25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zwoleń

Regeneracja wtryskiwaczy w Zwoleniu w województwie mazowieckim.

Firma Bosch Service Pawlik zaprasza wszystkich zwolenian i mieszkańców okolic Zwolenia do zapoznania się i skorzystania z oferty naszej firmy. Od 20 lat zajmujemy się silnikami wysokoprężnymi, czyli silnikami diesla. Napędzane olejem napędowym silniki pracują w specyficznych warunkach i układ zasilania silnika wymaga od kierowcy specyficznej opieki. Jeśli jej zabraknie, konieczne będzie odwiedzenie naszego zakładu lub wysłanie nam wtryskiwaczy. Zajmujemy się przywracaniem fabrycznych osiągów elementom układu zasilania silnika, poprzez czyszczenie, regulowanie i wymienianie zepsutych elementów urządzenia. Odbywa się to na specjalistycznych stołach probierczych EPS, stacjach diagnostycznych i przy użyciu odpowiednich narzędzi. Zajmuje się tym nasza wykwalifikowana kadra o wieloletnim doświadczeniu, wykorzystując w procesie naprawiania jedynie oryginalne części zamienne. Każda naprawa wprowadzana jest w system Bosch Quality Scan, dzięki czemu dostęp do informacji na temat regenerowanego elementu Klient ma w dowolnym miejscu i czasie dzięki mobilnemu dostępowi do aplikacji. Oczywiście również do każdej przeprowadzonej naprawy i regeneracji Klientowi dodajemy pełną dokumentację wyników przeprowadzonych badań i pisemną gwarancję obejmującą regenerowaną część przez 12 miesięcy (bez limitu kilometrażu). Zapraszamy do odwiedzin w naszej firmie i korzystania z usług Bosch Service Pawlik, wszystkie nasze dane znajdą Państwo w zakładce "kontakt", w tym również wskazówki dotyczące dojazdu do naszej siedziby.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zwoleń - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 10
Kod pocztowy: 26-700, Zwoleń
Współrzędne GPS:
N 51° 21' 20.83'' E 21° 34' 57.968''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.