Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy warto kupić używane wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Używane wtryskiwacze Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy warto kupić używane wtryskiwacze?
Czy warto kupić używane wtryski?

Zaletą używanych wtryskiwaczy jest stosunkowo niska cena, jednak mimo wszystko doświadczeni mechanicy nie zalecają zakupu używanych wtrysków. Często składają się one z zamienników, a ich możliwości eksploatacyjnych nikt nie weryfikuje. Co więcej, takie wtryski pozyskiwane są z różnych silników, a mimo to sprzedawane są jako komplet. Zdarza się więc, że zamontowanie takich wtrysków jest niemożliwe, a jeśli się udaje, to samochód pracuje tak samo, jak w przypadku uszkodzonych wtryskiwaczy. Niektórzy sprzedawcy oferują sprzedaż używek z możliwością zwrotu po stwierdzeniu przez mechanika, że nie są zdatne do użycia. Taka transakcja może być wówczas korzystna. Chcąc usunąć objawy awarii, a przede wszystkim przyczynę, warto zaopatrzyć się w sprawdzone i w pełni sprawne części.

Czy warto regenerować swoje wtryskiwacze, czy lepiej kupić używane? – naprawa wtrysku

Jeśli jest taka możliwość, jak najbardziej warto zregenerować własne wtryskiwacze. Usługa zrealizowana w ASO kończy się testami na stole probierczym, mamy więc pewność, że regenerowane wtryski są całkowicie sprawne. Inaczej jest niestety w przypadku wtrysków używanych, których dodatkowo pochodzenia nie znamy. Co więcej, regenerowane części objęte są gwarancją, natomiast używane wtryski mogą nie wyeliminować objawów awarii. Przed zakupem warto skorzystać z opinii na temat używanych wtryskiwaczy.

1. Używane wtryskiwacze – czy warto? – strzelanie wtryski

Co prawda używane wtryski są najprawdopodobniej najtańszą opcją, jednak takie podzespoły często zawodzą. Dlaczego? Otóż parametry używanych wtrysków nie są weryfikowane na stole probierczym, co może skutkować tym, że zakupimy nie do końca sprawne części. Używane wtryski mogą pochodzić z różnych modeli samochodów, przez co zamontowanie ich w gnieździe może sprawić trudność, jak i spowodować wystąpienie objawów takich, jak w przypadku uszkodzonych wtryskiwaczy.

2. Wtryskiwacze – nowe czy regenerowane? – regeneracja wtryskiwaczy diesla

Trzeba przyznać, że w przypadku awarii bardzo popularna jest regeneracja wtryskiwaczy. Nowe wtryskiwacze to dość duży koszt, dlatego kierowcy Diesli często decydują się na zakup regenerowanych wtrysków lub regenerują własne. Nowe wtryski gwarantują nam nienaganną pracę silnika, jednak warto wiedzieć, że zregenerowane wtryski wykazują takie same właściwości, jak nowe części.

Wtryski – nowe czy regenerowane?
Wtryskiwacze – nowe czy regenerowane?

3. Naprawa wtryskiwaczy – jak sprawdzić wtryski?

Zużyte wtryskiwacze można skutecznie przywrócić do dawnej świetności za pomocą nowoczesnej technologii naprawy. Nie należy jednak z nią zwlekać, bowiem duży stopień uszkodzeń może wykluczyć możliwość naprawy. Dlatego w przypadku pierwszych oznak awarii warto sprawdzić stan techniczny wtryskiwaczy, wykonując próby przelewowe lub testując je na fachowym urządzeniu diagnostycznym.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

To zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim, ważne jest, aby upewnić się, że używane wtryski są w dobrym stanie i będą działać poprawnie w twoim samochodzie. Może to wymagać sprawdzenia ich stanu technicznego przez mechanika lub specjalistę. Innymi ważnymi czynnikami, które należy brać pod uwagę, są cena i dostępność nowych wtryskiwaczy. Jeśli cena nowych wtryskiwaczy jest zbyt wysoka lub są trudno dostępne, wówczas używane wtryski mogą być dobrą opcją. Jeśli jednak możesz sobie pozwolić na zakup nowych wtryskiwaczy i są one łatwo dostępne, to może być lepsze rozwiązanie, ponieważ nowe wtryskiwacze są mniej narażone na uszkodzenia i będą działać bez problemów przez dłuższy czas.

Czy ta opinia była pomocna?

Barry

Wystawiono 2 lata temu

Szczerze odradzam. Kupiłem kiedyś używane, to się okazało, że z dwóch samochodów pochodzą. Samochód dalej szarpał i gasł, a ja musiałem kupić nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

zdybek_tomcio

Wystawiono 2 lata temu

Ja raz tak popłynąłęm i zakupiłem używane wtryski. Zdecydowanie nie polecam, wręcz odradzam!

Czy ta opinia była pomocna?

rybaczeeeQ_+!@#

Wystawiono 2 lata temu

Nawet za niską cenę nie kupiłbym używanych wtryskiwaczy, bo to za duże ryzyko... Kolega kupił i za miesiąc wyrzucił je do kosza...

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki