Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

BUDOWA WTRYSKIWACZA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Budowa wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacz składa się z korpusu, wtrysku, dyszy i zaworu iglicowego. W korpusie wtryskiwacza znajdują się kanały doprowadzające paliwo do wtrysku, który w czasie pracy silnika wtryskuje paliwo do komory spalania. Zawór iglicowy kontroluje ilość paliwa wtryskiwanego do komory spalania, a dysza kształtuje strumień paliwa i pozwala na jego równomierne rozpryskiwanie. Wtryskiwacz może być mechaniczny lub elektroniczny, a w przypadku wtryskiwaczy nowszej generacji, wykorzystywane są cewki piezoelektryczne do sterowania wtryskiem. Wtryskiwacz jest elementem układu paliwowego silnika, którego zadaniem jest wtryskiwanie odpowiedniej ilości paliwa do komory spalania w odpowiednim momencie.

Budowa wtryskiwacza
Budowa wtryskiwacza


Jak przedstawia się budowa wtryskiwacza benzynowego

W pierwszej kolejności należy mieć, na uwadze, że wtryskiwacz składa się z szeregu rozmaitych podzespołów. Żeby to dokładniej zobrazować warto wspomnieć, jak działa wtryskiwacz, a spełnia on funkcję, jaką jest zasadnie bezpośredni wtrysk paliwa do dalszych części silnika. Teraz spokojnie przedstawimy jego elementy, poczynając od kierunku przepływu paliwa, a to w początkowej fazie natrafia wpierw na króciec dopływu paliwa, pierścień uszczelniający oraz filtr siatkowy, kiedy dostaje się do wtryskiwacza. Dalej analizując ten przedmiot, możemy zauważyć cewkę, sprężynę, iglicę rozpylacza i całkiem fascynującą płytkę iglicy rozpylacza oraz płytkę iglicy rozpylacza. Możemy także zaobserwować złącze elektryczne, ogólną obudowę też warto wspomnieć, by skwitować uroczyście jego osobliwe obrazowanie, bardzo ważnym gniazdem iglicy. W taki też wyborny sposób prezentuję się nam budowa wtryskiwacza Bosch, a warto wiedzieć, że producent ten jest jednym z głównych wytwórców tego typu przedmiotów.

Jak przedstawia się budowa wtryskiwacza benzynowego
Jak przedstawia się budowa wtryskiwacza benzynowego
Udostępnij wpis

Komentarze

Krzysiek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacz to urządzenie, którego głównym celem jest dostarczanie paliwa do silnika w odpowiedniej ilości i w odpowiednim momencie. Do podstawowych elementów należą: 1. Elektrozawór - odpowiada za otwarcie i zamknięcie kanału, przez który paliwo jest wtryskiwane do silnika. 2. Dysza wtrysku - odpowiada za rozpylenie paliwa w komorze spalania. 3. Cewka elektromagnesu - dostarcza energie elektrycznej do elektrozaworu, aby otworzyć kanał wtrysku. 4. Filtr paliwa - zabezpiecza wtryskiwacz przed zanieczyszczeniami w paliwie. 5. Zawór regulujący ciśnienie - utrzymuje stałe ciśnienie paliwa w układzie wtryskowym. 6. Złącze przewodów - połączenie elektryczne między wtryskiwaczem a komputerem silnika. 7. Korpus wtrysku - trzyma wszystkie elementy wtrysku razem.

Czy ta opinia była pomocna?

Kapster-2001_1

Wystawiono 3 lata temu

odkąd miałem do czynienia z awarią wtrysków w moim volvo zacząłem bardziej sie nimi interesować. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem jakie są objawy awarii wtrysków.. teraz znam nie tylko budowe ale i zasade działania wtryskiwaczy, człowiek uczy się całe życie ;D

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki