Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co daje czyszczenie wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zalety czyszczenia wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Co daje czyszczenie wtrysków?
Co daje czyszczenie wtrysków?

Jeśli Twoje wtryskiwacze są mocno zanieczyszczone, to ich regeneracja jest wręcz wskazana, bo dzięki dokładnemu wyczyszczeniu brudnych elementów i wymianie zużytych części, powróci utracony komfort jazdy oraz zaoszczędzisz pieniądze na ich wymianę. Wtryski czyszczone są w myjce ultradźwiękowej i jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda pozbycia się wszelkich osadów i nagarów z wtryskiwaczy. Z pewnością te podzespoły, które znajdują się w układzie paliwowym lepiej regenerować niż wymieniać, gdyż cena kompletu wtrysków jest zawrotna. Pamiętaj jednak, że niewłaściwy dobór regeneracji wtryskiwaczy może przysporzyć Ci więcej problemów (czyszczeniem naftą, płukanie preparatami, które nie są stricte przeznaczone do czyszczenia wtryskiwaczy) i ciężko będzie je odratować. Wiedz też, że gdy sam podejmiesz się ich regeneracji lub wymiany, to i tak będziesz musiał udać się do serwisu w celu zakodowania wtrysków w sterowniku silnika.

Czyszczenie wtrysków - zabieg ostatniej szansy

Jeżeli stan wtryskiwaczy wskazuje na to, że czas oddać je do ASO na regenerację, to nie powinieneś z tym zbyt długo zwlekać, ponieważ w każdej chwili mogą pojawić się kolejne poważne problemy. Środki, które mógłbyś zaaplikować samodzielnie bez wymaganego demontażu wtrysków, nie sprawdzą się w przypadku ich mocnego zanieczyszczenia.

1. Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą K2 Diesel Dictum - K2 Diesel Dictum opinie

K2 Diesel Dictum ma właściwie takie samo działanie jak inne tego typu preparaty dostępne na rynku. Producent obiecuje, że po ich zastosowaniu zmniejszy się problem z zanieczyszczeniem wtryskiwaczy. Przed jego użyciem zapoznaj się najpierw z instrukcją obsługi, ponieważ nieumiejętne wprowadzenie nawet takiego środka niesie ze sobą ryzyko w postaci zablokowania końcówek wtryskiwaczy. W takiej sytuacji musiałbyś niezwłocznie oddać wtryski do serwisu na fachową regenerację lub wymianę.

Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą K2 Diesel Dictum - K2 Diesel Dictum opinie
Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą K2 Diesel Dictum - K2 Diesel Dictum opinie

2. Czyszczenie wtryskiwaczy. Kiedy i jak je przeprowadzić? - Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail

W naszej opinii najlepiej wyczyścić wtryskiwacze w serwisie w myjce ultradźwiękowej. Metoda ta jest bardzo skuteczna i bezpieczna dla elementów wtrysków, więc nie musisz się obawiać wystąpienia w trakcie jakiejś awarii (oczywiście, jeśli usługa jest wykonywana przez specjalistę). Przed przystąpieniem do właściwego etapu czyszczenia, wtryskiwacze są poddawane dokładnej analizie. Gdybyś chciał użyć po prostu preparatu do czyszczenia wtrysków CR, to ten sposób sprawdzi się w przypadku niedużego nagromadzenia się zanieczyszczeń.

Udostępnij wpis

Komentarze

Monia

Wystawiono 2 lata temu

Co daje czyszczenie wtrysków? Czyszczenie wtryskiwaczy może przynieść różne korzyści, w zależności od stanu wtryskiwaczy i przyczyny ich zanieczyszczenia. Poniżej przedstawiono niektóre z możliwych korzyści płynących z czyszczenia wtryskiwaczy: 1. Poprawa osiągów silnika: Czyszczenie zatkanych lub zanieczyszczonych wtryskiwaczy może przyczynić się do poprawy osiągów silnika, takich jak moc, moment obrotowy i elastyczność. 2. Zmniejszenie emisji spalin: Czyszczenie wtryskiwaczy może przyczynić się do poprawy sprawności spalania paliwa i zmniejszenia emisji szkodliwych spalin. 3. Poprawa ekonomiczności: Czyszczenie wtryskiwaczy może przyczynić się do poprawy ekonomiczności pojazdu, ponieważ prawidłowo działające wtryskiwacze mogą zwiększyć wydajność paliwową i zmniejszyć użycie.

Czy ta opinia była pomocna?

Tytan23

Wystawiono 2 lata temu

Moje się dało wyczyścić i samochód śmiga jak trzeba, ale kumpel musiał kupić komplet i zabulił jak za zboże. Ale z tego co wiem, to tankował byle gdzie, już nie mówiąc o jego stylu jazdy...

Czy ta opinia była pomocna?

Mateusz

Wystawiono 2 lata temu

Nie wiem czy to zależy od auta, czy stanu wtrysków. Nieistotne .. u mnie czyszczenie wtrysków w ASO pomogło i nie wydałem na to sporo kasy.

Czy ta opinia była pomocna?

Hubertao

Wystawiono 2 lata temu

Każdemu, kto mnie pyta po co używam tych środków, to odpowiadam, że są niezastąpione. Ja jak najbardziej preferuję czyszczenie na własną rękę.

Czy ta opinia była pomocna?

kostek12o47

Wystawiono 2 lata temu

Czyszczenie wtryskiwaczy jest bardzo ważne, bo pozwala przywrócić parametry. Sam się o tym przekonałem i nie mam problemów ani z wtryskami, ani z silnikiem

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki