Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co dolać do paliwa, żeby przeczyścić wtryski? - Dowiedz się tego dziś!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Co dolać do paliwa, żeby przeczyścić wtryskiwacze? - Dowiedz się tego dziś!

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Aby przeczyścić wtryski, możemy dolać do paliwa dodatki czyszczące renomowanych marek, takich np. jak Liqui Moly, TEC 2000, STP czy K2 Diesel. Środki te są łatwo dostępne do zakupienia w każdym sklepie motoryzacyjnym oraz stosunkowo tanie. Warto jednak przed użyciem preparatów do czyszczenia zapoznać się z instrukcją producenta, ponieważ zbyt częste dawkowanie lub za duża ilość środków mogą spowodować wystąpienie skutków niepożądanych.

Ponadto należy pamiętać, że w przypadku bardzo zużytych lub zapchanych podzespołów, środki do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel nie pomogą, ponieważ nie są na tyle mocne, aby usunąć osady z układu paliwowego. W takim przypadku jedyną opcją czyszczenia, która daje efekty, jest mycie podzespołów falami w myjce ultradźwiękowej w serwisie. Dlatego w przypadku wątpliwości, jak oczyścić nasze wtryskiwacze zalecamy skontaktować się z serwisem zajmującym się silnikami diesla, ponieważ samodzielne eksperymentowanie z dodatkami do paliwa może być ryzykowne i nie zawsze przynosi pożądane efekty.

Jak wyczyścić wtryski domowym sposobem?

Wtryski domowym sposobem możemy wyczyścić za pomocą preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail. Zakupiony specyfik czyszczący wlewamy zazwyczaj do baku przed tankowaniem.

Ponadto warto profilaktycznie stosować preparaty czyszczące, ponieważ pomagają one utrzymać układ paliwowy i wtryski w prawidłowym stanie. Dodawanie środków do paliwa nie wymaga od nas demontażu podzespołów, jednak należy pamiętać o stosowaniu się do instrukcji zamieszczonej przez producenta, aby nie zwiększyć poziomu awarii i np. nie spowodować zapowietrzenia się układu paliwowego.

Co zrobić jak diesel kopci na czarno?

Co zrobić jak diesel kopci na czarno?

Gdy diesel kopci na czarno, prawdopodobnie doszło do zabrudzenia bądź uszkodzenia wtrysków lub innych części układu paliwowego, a więc elementy należy poddać możliwie jak najszybciej diagnostyce, aby pozbyć się problemu. Oprócz czarnego kopcenia, w przypadku usterki wtrysków mogą wystąpić również inne objawy, takie jak:

- nierówna praca silnika cechująca się szarpaniem lub drganiem,
- nadmierne zużycie paliwa oraz zwiększona emisja spalin,
- kod błędu (kontrolka silnika),
- dźwięki wydobywające się spod maski określane jako stukanie czy pukanie.

Dlatego, jeśli podejrzewasz, że wtryskiwacze lub inne części w twoim samochodzie są uszkodzone, zalecamy skonsultować się ze specjalistycznym serwisem zajmującym się silnikami wysokoprężnymi, gdzie elementy przejdą dokładną diagnostykę i naprawę.

Co daje Liqui Moly do wtryskiwaczy?

Liqui Moly to preparat, który służy przede wszystkim oczyszczaniu wtryskiwaczy i układu paliwowego z zabrudzeń. Produkty Liqui Moly zawierają zazwyczaj mieszankę detergentów i środków czyszczących, które pomagają w usuwaniu osadów, zanieczyszczeń i nagarów z wtryskiwaczy oraz innych części układu paliwowego. Dodatkowo profilaktyczne stosowanie preparatów chroni układ paliwowy przed korozją i osadami.

Warto jednak pamiętać, że skuteczność środków może być różna w zależności od stanu podzespołów i układu paliwowego.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki