Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

4940170 - Wtryski Cummins

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryski 4940170 (0445120125) Cummins!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY
Wtryski 4940170 Cummins na regenerację i sprzedaż
4940170 | Wtryski Cummins

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔ Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.


  Nie trać czasu, zadzwoń do nas i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika siodłowego!  

Wtryskiwacze 4940170 dla wybranych modeli silników Cummins występują również pod innymi numerami katalogowymi:

» 4 940 770,
» 0445120125,
» 0445120236,
» 0986435522.

Zastanawiasz się, co zrobić w przypadku awarii wtrysków? Czy Twoje wtryskiwacze nadają się do regeneracji, czy tylko do wymiany na nowe? Nie wiesz, czy wymienić jeden wtryskiwacz, czy wszystkie? Nie musisz się tym więcej martwić – wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a nasi specjaliści po określeniu ich stanu technicznego dobiorą odpowiednie rozwiązanie.Wtryski 4940170 – wymiana czy naprawa?

Wtryski 4940170 po naprawie
Wtryski 4940170 – wymiana czy naprawa?

Wielu kierowców w przypadku awarii wtrysku zastanawia się nad najlepszym rozwiązaniem – czy wtryski wymienić, a może oddać na naprawę, jaką jest regeneracja wtryskiwaczy – czy warto decydować się na to rozwiązanie? Chcielibyśmy wobec tego podkreślić, że regeneracja wtrysków jest zdecydowanie najkorzystniejszą cenowo opcją przywrócenia ich pełnej sprawności, która gwarantuje długotrwałe rezultaty. Po takiej naprawie podzespoły swoimi parametrami nie różnią się od fabrycznie nowych, a ich żywotność jest znacząco wydłużona.

Jednym z głównych powodów uszkodzenia wtrysków, jak chociażby tego, dlaczego wtryskiwacz przelewa, jest jego zablokowanie lub zatarcie spowodowane różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Przedostając się do wnętrza wtrysków powodują pogorszenie ich pracy, a także ich przyśpieszoną eksploatację. Dlatego właśnie gruntowne wyczyszczenie podzespołów oraz wymiana zużytych elementów jest tak skutecznym sposobem. Tak więc zanim zdecydujesz się na wymianę, rozważ oddanie wtrysków na regenerację do naszego serwisu, a sporo zaoszczędzisz!

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

W przypadku wtryskiwaczy 4940170, decyzja czy wymienić czy naprawić podzespoły, zależy od stopnia uszkodzenia. Jeśli wtryskiwacz jest tylko lekko uszkodzony, to naprawa może być skutecznym i ekonomicznie uzasadnionym rozwiązaniem. Proces regeneracji polega na czyszczeniu wtryskiwacza i naprawie/wymianie ewentualnie uszkodzonych części. Jeśli jednak wtryskiwacz jest mocno zużyty lub uszkodzony, to wymiana na nowy jest lepszym rozwiązaniem. W takim przypadku naprawa może być kosztowna i nieopłacalna, ponieważ nowy wtrysk będzie pracował lepiej i dłużej niż naprawiony. Decyzja dotycząca naprawy czy wymiany wtryskiwacza powinna być podejmowana po konsultacji z wykwalifikowanym mechanikiem lub specjalistą, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i zaleci najlepsze rozwiązanie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki