Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CIŚNIENIE PALIWA COMMON RAIL PRZY ROZRUCHU

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Ciśnienie paliwa Common Rail Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ciśnienie paliwa Common Rail przy rozruchu silnika zależy od kilku czynników, takich jak temperatura otoczenia, temperatura silnika, rodzaj paliwa, wiek i stan wtryskiwaczy oraz ogólny stan układu wtryskowego. W typowych warunkach, ciśnienie paliwa Common Rail przy rozruchu silnika wynosi około 300-400 barów. Jednakże, w zależności od temperatury i wieku silnika, może to wynosić nawet do 600 barów lub więcej. Wysokie ciśnienie paliwa jest potrzebne, aby umożliwić szybki i skuteczny rozruch silnika, a także zapewnić odpowiednią ilość paliwa podczas pierwszych chwil pracy silnika. W przypadku problemów z ciśnieniem paliwa przy rozruchu silnika, mogą pojawić się różne objawy, takie jak spadek mocy, problemy z rozruchem silnika, trudności z przyspieszaniem lub nieprawidłowe emisje spalin. W takim przypadku, zaleca się skonsultować z mechanikiem lub specjalistą ds. silników diesla w celu dokładnej diagnozy problemu i naprawy układu wtryskowego.

Ciśnienie paliwa Common Rail przy rozruchu
Ciśnienie paliwa Common Rail przy rozruchu

Ciśnienie paliwa Common Rail w momencie uruchomienia silnika

Generalnie, jak chodzi o ten parametr, to ma on to do siebie, przynajmniej kiedy mamy na myśli układ Common Rail, że jest on zmienny, a dzieje się tak w ramach różnych części tego systemu, a także w wypadku różnych zajść. W ten sposób, przechodząc do sytuacji rozruchu, ciśnienie paliwa powinno być jednak na minimalnym poziomie 180 barów, a w wypadku nowoczesnych samochodów zdecydowanie powinno oscylować około wartości 250 barów. Widzimy, że są to wartości całkiem tożsame do tych wymienionych w pierwszej części opisu, ale tylko wtedy kiedy nie występuje zbyt niskie ciśnienie na listwie wtryskowej. To bowiem może sugerować nieprawidłowości, które zwykle mają miejsce, kiedy w danych elementach, jak i całym układzie, prężność paliwa nie będzie na odpowiednio właściwym poziomie.

Ciśnienie paliwa Common Rail w momencie uruchomienia silnika
Ciśnienie paliwa Common Rail w momencie uruchomienia silnika
Udostępnij wpis

Komentarze

Fiter

Wystawiono Rok temu

Ciśnienie paliwa w systemie Common Rail podczas rozruchu silnika powinno być wyższe niż ciśnienie paliwa podczas pracy silnika. Jest to konieczne, aby zapewnić odpowiednie dawkowanie paliwa podczas rozruchu silnika, który jest najtrudniejszym momentem dla układu zasilania paliwem. Standardowe ciśnienie paliwa w układzie Common Rail podczas rozruchu silnika wynosi około 350-400 barów (5 000-5 800 psi). W zależności od konkretnego modelu silnika i systemu Common Rail, ciśnienie to może się różnić. Jeśli ciśnienie paliwa jest zbyt niskie podczas rozruchu silnika, może to prowadzić do problemów z uruchomieniem silnika lub jego niestabilną pracą. Jeśli ciśnienie paliwa jest zbyt wysokie, może to prowadzić do przelewania paliwa, zwiększonego zużycia paliwa i nieprawidłowego spalania.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki