Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy można regenerować wtryskiwacze Denso?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy można regenerować wtryskiwacze Denso?
Czy można regenerować wtryskiwacze Denso?

Z uwagi na dostęp do części zamiennych oraz technologii naprawy regeneracja wtryskiwaczy marki Denso jest jak najbardziej możliwa. Z pewnością jest to dobra informacja dla właścicieli japońskich samochodów z układami Common Rail zasilanymi wtryskiwaczami Denso. Nowe wtryski są bardzo drogie, a dzięki opcji zakupu wtrysków regenerowanych fabrycznie możemy znacznie zaoszczędzić, ponieważ takie podzespoły kosztują nawet trzy razy mniej. Miejsca, w których naprawiane są wtryski, muszą być sterylnie czyste, czego wymaga także producent części Denso. Wytyczne obejmują nawet ubiór mechanika czy system dezynfekcji przed wejściem do pracowni. Spełnianie powyższych warunków umożliwia przeprowadzenie rzetelnej i w pełni efektywnej naprawy. Określenie „wtryskiwacze regenerowane fabrycznie” jest gwarancją, że naprawiony wtrysk spełnia wszelkie wymagania stawiane nowym wtryskiwaczom.

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Denso – Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy Denso

W przypadku awarii wtrysków opcja zakupy regenerowanych części jest znacznie korzystniejsza dla właścicieli samochodów z Dieslem. Warsztaty co prawda oferowały usługę tego typu wtrysków, jednak nie miały możliwości nadania nowych kodów IMA, przez co wtryski nie miały określonych prawidłowych parametrów dawki paliwa. Naprawa wtrysków stała się możliwa, odkąd producent udostępnił procedury naprawy oraz dedykowane części zamienne. Koszt naprawy / regeneracji wtryskiwaczy Denso rozpoczyna się od około 500 zł, jednak ostateczna cena zależy oczywiście od kilku czynników, jak np. przebieg naprawy, ilość i cena części zamiennych, godziny robocze mechaników.

1. Regeneracja wtryskiwaczy Denso – forum

Regeneracja wtryskiwaczy Denso
Regeneracja wtryskiwaczy Denso

Będąc kierowcą Diesla zasilanego systemem Common Rail, trzeba wiedzieć że regeneracja wtryskiwaczy Denso pozwala odzyskać fabryczne parametry nawet mocno wysłużonym podzespołom. Z uwagi na koszt oraz rezultaty regeneracji, jest ona chętnie wybieraną usługą, o czym możemy się przekonać, czytając fora motoryzacyjne. Restrykcyjne wymogi określające warunki naprawy wtrysków Denso, powinny być przestrzegane w każdym profesjonalnym serwisie, bo tylko wtedy możemy mieć pewność, że wtryski zostały zregenerowane rzetelnie i skutecznie. Fachowa regeneracja przedłuża żywotność wtrysków o kolejne tysiące kilometrów, więc oddala perspektywę kosztownej wymiany.

2. Czy mogę samemu zregenerować wtryskiwacze Denso?

Samodzielna regeneracja wtryskiwaczy jest zdecydowanie nie zalecana, z uwagi na brak spełniania podstawowych warunków, takich jak sterylne miejsce naprawy, odpowiednio skuteczne preparaty czyszczące, czy też dostęp do specjalnych narzędzi. Wtryskiwacz Denso można jak najbardziej naprawić samodzielnie, jednak nie można wtedy być pewnym, że jego parametry będą odpowiednie. Trzeba też pamiętać, że zregenerowanym wtryskom należy wyliczyć nowy kod IMA i wprowadzić go do sterownika, bez tego naprawa nie przyniesie rezultatów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Dawid

Wystawiono 5 miesiecy temu

@Jacek Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami. Na podstawie numeru VIN pojazdu będą oni w stanie sprecyzować, o jakie wtryskiwacze chodzi oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Regeneracja wtryskiwaczy w naszym serwisie to zwykle 1-2 dni robocze.

Czy ta opinia była pomocna?

Jacek

Wystawiono 5 miesiecy temu

Chciałbym dowiedzieć się, czy byłaby możliwość podesłania Państwu 8 wtryskiwaczy benzynowych Denso (mazda rx-8) do sprawdzenia i ewentualnej regeneracji? Jak stoicie Państwo z terminami?

Czy ta opinia była pomocna?

Sylwek

Wystawiono rok temu

Wtryskiwacze Denso to wysokiej jakości urządzenia, które są stosowane w wielu modelach samochodów osobowych, ciężarowych i innych pojazdów użytkowych. Wtryskiwacze Denso są zaprojektowane tak, aby pracować w wymagających warunkach i charakteryzują się dużą wydajnością i niezawodnością. Wtryskiwacze Denso mogą być regenerowane, jeśli są uszkodzone lub zużyte. Proces regeneracji polega na odzyskaniu sprawności wtryskiwacza poprzez wymianę uszkodzonych elementów lub naprawę istniejących elementów. Regeneracja wtryskiwaczy Denso wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia, dlatego najlepiej jest skorzystać z usług autoryzowanego serwisu lub firmy specjalizującej się w regeneracji wtryskiwaczy. Należy pamiętać, że regeneracja wtryskiwaczy Denso nie zawsze jest możliwa, szczególnie w przypadku poważnych uszkodzeń lub zużycia elementów. W takich sytuacjach konieczne może być zakup nowych wtryskiwaczy Denso.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki