Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy moje auto może tracić moc przez wtryskiwacze? - zobacz dlaczego!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Tak, auto może tracić moc przez uszkodzone wtryskiwacze. Wtryski są odpowiedzialne za dawkowanie paliwa do cylindrów w odpowiednim czasie i ilości, jeśli są zepsute, mogą dostarczać niewystarczającą ilość oleju napędowego, co skutkuje spadkiem mocy silnika diesla 1.9 TDI. Nieprawidłowo działające wtryski nie dawkują więc właściwie paliwa, co negatywnie wpływa na moc silnika. Dlatego w celu pozbycia się awarii, wizyta w specjalistycznym serwisie jest niezbędna, aby wtryski odpowiednio naprawić. Zregenerowane podzespoły odzyskują 100% sprawność, zatem tym bardziej opłaca się zainwestować w ich regeneracje.

Jeśli zauważysz, że Twój samochód traci moc podczas jazdy lub odczuwasz brak mocy przy przyśpieszaniu, zalecamy jak najszybciej przeprowadzić diagnozę części. Długa jazda z zepsutymi wtryskami znacznie obniża komfort użytkowania, a także może doprowadzić do mechanicznych uszkodzeń podzespołów – w takim przypadku elementów nie da się regenerować i pozostaje jedynie opcja zakupu nowych fabrycznie wtryskiwaczy.

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryskiwacz Common Rail

Zabrudzone wtryskiwacze – jak nagromadzone osady wpływają na jakość jazdy?

Zabrudzone wtryskiwacze znacząco wpływają na jakość jazdy. Nagromadzone osady mogą powodować następujące problemy:

1. Utrata mocy - wtryski są odpowiedzialne za dostarczanie paliwa do silnika. Jeśli są zabrudzone, mogą nie dawkować wystarczającej ilości oleju napędowego, co skutkuje zmniejszeniem mocy.
2. Zwiększone zużycie paliwa - zabrudzone wtryskiwacze mogą powodować nierównomierne dostarczanie paliwa, co wpływa na jego większe zużycie.
3. Dymienie z wydechu – awaria podzespołów może powodować, że do spalin przedostaje się niespalone paliwo. Powoduje to bardzo często dymienie z wydechu.
4. Ciężki rozruch silnika - zanieczyszczone wtryski mogą utrudniać uruchomienie jednostki napędowej.
5. Brak równomiernej pracy silnika - zabrudzone wtryskiwacze powodują nierówną pracę jednostki napędowej. Może to skutkować szarpaniem lub drżeniem silnika.

Warto pamiętać, że zabrudzone wtryski w dieslu mają podobne objawy do innych awarii układu paliwowego. Dlatego ważne jest, aby diagnostykę części wykonywał specjalista z odpowiednim doświadczeniem.

Bezpieczeństwo i wydajność jazdy a regularne czyszczenie i konserwacja wtryskiwaczy

Liqui Moly

Bezpieczeństwo i wydajność jazdy to dwa kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz utrzymać wtryskiwacze Common Rail w dobrym stanie. Regularne czyszczenie i konserwacja wtrysków znacząco wpływają na żywotność podzespołów. Warto pamiętać, aby systematycznie dbać o wtryski, ponieważ zapobiega to powstawaniu uporczywych zabrudzeń na podzespołach. Przykładowymi środkami czyszczącymi wtryskiwacze, które możemy zakupić w każdym sklepie motoryzacyjnym, są TEC 2000, K2 lub Liqui Moly. Zalecamy więc zaopatrzenie się w renomowane preparaty, aby profilaktycznie oczyszczać części. Należy także pamiętać o regularnej wymienianie oleju i filtrów paliwa, ponieważ odpowiednia dbałość o wtryski to klucz do ich długiego użytkowania.

Czy opłaca się regenerować wtryskiwacze?

Tak, jak najbardziej opłaca się regenerować wtryskiwacze w dieslu. Jeśli wtryski nie są uszkodzone mechanicznie lub nie mają zepsutej cewki, można je z powodzeniem regenerować. Regeneracja jest bardzo opłacalną opcją finansową – cena naprawy jednego wtryskiwacza Common Rail zaczyna się już od 150 złotych. Oprócz przywrócenia pełnej sprawności podzespołów regenerowanie zapewnia długi okres użytkowania, a także części są objęte gwarancją, jeśli naprawa będzie wykonywana w profesjonalnym serwisie.

Jeżeli masz wątpliwości, jaką usługę wybrać dla swoich wtryskiwaczy, zalecamy skonsultować się ze specjalistycznym warsztatem.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki