25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zduńska Wola

Regeneracja wtryskiwaczy w Zduńskiej Woli w województwie łódzkim.

Zduńska Wola to miasto, które położone jest w centrum Polski, około 50 km od Łodzi. Mimo że, prawa miejskie posiada od roku 1825, to miejscowość założona została w 1394 roku. Z tego roku pochodzą pierwsze o niej wzmianki. Prawdziwy rozkwit miasto zawdzięcza przemysłowi włókienniczemu i osobie Stefana Prawdzica Złotnickiego. Dzięki jego staraniom, szczególnie w czasie pierwszego ćwierćwiecza XIX wieku, w Zduńskiej Woli zaczęły się pojawiać domy majstrów finansowane przez Złotnickiego, a następnie domy mieszkalne dla "fabrykantów" czyli pracowników przemysłowych fabryki. Rozwój miasta nakreślony został przez akty wydane wraz z nadaniem praw miejskich, a którego celem była po pierwsze urbanizacja po drugie uprzemysłowienie miasta. Niewiele osób wie, że założyciel znanej firmy Max Factor, Maksymilian Faktorowicz, urodził się w Zduńskiej Woli w roku 1872. Przed II wojną światową 40% lokalnej ludności stanowili Żydzi. Wojenna zawierucha i represje spowodowały, że liczba mieszkańców spadła o 50%. Zduńska Wola dziś jest elementem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej – przez miasto biegną dwie krajowe drogi kolejowe. Prócz tego W pobliżu Zduńskiej woli biegnie droga krajowa numer 12 i droga szybkiego ruchu S8. Miasta tak związanego z przemysłem, nie moglibyśmy pominąć, w naszej ofercie. Bosch Service Pawlik zaprasza mieszkańców Zduńskiej Woli i okolicznych miejscowości do skorzystania z wyjątkowego serwisu silników diesla. Specjalizujemy się w jednostkach wysokoprężnych, więc wśród naszych usług znajdą Państwo:
  • regenerację wtryskiwaczy,
  • naprawę i regenerację pomp wysokiego ciśnienia,
  • czyszczenie, uszczelnianie i naprawę pompowtryskiwaczy,
  • czyszczenie, wyważanie i regenerację turbosprężarek.
Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę niezbędne do pracy z tak wymagającymi i precyzyjnymi podzespołami, które zdobyliśmy w ciągu 25 lat praktyki z silnikami diesla. Posiadamy autoryzacje Bosch i Melett, których zdobycie wiązało się ze spełnieniem bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie do technologii, przeszkolenia, sprzętu i czystości pracowni. Posiadamy najnowocześniejsze stoły probiercze EPS (200A, 708, 815 Cambox), identyczne z tymi, jakie stosuje się w fabrykach producenta, specjalistyczne wyważarki firmy Schenck, mikroskopy cyfrowe, myjki ultradźwiękowe i atestowane cyfrowe narzędzia i urządzenia, które nam pomagają w codziennej pracy, a Państwu zapewniają gwarancję jakości. Proponujemy mieszkańcom miasta Zduńska Wola wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zduńska Wola - łódzkie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kilińskiego 7/11
Kod pocztowy: 98-200, Zduńska Wola
Współrzędne GPS:
N 51° 36' 3.802'' E 18° 56' 41.087''

 

lub

 

Ul. Spółdzielcza 22
Kod pocztowy: 98-220 Zduńska Wola

Oceń: / Aktualna ocena: 4.40

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.