Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy opłaca się kupić używane wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja używanych wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czy opłaca się kupić używane wtryski?
Czy opłaca się kupić używane wtryski?

Niekiedy kupując używane wtryski, tracimy podwójnie, ponieważ często po weryfikacji parametrów okazuje się, że są one zwyczajnie niesprawne, stąd też wniosek, że nie opłaca się kupować używanych wtryskiwaczy. Tego typu części nie są poddawane testom sprawnościowym, więc nie możemy mieć pewności, co do ich użyteczności. Zdarza się też, że pochodzą z różnych modeli samochodów, a sprzedawane są jako komplet, więc tak naprawdę kupujemy kota w worku. Możemy jak najbardziej zaoszczędzić, decydując się na używki, ponieważ są one o wiele tańsze, jednak jak sami widzicie, nie zawsze wyjdzie nam to na dobre. Możemy też natrafić na sytuacje, w której wtryski są sprzedawane jako oryginalne, jednakże poszczególne elementy zostały wymienione na niskiej jakości zamienniki. Zastanawiając się więc, czy warto kupić używane wtryski, trzeba najpierw rzetelnie sprawdzić źródło ich pochodzenia oraz to, jak były przechowywane, by nie żałować wydanych pieniędzy.

Wtryskiwacze do diesla – nowe z ASO, regenerowane, naprawiane czy używane? – Jak sprawdzić wtryski

Decydując się na zakup wtryskiwaczy, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy zostały przetestowane pod kątem prawidłowości parametrów. Oczywiście sprawa wygląda inaczej w przypadku nowych wtrysków, ponieważ nie musimy się martwić, że są niesprawne. Jest to więc najbardziej pewna transakcja, aczkolwiek najbardziej kosztowna. Jeśli chodzi o regenerowane wtryski, to jak najbardziej warto je kupić, o ile były naprawiane w profesjonalnym serwisie i mają załączoną specyfikację potwierdzającą parametry. Zakup używanych wtrysków jest najmniej polecany z uwagi na brak informacji o wartościach wtryskiwaczy w czasie pracy.

1. Wtryskiwacze diesla do roboty – naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto? – Regeneracja wtryskiwaczy

Wtryskiwacze diesla do roboty – naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto?
Wtryskiwacze diesla do roboty – naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto?

Wiedząc, że wtryskiwacze wymagają naprawy, zdecydowanie nie wolno z nią zwlekać, ponieważ tylko zwiększymy stopień uszkodzeń. Warto jak najszybciej przeprowadzić rzetelną diagnostykę, aby dowiedzieć się, jakie są możliwości naprawy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że żywotność wtrysków można przedłużać za pomocą kompleksowej regeneracji, więc nie od razu spadną na nas koszty związane z zakupem fabrycznie nowych podzespołów. Będąc w serwisie, sprawdź, czy Twoje wtryski mogą być zregenerowane. Niestety często zdarza się też tak, że naprawa czy też koszt nowych wtryskiwaczy przewyższa wartość samochodu, wtedy faktycznie należy się zastanowić, czy nie lepiej kupić nowego auta.

2. Naprawa wtryskiwaczy – Sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze

Naprawa wtryskiwaczy jest jak najbardziej skuteczna, o ile poziom uszkodzeń nie wykluczy takiej możliwości. Nawet mocno zużyte i zabrudzone wtryski da się przywrócić do pełnej sprawności, jeśli tylko usługa realizowana jest rzetelnie, a także za pomocą profesjonalnych urządzeń i narzędzi. Naprawiając wtryskiwacze w autoryzowanym serwisie, możemy mieć pewność, że powyższe warunki zostały spełnione. Ponadto wraz z częścią otrzymamy protokół potwierdzający ich funkcjonalność, otrzymamy dwa lata gwarancji, a to wszystko w 1-2 dni robocze.

Udostępnij wpis

Komentarze

Dan

Wystawiono 2 lata temu

Decyzja o zakupie używanych wtryskiwaczy zależy od wielu czynników i trudno jednoznacznie odpowiedzieć, czy opłaca się taki zakup. Z jednej strony używane wtryskiwacze mogą być tańszą alternatywą dla nowych, co może być atrakcyjne dla niektórych kierowców. Z drugiej strony jednak, używane wtryskiwacze mogą być już zużyte lub uszkodzone, co może prowadzić do dodatkowych kosztów związanych z ich naprawą lub wymianą. Jeśli zdecydujesz się na zakup używanych wtryskiwaczy, zalecane jest dokładne ich sprawdzenie przez specjalistę lub serwis samochodowy, aby upewnić się, że są one w dobrym stanie technicznym i będą działać prawidłowo. Pamiętaj również, że używane wtryskiwacze mogą nie być objęte gwarancją, co oznacza, że w przypadku awarii będziesz musiał pokryć koszty ich naprawy lub wymiany samodzielnie. Jeśli masz wątpliwości co do stanu używanych wtryskiwaczy lub nie jesteś pewien, czy są one odpowiednie dla Twojego samochodu, lepiej rozważyć zakup nowych wtryskiwaczy, które będą objęte gwarancją i będą miały pewność, że będą działać prawidłowo.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki