Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co na czyszczenie wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Co na czyszczenie wtrysków?
Co na czyszczenie wtrysków?

Do usunięcia zanieczyszczeń z wtrysków Common Rail można użyć preparatów lub zestawów narzędzi, które są ogólnodostępne w sklepach motoryzacyjnych lub internetowych. Ponadto środki te są bezpieczne i bardzo proste w zastosowaniu, tak więc każdy może wykonać tą czynność samodzielnie. Dodatkowym atutem, który przemawia za użycie tych preparatów, jest ich niska cena oraz właściwości, które mają na celu zapobieganie nagromadzenia się osadów na tych podzespołach. W przypadku zakupu zestawu do wyczyszczenia wtrysków, pamiętaj, że ten sposób wymaga odpowiedniej wiedzy na temat układu paliwowego oraz stosownych umiejętności. Warto wiedzieć, że prawidłowa praca wtrysków ma istotny wpływ na układ paliwowy, dlatego też proces ich czyszczenia w Dieslu powinien nastąpić już po pojawieniu się pierwszych oznak ich zabrudzenia. Natomiast stopień ich zużycia decyduje o tym, jakiego specyfiku powinniśmy użyć, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Czyszczenie wtryskiwaczy diesla dodatkiem do paliwa – czy to działa? -Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel

Popularne preparaty w postaci chemii podawanej wraz z paliwem, które służą do wyczyszczenia wtrysków diesla, nie są dość skuteczne. Dzieje się tak, ponieważ, w składzie tych środków zawarta jest niewielka ilość nafty i rozpuszczalników. Tak więc, podanie tego specyfiku do układu wtryskowego w trakcie pracy silnika spowoduje nieznaczne wyczyszczenie wtrysków oraz komór spalania. Należy jednak wiedzieć, że profesjonalne warsztaty samochodowe proponują wykonanie usługi czyszczenia za pomocą specjalnych urządzeń i środków, które przynoszą o wiele korzystniejsze efekty. Co więcej, po przeprowadzeniu tej usługi mechanik sprawdza, czy czyszczenie przyniosło zamierzone rezultaty.

1.Czyszczenie wtryskiwaczy. Czym to robić i jak często? -Zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy

Czyszczenie wtrysków można przeprowadzić na własną rękę za pomocą odpowiednich preparatów lub zestawu narzędzi. Natomiast według zaleceń producenta powinno się je wykonywać profilaktycznie co 5000 tyś. przejechanych kilometrów. Jednym ze sposobów do wyczyszczenia wtryskiwaczy jest zastosowanie odpowiedniego zestawu narzędzi, który nadaje się do większości pojazdów. Niestety bez stosownych umiejętności, czy wiedzy sam zakup tego zestawu nie jest wystarczający do przeprowadzenia tego procesu.

Czyszczenie wtryskiwaczy. Czym to robić i jak często?
Czyszczenie wtryskiwaczy. Czym to robić i jak często?

2.Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą Liqui Moly Diesel - Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy opinie

Zazwyczaj często polecanym przez użytkowników pojazdów jest środek o nazwie Liqui Moly Diesel, który skutecznie usuwa osady zgromadzone na wtryskiwaczach. Ponadto jego zadaniem jest ochrona całego układu paliwowego przed korozją, a jego właściwości czyszczące zmniejszają spalanie, czyszczą spaliny ze szkodliwych dla środowiska substancji oraz przywracają równą pracę silnika. Oczywiście na forach internetowych można spotkać się z różnymi opiniami na temat tych preparatów do czyszczenia wtrysków i nie zawsze są one pozytywne.

Udostępnij wpis

Komentarze

Magda

Wystawiono 2 lata temu

Czyszczenie wtryskiwaczy jest jednym ze sposobów na rozwiązanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem lub niedokładnym wtryskiwaniem paliwa przez wtryskiwacze. Istnieją różne sposoby czyszczenia wtryskiwaczy, w tym: Użycie specjalnych płynów czyszczących: Można użyć płynów czyszczących, które są specjalnie przeznaczone do czyszczenia wtryskiwaczy. Te płyny są dodawane do baku samochodu i działają poprzez usuwanie osadów i zanieczyszczeń z wtryskiwaczy podczas jazdy. Użycie rozpuszczalników: Można użyć rozpuszczalników, takich jak benzyna lub acetone, do rozpuszczenia i usunięcia zanieczyszczeń z wtryskiwaczy. Należy jednak pamiętać, że te metody mogą być ryzykowne i mogą uszkodzić wtryskiwacze lub inne elementy samochodu. Czyszczenie mechaniczne: Można również wyjąć wtryskiwacze z samochodu i oczyścić je mechanicznie, na przykład przy użyciu drucika lub specjalnych narzędzi. Zalecane jest skonsultowanie się z profesjonalnym mechanikiem, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące najlepszego sposobu na czyszczenie wtryskiwaczy dla konkretnego pojazdu. Pamiętaj, że niektóre metody czyszczenia wtryskiwaczy mogą być bardziej skuteczne w niektórych przypadkach niż w innych, a niektóre mogą nawet uszkodzić wtryskiwacze lub inne elementy samochodu.

Czy ta opinia była pomocna?

Tosiek

Wystawiono 2 lata temu

Kupiłem ostatnio chyba Liqui Moly do wtryskiwaczy diesla i nawet fajne efekty, przynajmniej silnik przestał szarpać. Może iglica była delikatnie zapchana i takie czyszczenie pomogło.

Czy ta opinia była pomocna?

Ferdek

Wystawiono 2 lata temu

Czyszczenie wtrysków traktuję jako zabieg musowy do przeprowadzenia. A używam tylko i wyłącznie Liqui Moly i czasem K2

Czy ta opinia była pomocna?

maryś94

Wystawiono 2 lata temu

Nie próbowałam czyścić wtryskiwaczy we własnym zakresie, bo oddawałam je na specjalistyczną regenerację do pracowni i z tego efektu jestem bardzo zadowolona!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki