Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co jest przyczyną uszkodzenia wtryskiwaczy? - 3 najczęstsze powody

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Do najczęstszych przyczyn uszkodzenia wtryskiwaczy w Dieslu zaliczyć można:

  1. 1. Zużycie eksploatacyjne podzespołów,
  2. 2. Tankowanie paliwa o złej jakości, kiepskich właściwościach smarnych i ochronnych.
  3. 3. Stosowanie nieodpowiednich narzędzi podczas naprawy, nieumiejętny montaż i demontaż podzespołów.

Należy zdawać sobie sprawę, że nowoczesne Diesle są zdecydowanie mniej odporne na różnego rodzaju usterki, dlatego też wymagają odpowiedniego użytkowania oraz dodatkowej dbałości. Zalecane jest stosowanie dodatków do paliwa mających na celu czyszczenie i konserwację wtrysków, zapełnianie zbiornika sprawdzonym paliwem, a także naprawy realizowane wyłącznie pod okiem wykwalifikowanych fachowców.

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Naprawa wtryskiwacza

Czy można jeździć z niesprawnymi wtryskami paliwa?

Jazda samochodem , który sygnalizuje problem z wtryskiwaczami paliwa nie jest właściwym pomysłem. Sporo jednak kierowców dostrzegając symptomy wskazujące na niepoprawna pracę wtrysków ignoruje je uważając, że ich naprawy dokona dopiero w przypadku zaistnienia poważniejszych problemów z autem.
Warto na uwadze mieć fakt, że nawet jeden niepoprawnie działający wtryskiwacz paliwa wpływa negatywnie na pracę pozostałych i prowadzi do ich znacznie szybszego zużycia.
Jeśli nie zareagujemy w porę, i już na wczesnym etapie usterki nie usuniemy jej źródła, może się okazać, że do naprawy bądź wymiany będziemy mieć nie jeden, a cały komplet wtryskiwaczy.

Jak pozbyć się usterki wtryskiwaczy?

W zależności od rodzaju uszkodzenia wtrysków paliwa można je wyczyścić, zregenerować, naprawić bądź wymienić. W przypadku regeneracji i naprawy warto korzystać ze sprawdzonych i rzetelnych serwisów, które posiadają odpowiednie zaplecze technologiczne, wykwalifikowanych fachowców oraz dają gwarancję na wykonane usługi. Regeneracja wtryskiwaczy polega na precyzyjnym oczyszczeniu podzespołów i wymianie uszkodzonych lub niesprawnych części wtrysku. Wymiana elementów na nowe jest ostatecznym rozwiązaniem, gdy regeneracja jest niemożliwa do przeprowadzenia, albo nieopłacalna.
Regeneracji wtrysków to skuteczny i sprawdzony sposób, który cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy Diesli, jest też opcją bardzo korzystną finansowo.

Regeneracja wtrysku paliwa

Jakich błędów należy unikać, aby wydłużyć żywotność wtrysków?

  • Nie tankuj złej jakości i nieznanego pochodzenia paliwa, ponieważ może zawierać ono liczne zanieczyszczenia, które uszkadzają precyzyjną konstrukcję wtrysków.
  • Nie zaniedbuj regularnego serwisowania auta, a także wymiany filtra paliwa, który odgrywa kluczową rolę zatrzymując wszelkie zanieczyszczenia.
  • Staraj się nie zwlekać z usuwaniem wszelkich usterek, szybka reakcja pozwala unikać poważniejszych awarii i wyższych kosztów naprawy.
  • Unikaj wykonywania gwałtownych manewrów, a także nadmiernego obciążania silnika.
  • Nie podejmuj się napraw wtryskiwaczy bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Nieumiejętny montaż i demontaż może spowodować uszkodzenie wtrysków paliwa.
Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki