządzeniami, które składają się z wielu drobnych elementów, takich jak igły wtryskowe, tłoki, uszczelki itp. Regeneracja pompowtrysków wymaga specjalistycznych narzędzi i doświadczenia, dlatego zaleca się skorzystanie z usług mechanika lub serwisu samochodowego, który posiada odpowiednie umiejętności i sprzęt do tego typu prac. Regeneracja pompowtrysków jest często tańszą alternatywą dla wymiany na nowe, jednak należy pamiętać, że regeneracja pompowtrysków nie gwarantuje całkowitego odtworzenia ich pierwotnych parametrów i może być mniej trwała niż wymiana na nowe pompowtryski.

Czy ta opinia była pomocna?

Bogdan

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja super sprawa, polecam. Szukajcie tylko sprawdzonych serwisów.

Czy ta opinia była pomocna?

Felix0

Wystawiono 2 lata temu

Pytałem w serwisie i bez problemu regenerują pompowtryski. Trzeba tylko wiedzieć, że jak jest uszkodzony mechanicznie, to już nic nie da rady zrobić.

Czy ta opinia była pomocna?

Pawlaczek

Wystawiono 2 lata temu

Polecam regenerować w sprawdzonych serwisach, bo ja tak kilka razy się naciąłem i wyłudzili ode mnie tylko kasę. Człowiek całe życie się uczy :p

Czy ta opinia była pomocna?

knoppers24

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja pompowtrysków jest zbawieniem dla większości właścicieli aut z systemem Common Rail, bo jest znacznie tańsza niż wymiana

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki