Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co to jest zestaw naprawczy pompy wtryskowej Bosch?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 1000 dostępnych pomp Common Rail
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł (netto) + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zestawy naprawcze pompy wtryskowej

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
zestaw naprawczy pompy wtryskowej Bosch
Co to jest zestaw naprawczy pompy wtryskowej Bosch?

Zestaw naprawczy pompy wtryskowej jest to komplet uszczelnień składający się z oringów, simeringów oraz śrub montażowych. W zależności od modelu pompy (CP1, CP3, CP1h, CP4) zawartość zestawu może się nieco różnić. Zestaw naprawczy zarezerwowany jest dla wykwalifikowanej kadry mechaników, którzy posiadają wiedzę na temat naprawy pomp wtryskowych z katalogu Boscha.

1. Kiedy potrzebny jest zestaw naprawczy pompy wtryskowej 1.9 TDI 90km?

Obowiązkowym etapem każdej naprawy pompy jest wymiana wszystkich uszczelnień z uwagi na to, iż zużywają się one w czasie użytkowania pojazdu. Sparciałe i uszkodzone oringi pompy wtryskowej 1.9 TDI spowodują nieszczelności w obrębie części, co przełoży się na wystąpienie dość problematycznych symptomów związanych z awarią. Dlatego, jeśli zaobserwujemy niepokojące objawy uszkodzonej pompy, powinniśmy udać się na diagnostykę do profesjonalnego serwisu samochodowego. Może się okazać, że przyczyną usterki jest właśnie zwyczajne zużycie gumowych elementów i właśnie wtedy przyda się dedykowany zestaw naprawczy. Zwlekanie z naprawą z pewnością zwiększy poziom uszkodzeń, co jak nie trudno się domyślić, przełoży się na znacznie wyższy koszt serwisowania.

Naprawa pomp wtryskowych Common Rail – co warto wiedzieć?

Nowoczesna technologia naprawy pompy wtryskowej pozwala skutecznie przywrócić jej właściwe parametry. W zakres działań naprawczych wpisuje się diagnozę, czyszczenie części pompy wtryskowej Bosch, wymiana uszczelniaczy oraz testy na urządzeniu diagnostycznym.

Naprawa pomp wtryskowych Common Rail
Naprawa pomp wtryskowych Common Rail – co warto wiedzieć?

Jeśli mamy podejrzenia co do poprawności pracy pompy wtryskowej, możemy w pierwszej kolejności zdecydować się na jej sprawdzenie, zrealizowane najlepiej w rzetelnej pracowni samochodowej. Koszt samego sprawdzania pompy wtryskowej oscyluje w granicy 100 zł, więc biorąc pod uwagę korzystną cenę, warto zdecydować się na odwiedziny warsztatu jak najszybciej i w porę zlokalizować potencjalne źródło awarii.

Trzeba wiedzieć jeszcze, że bardzo ważną rolę w naprawie odgrywa czyszczenie elementów pompy. Zabrudzenia i osady znajdujące się na niej, w dużym stopniu utrudniają prawidłową pracę. Poprawność czyszczenia, jak i samej naprawy sprawdzimy poprzez przetestowanie pompy wtryskowej na stole probierczym. Analiza uzyskanej specyfikacji pozwoli odczytać parametry pompy na poszczególnych etapach pracy w układzie paliowym.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Zestaw naprawczy pompy wtryskowej Bosch to zestaw narzędzi i części zamiennych, które służą do naprawy pompy wtryskowej marki Bosch. Zestaw może zawierać różne elementy, w zależności od konkretnego modelu pompy i rodzaju naprawy, ale zwykle zawiera on następujące elementy: Uszczelniacze - Uszczelniacze są potrzebne do uszczelnienia różnych elementów pompy wtryskowej, takich jak wtryskiwacze, zawory itp. O-ringi - O-ringi służą do uszczelniania połączeń między elementami pompy wtryskowej. Pływaki - Pływaki służą do kontrolowania poziomu paliwa w pompie wtryskowej. Zawory - Zawory odpowiadają za regulację ciśnienia

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki