Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CYKANIE WTRYSKIWACZY DIESEL

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Cykanie wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cykanie wtryskiwaczy diesel może mieć różne przyczyny i może być spowodowane przez wiele czynników, takich jak brak ciśnienia paliwa, zużyte wtryskiwacze, zanieczyszczenia wtryskiwaczy lub problemy z elektroniką lub sterowaniem wtryskiwaczy. Jeśli zauważysz cykanie wtryskiwaczy, zaleca się przeprowadzenie diagnostyki układu zasilania w celu zidentyfikowania przyczyny problemu. Należy skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą ds. silników diesel, który będzie mógł zdiagnozować i naprawić problem.

Cykanie wtryskiwaczy diesel
Cykanie wtryskiwaczy diesel

Klekotanie wtryskiwaczy

Najczęściej świadczy to niestety o usterce tego elementu, zwłaszcza kiedy odgłos ten pojawia się w momencie, kiedy silnik samochodu jest jeszcze zimny. Obserwując zatem uszkodzony wtryskiwacz, objawy diesel może dawać jeszcze inne i nie będzie to wyłącznie dziwny i nieswoisty dźwięk wydobywający się spod maski samochodu, o którym mowa. W wypadku kiedy odnotujemy również ograniczoną moc silnika, która dotąd była nienaganna oraz zwiększone spalanie paliwa, możemy być pewni, że dzieje się coś niepożądanego. W wyniku takiego zajścia należy niezwłocznie udać się do specjalistycznej jednostki diagnostycznej, gdzie cykający wtryskiwacz zostanie poddany w pierwszej kolejności szczegółowemu badaniu. Po takich oględzinach specjalista określi, czy element musi zostać wymieniony na nowy, czy wystarczy poddać go regeneracji. Jeżeli możliwa okaże się regeneracja, ponieważ nie doszło jeszcze do poważnych uszkodzeń w obrębie jego nieprzystępnej budowy oraz mamy do czynienia z odpowiedniego rodzaju wtryskiwaczem, możemy być spokojni. To dlatego, że jest to tańsze rozwiązanie, które w takim wyspecjalizowanym serwisie wykonywane jest na porządku dziennym.

Klekotanie wtryskiwaczy
Klekotanie wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Halik

Wystawiono Rok temu

Cykanie wtryskiwaczy w silniku diesel może być spowodowane przez wiele różnych czynników, w tym zużyte wtryskiwacze, uszkodzone membrany, zabrudzone wtryskiwacze lub uszkodzone uszczelki. Cykanie może również wskazywać na problemy z pompą wtryskową lub niską jakość paliwa. Jeśli cykanie wtryskiwaczy jest słyszalne, należy natychmiast skonsultować się z mechanikiem, aby rozwiązać problem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki