25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Żory

Regeneracja wtryskiwaczy w Żorach w województwie śląskim

Zapraszamy wszystkich żorzan oraz mieszkańców okolic miasta Żor do zapoznania się, oraz skorzystania z usług naszej pracowni. Bosch Service Pawlik to firma oferująca usługi specjalistycznej i profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp pracujących w układzie zasilania silnika diesla. Dzięki najnowocześniejszym udostępnionym przez firmę Bosch technologiom, stanowimy europejską czołówkę, jeśli chodzi o skuteczność i poziom oferowanych przez nas usług. Nasza pracownia, spełniająca rygorystyczne standardy otrzymania autoryzacji (dysponujemy autoryzacją Bosch Diesel Service), to potężne zaplecze technologiczne wykorzystywane przez naszą wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Pracujemy z wykorzystaniem urządzeń takich jak dedykowane do napraw wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy stoły probiercze EPS modele 205, 708 oraz 815 z przystawką CAMBOX umożliwiającą regenerację pompowtryskiwaczy według najnowszych wytycznych Boscha. Prócz tego wykorzystujemy również specjalistyczny sprzęt służący do analizy i diagnostyki, jak na przykład stacje Carbon Zapp albo CRU, dzięki czemu możemy określać skuteczność pracy końcówek wtrysku i jakości rozpylanej strugi paliwa. Istotne jest również utrzymanie żywotności wtryskiwaczy na odpowiednio wysokim poziomie, dlatego nie wykorzystujemy niewiadomej jakości nieoryginalnych zamienników, a wszystkie wykonywane naprawy odbywają z wykorzystaniem oryginalnych części od producenta. Oczywiście do każdej zregenerowanej części dołączany jest raport z przebiegu procesu regeneracji oraz roczna gwarancja bez określonego limitu przejechanych kilometrów. Jesteśmy pewni jakości serwowanych przez nas usług i z przyjemności ą dzielimy się tą pewnością z naszymi klientami. Zachęcamy mieszkańców miasta Żory do odwiedzin na zakładce Kontakt, gdzie znajdują się informacje jak się z nami skontaktować i jak trafić do naszej siedziby.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żory - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Osiedle Generała Władysława Sikorskiego 15
Kod pocztowy: 44-240 Żory
Współrzędne GPS:
N 50° 1' 49.071'' E 18° 41' 35.377''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.45

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.