25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Żywiec

Regeneracja wtryskiwaczy w Żywcu w województwie śląskim

Położone w kotlinie żywieckiej miasto, stolica powiatu żywieckiego, które w języku czeskim nosi nazwę Živec, to nie może być nic innego, jak Żywiec. Miasto istnieje już od XV wieku, kiedy to wspomniał o nim w swoich zapisach sam Jan Długosz. Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od staropolskiej nazwy inwentarza domowego – żywca. Choć według podań i lokalnych legend etymologia nazwy miasta pochodzi od imienia pogańskiej bogini Żywii, znanej również jako Ziwa albo Siwa. Przedstawiano ją jako urodziwą kobietę o pełnych kształtach albo kobietę z głową krowy. Tłumaczyłoby to również skąd w herbie miasta turza głowa. Z kolei inne podanie mówi o lokalnym siłaczu, który pojmawszy dzikiego byka, zaprowadził go do miasta za nozdrze niczym cielęcie. Opierając się na pewnych przekazach historycznych, dzieje Żywca bogate są w wielce interesujące szczegóły, jak fakt, że Żywiec był stolicą autonomicznego państwa zwanego Państwem Żywieckim, które powstało w wyniku nadań Kazimierza Jagiellończyka. Z powodu zdradzenia polskiego króla, wystosowano ekspedycję karną na Państwo Żywieckie, czego efektem było zniszczenie zamku w Żywcu. Odkupione od Komorowskich przez Wazów w 1624 a zniszczone przez Szwedów w czasie Potopu. Dziś znane najbardziej z zabytkowego neorenesansowego browaru, w którym piwo produkowane było jeszcze w średniowieczu, a uznane jest na całym świecie. Dla tak zasłużonego miasta Bosch Service Pawlik przygotował specjalną ofertę, którą mamy przyjemność Państwu przedstawić. Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i turbosprężarek zaprasza do skorzystania z usług o gwarantowanej jakości potwierdzonej na piśmie. Bosch i Melett, wiodący europejscy producenci udzielili nam swoich autoryzacji po spełnieniu rygorystycznych wymagań sprzętowych i wyszkolenia kadry, co w połączeniu z naszym 25-letnim doświadczeniem w pracy z silnikami diesla daje nam pewność najwyższej skuteczności i profesjonalizmu. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i posiadamy wdrożone najnowocześniejsze technologie kontroli jakości w tym interaktywny system Bosch Quality Scan, który pozwala na pełną kontrolę nad regenerowanymi częściami. Świadczone przez nas usługi realizujemy wysyłkowo, za pośrednictwem kurierów, a czas realizacji zlecenia to zazwyczaj jeden dzień – dziś odbiór, dziś wysyłka. Bosch Service Pawlik – gwarancja jakości. Proponujemy mieszkańcom miasta Żywiec wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, natomiast wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żywiec - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 31
Kod pocztowy: 34-300 Żywiec
Współrzędne GPS:
N 49° 41' 18.221'' E 19° 11' 54.574''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.