25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zgorzelec

Regeneracja wtryskiwaczy w Zgorzelcu w województwie dolnośląskim.

Leżący na terenie Górnych Łużyc Zgorzelec to miasto, które na mapach istnieje od 1303 roku. W tym roku otrzymało prawa miejskie, stając się jednocześnie Zgorzelcem, wcześniej istniejąc (od około X wieku) pod nazwą Drewnow. Nie była to zresztą ostatnia nazwa, pod jaką odszukać można było górnołużyckie miasto – używane były również nazwy Gurlicz, Zgorlitz, a także Gorlicium. Zmieniała się nie tylko nazwa, ale również granice państwa, pod którego jurysdykcją znajdował się Zgorzelec. Był polski, czeski, śląski, a następnie pruski i niemiecki. Przez Zgorzelec prowadzi szlak Via Regia, a także drogi o znaczeniu krajowym w tym autostrada A4 oraz dwie drogi krajowe – nr 30 i numer 94. Przez miasto biegną również dwie linie kolejowe. Miastu o tak bogatej historii, Bosch Service Pawlik chciałby zaoferować swoje specjalistyczne usługi. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych w Europie pracowni regeneracji układów zasilania i doładowania silnika. Posiadamy możliwości regeneracji i naprawy wszystkich elementów wymienionych układów takich jak wtryskiwacze i pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia i jednostkowe pompy PLD, jak również turbosprężarki. Posiadamy autoryzacje Bosch i Melett, największych producentów wtryskiwaczy i turbosprężarek w Europie. Spełnienie rygorystycznych standardów otrzymania takich autoryzacji jest efektem połączenia naszego 25-letniego doświadczenia, specjalistycznych maszynach, identycznych ze sprzętem producenta i kadry specjalistów, szkolonych również poza granicami kraju. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi charakteryzują się najwyższą jakością i są gwarancją zadowolenia naszych Klientów. Oczywiście na potwierdzenie naszych słów wydajemy podobną gwarancję na piśmie, na 12 miesięcy (co jest gwarancją identyczną z tą obejmującą nowe części) i bez sztucznie ustalonych limitów przejechanych kilometrów. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów wszystkich marek, regenerację podzespołów w najwyższej jakości i przystępnej cenie oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii kontroli jakości jak Bosch Quality Scan. Wysyłkowo realizujemy zamówienia i zlecenia zazwyczaj w ciągu 24 godzin – wtryskiwacze i turbosprężarki spędzają w naszym zakładzie nie więcej niż jeden dzień, zazwyczaj wysyłka jest w tym samym dniu co odbiór części. Bosch Service Pawlik, szybkość, jakość i niska cena – wszystko, czego potrzebuje Twoje auto. m jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Zgorzelec wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni kurierem po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zgorzelec - dolnośląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Poniatowskiego 19
Kod pocztowy: 59-900 Zgorzelec
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 17.835'' E 21° 2' 6.085''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.47

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.