25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Żnin

Regeneracja wtryskiwaczy w Żninie w województwie kujawsko-pomorskim

Witamy serdecznie wszystkich mieszkańców miasta Żnin oraz okolic na naszej nowej stronie internetowej. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żnin - kujawsko-pomorskie. Firma Bosch Service Pawlik mieści się w Stalowej Woli i zajmuje się wysyłkową regeneracją wtryskiwaczy CR, pompowtryskiwaczy, pomp oraz turbosprężarek. Od kilkunastu lat nasi pracownicy z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn (np. EPS 200A, EPS 708, EPS 815 Cambox firmy Bosch) oraz wielu innych urządzeń i narzędzi, trudnią się regeneracją wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda i naprawą pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Każdy pompowtryskiwacz i wtryskiwacz składany jest przez naszych fachowców wyłącznie na nowych i oryginalnych częściach, w oparciu o technologię danego producenta. W procesie naprawy, wykorzystujemy profesjonalne urządzenia marki Bosch: EPS 200A, EPS 708 czy też EPS 815 Cambox. Do kontroli jakości rozpylania wtryskiwaczy, stosujemy także urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2. Jesteśmy pewni tak zregenerowanych przez nasz wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy, że udzielamy Państwu 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Do każdego zregenerowanego wtrysku lub pompowtrysku dołączany jest protokół. Sugerujemy Państwu wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy poprzez kuriera. Po informacje odnośnie adresu oraz kontaktu z naszą pracownią, odsyłamy Państwa do zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 19
Kod pocztowy: 88-400 Żnin
Współrzędne GPS:
N 52° 50' 52.886'' E 17° 43' 18.872''

lub

Poczta Polska
Ulica: Tysiąclecia 3
Kod pocztowy: 88-400 Żnin

Oceń: / Aktualna ocena: 4.41

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.