Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy regeneruje się wtryskiwacze piezoelektryczne?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Czy można regenerować wtryski piezo?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Wtryskiwacze piezoelektryczne - regeneracja
Czy regeneruje się wtryskiwacze piezoelektryczne?

Wtryskiwacze piezoelektryczne można skutecznie naprawiać, poddając je kompleksowej regeneracji. Odpowiednia technologia naprawy, precyzja, doświadczenie oraz dostęp do oryginalnych części umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów regeneracji, co zresztą potwierdza końcowy wydruk parametrów ze specjalistycznego urządzenia diagnostycznego. W autoryzowanych serwisach udzielana jest także dwuletnia gwarancja na regenerowane części, więc warto wziąć to pod uwagę, wybierając warsztat samochodowy. Trzeba wiedzieć, że w przypadku wtryskiwaczy marki Siemens warunkiem przeprowadzenia regeneracji jest sprawność cewki ze względu na brak technologii naprawy tego elementu (we wtryskach innych producentów jest on po prostu wymieniany).

Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych – diagnostyka wtryskiwaczy piezoelektrycznych

Do przeprowadzenia regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych niezbędne są specjalistyczne narzędzia, urządzenia diagnostyczne i oczywiście sterylnie czyste miejsce pracy. Newralgiczny punkt regeneracji stanowi czyszczenie części przy pomocy myjki ultradźwiękowej i wysokiej klasy preparatów czyszczących. Usługa regeneracji zawsze poprzedzona jest skrupulatną diagnostyką, dzięki której wiadomo, które części należy wymienić, a które nadają się do dalszej eksploatacji. Ponadto dzięki starannym oględzinom źródło usterki jest szybko lokalizowane i usuwane.

1. Wtryskiwacze piezoelektryczne i ich uszkodzenia – wtryskiwacze piezoelektryczne cena

Najczęstszą przyczyną uszkodzeń wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest kiepskie jakościowo paliwo, które nie posiada odpowiednich właściwości zabezpieczających. Natomiast elementem, który najszybciej ulega zużyciu, jest iglica rozpylacza. Dzieje się tak z uwagi na to, iż stale obciążona jest dużym ciśnieniem oraz wysoką temperaturą. Piezowtryski są nawet dziesięciokrotnie szybsze od wtryskiwaczy elektromagnetycznych, w związku z tym ich cena jest wyższa. Jednak mimo tego, że są o wiele wydajniejsze niż poprzednie generacje wtrysków, to także szybciej się zużywają i ulegają awarii.

2. Wtryskiwacze Piezoelektryczne Bosch – regeneracja forum

Mimo powszechnej opinii o braku możliwości regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych warto wiedzieć, że jest to jak najbardziej możliwe. Co więcej, efekty regeneracji są tak samo dobre, jak w przypadku wtrysków elektromagnetycznych. Ponadto wtryski nie trafią do klienta, zanim parametry pracy uzyskane w czasie testów nie osiągną odpowiednich wartości. Przyglądając się opiniom na temat regeneracji na forum dla właścicieli Diesli, można dojść do wniosku, iż jest to usługa bardzo popularna i ceniona. Trzeba też wspomnieć, że cena regeneracji takich wtrysków wyniesie nas o wiele mniej niż zakup całkiem nowych.

Wtryski Piezoelektryczne Bosch
Wtryskiwacze Piezoelektryczne Bosch

3. Wtryskiwacze Piezoelektryczne - Naprawa i Regeneracja – wtryskiwacze piezoelektryczne żywotność

Wtryskiwacze piezoelektryczne można z powodzeniem naprawiać, mimo tego, że producent tych części nie określił żadnych procedur naprawczych. Z racji tego, iż są to bardzo precyzyjne podzespoły, nie zaleca się ich rozbiórki i ingerencji mało doświadczonych mechaników, aczkolwiek obecnie rozwinięta technologia umożliwia naprawę i regenerację wtryskiwaczy. Żywotność piezoelektryków dochodzi do granicy 150 tysięcy kilometrów, z uwagi na to, iż pracują one pod bardzo dużymi obciążeniami.

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Tak, wtryskiwacze piezoelektryczne mogą być regenerowane. Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych polega na usunięciu usterek i zużytych elementów oraz na zainstalowaniu nowych, zamiennych elementów. Proces regeneracji jest zbliżony do procesu regeneracji zwykłych wtryskiwaczy, jednak wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia, ponieważ wtryskiwacze piezoelektryczne są bardziej skomplikowane niż zwykłe wtryskiwacze. Wtryskiwacze piezoelektryczne charakteryzują się wysoką precyzją dawkowania paliwa, co przekłada się na lepsze osiągi i niższe emisje spalin. Dlatego regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych może być opłacalna dla osób, które chcą zwiększyć wydajność swojego samochodu lub poprawić jego ekologię.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamill-Niak

Wystawiono 2 lata temu

Super, ten artykuł mnie tylko utwierdził w przekonaniu, że mogę moje piezoelektryki zregenerować.

Czy ta opinia była pomocna?

Marcin

Wystawiono 2 lata temu

Można jak najbardziej regenerować piezaki, chociaż nie wszystkie warsztaty podejmują się ich naprawy. Są znacznie bardziej precyzyjne, więc i wymagają więcej uwagi i przede wszystkim części zamiennych, które nie zawsze są dostępne.

Czy ta opinia była pomocna?

Avanawa

Wystawiono 2 lata temu

Ja regenerowałem wtryskiwacze piezoelektryczne i to całkiem niedawno, także jestem najlepszym przykładem na to, że się da ! ;D

Czy ta opinia była pomocna?

maczuga124@

Wystawiono 2 lata temu

Konkretne informacje zawarte w artykule na temat regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych!

Czy ta opinia była pomocna?

Grzesiek

Wystawiono 3 lata temu

Szukałem serwisu który by mi zregenerował moje piezo, wszędzie słyszałem że się ich nie robi, dopiero u Państwa udało się je zregenerować. Jestem bardzo zadowolony.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki