25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Żuromin

Regeneracja wtryskiwaczy w Żurominie w województwie mazowieckim.

Zapraszamy wszystkich żurominian oraz mieszkańców okolic miasta Żuromin, oraz okolicznych miejscowości do zapoznania się z ofertą naszej specjalistycznej pracowni, zajmującej się od wielu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Firma Bosch Service Pawlik to jedna z najnowocześniejszych w kraju i Europie pracowni regeneracji układów zasilania silnika wysokoprężnego. Od ponad 20 lat już zajmujemy się silnikami diesla i układami zasilania i doładowania silników wysokoprężnych, więc mamy doświadczenie i praktykę w dziedzinie eksploatacji i konserwacji silników samozapłonowych diesla. Ponieważ największy nacisk kładziemy na jakość wykonywanych przez nas działań i napraw, standardową praktyką jest dla nas wykorzystywanie jedynie najnowszego profesjonalnego sprzętu i jedynie oryginalnych części zamiennych. Dzięki nowoczesnym stołom probierczym EPS (w tym również EPS 815 Cambox służący do III fazy regeneracji pompowtryskiwaczy), dokładnym stacjom diagnostycznym oraz cyfrowym mikroskopom, oraz naszej nieocenionej wykwalifikowanej kadrze, spełniamy nawet wyśrubowane standardy uzyskania autoryzacji Bosch czy Melett (obie posiadamy już od lat). Oczywiście wszystkie wykonywane przez nas naprawy są katalogowane i dostępne online, a do każdego naprawionego urządzenia dołączana jest dokumentacja techniczna oraz roczna gwarancja, bez sztucznych limitów przejechanych kilometrów. Wszystkich zainteresowanych z Żuromina zapraszamy do kontaktu na dane, które znajdują się w sekcji Kontakt — link znajduje się w górnej części strony.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żuromin - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Warszawska 7/13
Kod pocztowy: 09-300, Żuromin
Współrzędne GPS:
N 53° 3' 56.044'' E 19° 54' 38.769''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.